Нашите second hand находки - част 18!

  • 66 245
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48 031
Вместо запис и аз да питам в кой магазин има обувки 42 номер- дискутирае се в предната тема

# 16
  • Мнения: 1 338
F.a.t.e , за ri4ko - оправих линка, но може модераторите да имат някаква забрана за подобни неща и да го премахват (моля, ако е така да ми кажат - да не съм в нарушение  Mr. Green) - ами понеже тя беше казала, че се занимава с благотворителна дейност за нуждаещи се ... ако имаш интерес и дрехи за даряване, повече инфо от самата нея на ЛС  Peace

# 17
  • Мнения: 95
Моринга, благодаря за труда.   bouquet
Аз пък си взех страхотни обувки от Мъпет Маг на Одрин - чисто нови с лепенки на стелките и с недокоснати капачки. Имам чувството, че преди зареждането имат по-хубави и повече обувки отколкото в деня на зареждане. Да не би да допълват през седмицата? Виждала съм как чат-пат вадят дрехи от чувалите и закачат по закачалките периодично.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Да се запиша и аз  Peace
Онзи ден си мислех и аз за Мирама че се изгуби от темата.
Днес набързо намазах една лека блузка и едно клинче късо за 5 лв ,евтиниика  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2
Моринга, благодаря за новата тема и модните съвети. Един малък гуру.  bouquet

Имам един въпрос към бургазлийки или който знае де. В Бургас Мания защо закриха магазина?
Те вярно на доста тъпо място го бяха направили, но все си мислех, че като голяма верига ще просъществуват.  newsm78

# 20
  • Мнения: 1 317
Поздравления за оформлението на темата!   bouquet

# 21
  • Мнения: 2 802
F.a.t.e , за ri4ko - оправих линка, но може модераторите да имат някаква забрана за подобни неща и да го премахват (моля, ако е така да ми кажат - да не съм в нарушение  Mr. Green) - ами понеже тя беше казала, че се занимава с благотворителна дейност за нуждаещи се ... ако имаш интерес и дрехи за даряване, повече инфо от самата нея на ЛС  Peace

Вече е ОК  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 995
Благодаря за новата тема-дано тук да имам вече с какво да се похваля, че напоследък нищо не харесвам из тези магазини Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 8 967
Моринга, благодаря за труда.   bouquet

Вместо запис и аз да питам в кой магазин има обувки 42 номер- дискутирае се в предната тема

Ох и аз си търся такива 41 - 42. Ходих в Манията на Гешов, но нямаше. Някак си не ми хареса тази Мания... на пръв поглед.

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 487
Не ги пускайте толкова рано тези теми, нека се напълнят 50 страници!

# 25
  • Мнения: 173
F.A.T.E, аз от детското да споделя, че съм много доволна от Фреята страта на спирката преди Тунела.Има много хубави нща, аз взех за бебчето живот и здраве няколко чисто нови бодита и то маркови з апо левче, ама абсолютно чисто нови.Иначе може и през стаичката да мина в ЗЗ, там може още някой бански да си взема, миналия път се уредих с много як.Само да се роди живот и здраве бебка и да влена малко във форма за него Simple Smile

Благодаря за новата тема, много е хубава  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 802
Не ги пускайте толкова рано тези теми, нека се напълнят 50 страници!

не мисля, че една страница е проблем  Wink
Аз моята отчетна също съм я пускала по-рано, защото примерно имам ангажимент в следващите часове/ден и няма да мога съответно да стоя и да чакам да се напълни точно 50 страници  Heart Eyes
Модераторите не са ми правили никога проблем  Mr. Green

Нанина
.... на Фреята нещата май бяха на бройка и реално идват по- скъпо от кг. А и често по носени  Heart Eyes
След малко ще хода до ЗЗ ако ти трябва нещо казвай да грабя  Mr. Green Hug

# 27
  • Мнения: 173
Ами май май се понатрупах с дрешки много приятелки също ми дадоха и вчера изпрах последните Simple Smile сега само чакаме бебка да реши да излиза вече , а в ЗЗ верно има много хубави детски.Ама нали на нас това ни е първо бебче и забелязах, че там няма толкова за мънички бебчета , затова си мислих, че във Фрета има повече.Ама ще поглеждам и в стаичката повече Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 400
Здравейте момичета!
Някой да знае каква е цената от вчера в ЗЗ на Княз Борис в София?

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Страхотно оформление на темата.
За стаичката на ЗЗ се чудя, да мрънкам ли да отидем, да не мрънкам ли? Три дни пера летни дрехи в къщи. МЗи оказа се че ситната има една огроооомна купчина тениски и клинчета. И Също толкова рокли (което не ми попречи да ѝ купя още една Laughing). Но пък ми се отива до там, само да измисля „достоверна“ нужда от нещо. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт