Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 318
Много са хубави, нощницата много ми хареса. Аз в snimka.bg току що качих снимки на Мари Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 2 237
Аууу, видях я  smile3544 Ох как искам моят да го омагьосам някак и да мога пак да имам коткаааааа....

# 722
  • Мнения: 681
Ох, и аз вече искам да си имам Мъркоте. Джина, супер е! И май идва глезана, а?
Каква е тази порода? Досега съм имала само обикновени котета и не ги разбрирам породите.

близна4е, много са готини нещата, но тия нощници ме тревожат. Задължителни ли са? Аз спя гола, с такава рокля имам чувството, че ще се задуша.

# 723
  • Мнения: 2 237
Бемол, тя е за болницата. Иначе у дома можеш да спиш както намериш за добре. Е, гола не, да не се окажеш омазана в кърма  Grinning Туряй по един сутиен поне .
Котката на Джина е шотландска клепоуха и е страхотна. Завиждам зверски за което  Crossing Arms

# 724
  • Мнения: 4 708
Пелената с възглавничката са супер, а нощницата я намерих преди 10-тина дена та си купих такава, но май е с друга картинка. Има ги и в продавалника - нови

# 725
  • Мнения: 681
Че то и в болницата мога да се задуша.... Или ще съм под постоянно наблюдение, пък и не съм там, за да спя, я.

Значи това било шотландска клепоуха! Страшен цвят! А коя е подстриганата лапа?

# 726
  • София
  • Мнения: 1 318
Скрит текст:
Това обяснявах вчера на Близначето, че до сега все съм имала, непородисти котки, които винаги са били страшни диваци. По време на миналата бременност вкъщи живееше една Матилда, която се катереше по стените и правеше живо чудо. Мъжа ми едва изчака да вляза в болницата, за да я командирова на Бистрица.
Мари е Шотландска клепоуха, тя е по-скоро, като аксесоар, а не животно. Изключително кротка, незабележима и добра. Спи при нас, а като започнеш да я галиш, тя започва да ти лиже ръката, сякаш се чувства длъжна да върне жеста. Изключително непретенциозна. Ето, сами виждате, подстригахме я, отрязахме и мустака, а тя и "мяу" не каза. Подстриганата лапа е лява предна. Нямам апарат, правя снимки с телефона и за това не може да се види добре
Да ви кажа честно и аз спя гола, просто не мога. Хем ме е страх сега на финала да не стане нещо с бъбрека, хем не мога да издържам. Добре, че мъжа ми спи през ноща, като ставам да пия вода, защото гледката е покъртителна.
Не знам дали съм ви споделяла, но като родих миналият път получих страшен обрив, заради комбинацията от жега+изкуственото болнично легло и пот. А принципно не съм от хората, които се потят обилно.

# 727
  • Мнения: 4 255
Значиии...уж изчетох всичко де що пише в интернет за бременността и пак не съм разбрала всичко.За тази тапа,за първи път чувам! Blush Още веднъж се убедих,че само тук получавам ценна, истинска и пълна информация.
Ахи,шашна ме в началото.После като прочетох,се поуспокоих.Нали си добре?Имаш ли контракции??
Флай,много хубави новини за бебчето.Дано всичко върви нормално до края и родиш вагинално,както искаш.
Луиза, Heart Eyes стана ми толкова мило като прочетох за твоя мъж.Милия...Стискай кълки ти да го изчакаш! Peace
Деси Кънчева,твоите дечица ще са близнаци,зодия Близнаци с майка Близнаци Laughing!Много интересно!
Близначе,обичам те!Ето за това ви разпитвах преди време,когато се чудех какво правим с коланите на количките.Нали аз  ще купувам такава дето няма зимен кош и си мислех,че тези колани ще убиват на малкото бебе.Айде като порасне,ще влязат в употреба.Но за съвсем новородено не знаех какво ще ги правя.Ето сега ти ми даде решението.Такова матраче ще си взема и аз.Колко каза,че струва?

# 728
  • Мнения: 2 237
gift, цялото комплектче е 29 лв. Иначе има и само матрак
http://www.minimod.bg/8632/chipolino-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D1%80%D0 … D1%87%D0%BA%D0%B0
Този не е много дебел, но стига баш колкото да прикрие коланите. Но материята е супер мека, приятна и готина. След празниците ще направя втори тур до този магазин и ще докладвам. Иначе във Вис Виталис днес имаше много сладки цветове на колички Кенгуро, та ако те интересува....
Simple Smile

Бемол, на твоето внимание: продавачката в магазина ( те са две - едната е и собственичка) е много приятна и преди няколко години е родила близнаци (не знам преди колко време) Много е разговорлива и може да ти даде съвети и  да си поговорите Simple Smile

# 729
  • Мнения: 89
Гифтче наистина ще стане интересно ако подранят . Като се знам какъв инат съм и ако се метнат на мене  ooooh! няма да има оправия .

# 730
  • Мнения: 681
Благодаря ти, близна4е, аз си падам темерут, но ще го имам предвид. Не знам и кога ще мога отново да вършея по магазините. Ти нещо си му отпуснала края май. Как си след разходката?

# 731
  • Мнения: 0
Aбеее, Мистиии, кажи ми как може да ги свършиш такива "убавини" отново  ooooh! Добре, че поне не е счупено  Praynig  Днес и аз никаква не я свърших, уж да боядисвам яйца, но ми беше толкова лошо, че само лежах... от известно време хич не съм в кондиция, да минава това време по- бързо, че..мрън! А тези красоти на Близначето много ми допаднаха, особено пеленката с жирафчето- много е яка! Чакам след празниците и аз да стана рич бич и да попазарувам малко  Crazy Да кажа на Татяна1975, че ме приби с тяло- направо страхотно  Peace Ахи, радвам се, че всичко е окей, много ти е рано за падане на тапи и прочие! Цун

# 732
  • Мнения: 4 255
Близначе,интересува ме.Офф да се прибера един в България..Много се притеснявам от това пътуване.Това са си 1000км.Напоследък ми се подуват краката.За разлика от вас,аз сега започнах да пишкам по-често..Да си дойда един път и ще отида до този прословут "Вис Виталис".А мога ли да разгледам,някъде техен каталог.
Мисти,не си баш карък,щото виж колко много печелиш. PeaceОбаче...не знам.Ми внимавай бе,момиче.А и като си била с мъжа ти,той не те ли държа?Сега стъпваш ли на този крак?Дано скоро се оправиш Hug

# 733
  • Мнения: 317
Mysti, много гадно! Ма пак по същия начин ли?
М-тина, сега ще си по-активна! Почивай си, и без това в тия жеги вече кво да правиш? Няма пролет вече, направо на 34 градуса скочихме.
Ахи, изключително се радвам, че още си сред бременните Simple Smile, изкарах си акъла.
И браво, че си готова, аз нямам идея за нищо - колички, матраци, шишета, бодита - нищо не съм избрала. Да си седи малкия поне до 20 юни, има време. За пишкането и пътя - аз много малко течности бях консумирала предното пътуване преди 5 дни - 300 км в едната посока и не ми се допишка! Спокойно, гифт, ще се справиш. Иначе за през нощта не знам как стана, дано да е така.
Мен пък пак ме боли (наболява по-скоро) отдясно. Ма осезаемо, странно е. Май трябва да почивам повече, че се юркам като магаре.
Деси, няма никой да подранява! След началото на юни, даже по-напред, сега не давам!
Близначе, разкошни са покупките!

# 734
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Заповядайте в НОВАТА ТЕМИЧКА

Общи условия

Активация на акаунт