Нашите second hand находки - част 18!

  • 66 265
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 108
Цената в 33 на Княз Борис е 19,99 от вчера. Simple Smile
Аз го посетих, но честно казано този път не съм очарована. Не пазарувам кой знае колко отдавна от магазини ВУ- по-скоро от близо  година. Но въпреки това и на мен ми прави  впечатление влошаване на качеството на дрехите. Миналата година именно заради страхотните роклички, блузки и т.н., които бяха като нови се "зарибих" толкова по тези магазини. Вчера обаче колкото и дрехи да си харесам все бяха ту с петно, ту с дупка. Все пак успях да си харесам няколко потника, но при положение, че е седмица след зареждане, не знам какво ще остане за разпродажбите...
Снимки- като минат през пералнята Simple Smile

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Кога написахте 3 страници  Grinning
Моринга, благодаря за прекрасната тема   bouquet
Аз по-късно може да мина през Краснодар да видя има ли нещо интересно и да разбера кога е новото зареждане.

# 32
  • Мнения: 13
Аз днес ще сефтосам черната рокличка  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 230
Благодаря за темичката   bouquet
Момичета, вие купувате ли от Ла фиеста? Като че ли рядко се коментира този магазин. Онзи ден като го посетихме с майка ми забелязахме, че има добри неща, но цената на кг. ми идва висока. Всъщност спрях да го посещавам преди 2 г. след като тръгнах да пробвам едни дънки и видях, че има залепена дамска превръзка отвътре  #Crazy Е те такова нещо не ми се беше случвало и заради него известно време бях преустановила ходенето по ВУ.
Гледам на центъра (Пловдив) има магазин Ла перла, за който клиентка ми беше казала добри думи, но цените леко ме стресираха..  Crazy

# 34
  • Мнения: 2 802
... а в ЗЗ верно има много хубави детски.Ама нали на нас това ни е първо бебче и забелязах, че там няма толкова за мънички бебчета , затова си мислих, че във Фрета има повече.Ама ще поглеждам и в стаичката повече Simple Smile

Има, има .... точно в стаичката при обувките и бельото и банските  Laughing ... от там идвам и този път имаше много бебешки неща ... намираха се и за по-големи та малкия намаза  Mr. Green
Обаче е много обран магазина - дали вчера дето е било лудница или просто още стоката не е напълно лятна ... утре ще идем семейно да видим пак по-спокойно  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 7 779
Благодаря за темичката   bouquet
Всъщност спрях да го посещавам преди 2 г. след като тръгнах да пробвам едни дънки и видях, че има залепена дамска превръзка отвътре  #Crazy
егати и промоцията   hahaha 
каква марка беше  newsm78

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Ммммм - ето къде сте всички. Вчера наминах набързо през Фреята, попаднах при цените на по 1лв. Имаше сносни неща, но пък аз не разполагах с време  - две блузки за мен забърсах и една ризка за детето. Обещавам снимка. Ако бях се задълбочила повече, можеше и по-добър улов да имам, но ....уж влязох само за 5 минути....

# 37
  • Мнения: 61
Сега погледнах на първата страница - адресите на ЗЗ, наистина ли има и във Варна или е само някакъв офис на фирмата?

# 38
  • Мнения: 1 338
Сега погледнах на първата страница - адресите на ЗЗ, наистина ли има и във Варна или е само някакъв офис на фирмата?

Тук е само складът им, което не ми дава обяснение, защо наистина нямат тук магазин ...  newsm78

# 39
  • Мнения: 61
Сега погледнах на първата страница - адресите на ЗЗ, наистина ли има и във Варна или е само някакъв офис на фирмата?

Тук е само складът им, което не ми дава обяснение, защо наистина нямат тук магазин ...  newsm78
Жалко. Аз само да споделя, че ходих на разпродажба във Владиславово, имаше доста неща, които ми хванаха окото, но бяха основно малки номера.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 10 815
Бях в Бултекс на разпродажба, взех 3 неща за 2 лв общо - за детето панталон H&M L.o.g.g  с много джобове и капси, крачолът може да се навие и има капса, с която да се закопчае и става на 3/4 и суичър на KappAhl прилеп-ръкав (за игра пред блока).
За мен - светлосиво тънко памучно пуловерче на H&M с остро деколте, което идва доста широко, но може да се носи като паднало рамо - за летните вечери с дънки ще е супер, цена 45 стотинки!

# 41
  • Мнения: 2 403
Цената в 33 на Княз Борис е 19,99 от вчера. Simple Smile
Благодаря Hug

# 42
  • Мнения: 2 802
Открих интересен магазин днеска - имаше и детско и бебешко /през седмицата го вадят след 17,00 часа/ също, но не ми хареса, че е с фиксирана цена ... по 2/3/4/5/6 лв. за бройка ... блузки, бодита, панталонки, роклички и т.н. Намира се до м-н Слънчеви лъчи /първия до ДМ/ от страни на него има м-н Хит, та точно до него се намира магазинчето.
/това е за Пловдив/  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 1
Привет в новата тема.
Моринга благодаря за труда Simple Smile
Тази седмица не съм посещавала нищо, но сега около празниците и празна София се надявам да има нещичко и за мен. Последно от Одрин /не помня името на магазина/ ленен светло сив панталон Есприт и черен шал на бели точки за 6- 7 лв. Много съм доволна!
Успешни покупки и много настроение

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Фейтче - кажи поне квартала. Аз се сещам само за едни слънчеви лъчи - в Кичук Париж, но дали за същия става въпрос newsm78 И ако е този, на къде тръгвам - изток, запад - посока плийййз.

Общи условия

Активация на акаунт