Отговори
# 45
  • Мнения: 6
Въпросът е там че ме е гледал даже потвърди резултата от 3-то и преди седмица си смени мнението.ЖК-то си я водя в болница Доверие

# 46
# 47
  • София
  • Мнения: 2
И аз да се впиша...
ralkaa, Да споделя, че и на мен ми излиза по малко коластричка, ама не мога да кажа, че нещо ме боли, считам, че е нормално.
Момичета, някой да го боли прерязващо под гърдите, някъде покрай ребрата, направо все едно ми е синьо от болка, лекарката ми се усмихва и казва, че съм бременна.... мисля, че може и от газове да е Embarassed ?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 472
Да се запиша и аз. Честито на всички нови майки.
Аз отброявам предстартово последни дни, налегнало ме е едно абсолютно  спокойствие,изненадващо и за мен. Искам да се свършва вече с това раждане. Притесненията ми са повече за след това, дали ще се справя с отглеждането.

# 49
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата тема!

Искам да благодаря на Бу за включването! Винаги ме е интересувал спорта по време на кърмене. Бях чула от познати, раждали и кърмили, че не е хубаво да се спортува,докато се кърми, защото кърмата секвала. Радвам се, че това не е така, защото от сега си мисля кога ще мога вече да тичам в парка, дано имам  кърма и всичко да е наред:))) Яд ме е, че в малките градове няма срещи с Ла Лече Лига.

Аз бях на консултация днес. Нали имах контракции 7 и 8 месец, пих магнезии и мислех, че ще родя със спирането на хапчетата, ама не.Simple Smile Плацентата си е свежа,бебето е високо и май,май ще си дочакам термина:)

Честито на новата мама с бебе Мартин! Да са живи и здрави! Simple Smile

# 50
  • Мнения: 12
Zdraveite i ot men ... Chestito na vsichki mamita i leka bremennost na ostanalite ...  Hug

# 51
# 52
  • Мнения: 11
Здравейте майчета! Аз да се оплача, че от няколко дни нощем не ме оставят да спя някакви разбъркани контракции.
Хем им се радвам на моменти, щото ми се е прираждало вече, хем много им се дразня, че не са като хората - родилни, през равен интервал от време, а само се гаврят със съня и търпението ми! smile3507 Weary  newsm50

Стискайте ми палци да се организират тия дни контракциите, че едвам ходя вече  Praynig

# 53
  • Мнения: 173
Марина, айде и аз искам вече да раждаме, ама да изчакаме май месец а какво ще кажеш Simple Smile Аз пък иобщо не мога да преценя имам ли нямам ли контракции, боли ме кръстът ама според мен е от чистенето и подреждането.Понякога ме стяга и коремът ама знам ли, в понеделник ще ходя до доки да видим какво ще каже и той.

# 54
  • София
  • Мнения: 484
Добро утро момичета,

много сте бързи за 1 ден нова тема и 4-ри страници. Ние вчера бяхме на запис на тонове и се върнах пак притеснена.
Записа беше "чудесен"  според думите на док. , но след това като гледахме бебка на ВЗ в първия момент я изкара ,че за 2 седмици е качила само 60 гр от 2320 на 10.04 , вчера 2380. Видимо се притесни. След което още 2 пъти я мери , накрая "с разтягане" излезна 2480, което пак означава че изостава с 9 дни ooooh!. След близо 30 мин преглед , което не се е случвано досега , сега вече започваме прегледи 2 пъти в седмицата и ако др седмица няма значителна промяна в размерите , ще ми назначи терапия за дробчетата на бебето. Причината е , че за пореден път ми каза ,че няма да дочакам термина , особено след като миналата седмица и корема ми спадна поне с педя- педя и половина надолу.

  Дълъг пост стана , но съм доста притеснена, знам че не е много малка и че това са ориентировъчни размери, но все пак сърчицето така ми се е свило.

Лек ден на всички ,
  Как са Стефи и Стефкаки, всичко минало ли е наред с тях?

Последна редакция: ср, 24 апр 2013, 08:28 от kanye

# 55
  • Мнения: 173
Кание, всичко ще е наред, не се притеснявай .Ше сложат ако трябва тези изнжекции за дробчетата преантивно , и бебка ще е добре Hug Hug Hug Hug Praynig

# 56
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Добро утро, бременелки!
Хайде дръжте се, че не остана - после, яка ни гърбина.
Отивам да готвя сега, слънчев ден на всички  Hug

# 57
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
но все пак сърчицето така ми се е свило
Нормално е да си притеснена, ама да ти кажа честно хич не им вярвам на грамажите.
С Никола като бях бременна, моята гинеколожка, началник АГО, лекарят, който ме прие и лекарят на ехографа при постъпването - всички до последно възкликваха - леле, какво голямо бебе носиш.
Аз си мислех, че съм майка героиня и ще родя някой 4-5 кг бебок, а Никола се роди 3350.
Сега пака така - бебето вървяло по-голямо. Предната седмица не издържах и викам на лекарката, че не вярвам, след Никола, а тя ми отговори: Е, какво, 3350 не е малко бебе.
Е, не е малко наистина, ама пък и голямо според мен не е , родено 10 преди термин ?!!

# 58
# 59
  • Мнения: 0
Здравейте сладурки,

Честито на Мон и Стефи, да са им живи и здрави бебоците.

В събота и неделя мъжлето се разчисти и мен ме подгониха вечерта контракциите, но сега  нищо не ме боли и всякаш няма изгледи за изненади Simple Smile Утре съм на запис на тоновете и последни уговорки с доктора как ще процедираме, ако нещо се случи по празниците. Иначе за сега имам дата за секцио 8-ми май.
Детската стая за баткото вече е монтирана, чакам само матраците днес и ще подготвям кошарката за "новото попълнение". Откакто наредих дрешките по шкафовете и поизлъскахме къщата вече дишам доста по-спокойно.

Дидолиния, имам приятелка, която е основател на фондацията "Нашите недоносени деца" и има 2 прекрасни близначета, които се родиха в 7-мия месец. Знам че мина през безброй трудности, през цялото време цедеше кърма и носеше в болницата до изписването на малките бонбончета и сега когато всички премеждия, през които са преминали са назад във времето най-вероятно би могла да ти помогне с полезна информация, ако имаш нужда. Пускам линка на сайта на фондацията, а ако имаш нужда от телефон ще ти го пусна на ЛС. http://www.premature-bg.com/

Общи условия

Активация на акаунт