Нашите second hand находки - част 18!

  • 66 264
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 802
Фейтче - кажи поне квартала. Аз се сещам само за едни слънчеви лъчи - в Кичук Париж, но дали за същия става въпрос newsm78 И ако е този, на къде тръгвам - изток, запад - посока плийййз.

хахха  Mr. Green точно за него квартал става въпрос  Heart Eyes
Значииии .... като застанаш с лице към входа на магазина тръгваш на ляво и завиваш на дясно покрай едно заведение ... по принцип там пресечката е затворена. Вървиш не повече от 10/15 крачки и виждаш магазин ХИТ /знаеш ги поне как изглеждат/ и точно до него е това магазинче ... Пише дрехи ВУ ... зареждане всеки ден  Heart Eyes
Иначе ако идваш от към булеварда ... точно преди да стигнеш Лъчите завиваш на ляво след една денонощна аптека  Crazy

Дано съм обяснила правилно Crazy Whistling Mr. Green
Утре ще ходя пак, че много се чудих на едни бели чисто нови къси панталонки за дребното, но ми досвидяха 5 лв  ooooh! Laughing ама сега размислих и ще ида да ги взема  Mr. Green

# 46
  • София, България
  • Мнения: 5 612
Аз днес ще сефтосам черната рокличка  Mr. Green
А така!!! :* Честичко да си я носиш Simple Smile

# 47
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Здравейте   bouquet Моринга страхотно оформена тема   bouquet Следя Ви с удоволствие, но нямам с какво да се запиша не съм пазарувала от нашите магазини от доста време  Confused
Искам да уточня, че в Кичука има два магазина Слънчеви Лъчи, Фейтчето говори за този на Славееви гори, до него е и ДМ, да не се объркате с другият, който е на Никола Вапцаров Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 139
един ден ме няма прд компютъра и сте изписали 4 страници Simple Smile
Моринга, поздравления за оформлението на темата  newsm51
Както сме в Банско за няколко дни остава да зарежа домочадието и да изръшкам магазините тук Simple Smile

# 49
  • Варна
  • Мнения: 777
От днес - дънки за 7лв. Не ми се даваха много, но дънките ми станаха на дължина и за това ги взех, че ми омръзна вече да ходя да коригирам дължини. Иначе имаше чисто нови с етикетите горници на бански, но не ми се ровеше да търся долниците. Става въпрос за м-н Restart в Младост, на пазара до Санита.

# 50
  • София
  • Мнения: 218
Днес бях по магазините. Аз си обикалям все едни и същи-Мъпетите и Хумана. Влезнах в новата Хумана близо до пазара Димитър Петков. Много хубаво са я направили-като бутик е. И изобщо не можеш да разбереш, че си влезнал в магазин за втора употреба-толкова чисто, уютно и приятно.Е, дрехите са малко скъпички...Сдобих се с чорапогащник и тънки чорапки-нови в кутийки.

# 51
  • Мнения: 25
Бум и аз тук Simple Smile последните ми находки от 2-та са 2 блузки за милото джак джоунс,една супер семпла черна рокличка и супер удобна и едни грозни ,но много удобни чехли.Магазините Ла фиеста ги има и в моят град преди имаше сносни неща ,но от доста време стоката е една и съща и просто не влизам.Преди си пазарувах доста често от мания и имаше доста хубави неща.Общо взето забелязах ,че имаше един период преди 2-3 години в които в тези магазини можеше да се намерят страшно яки неща а сега има повече боклуци.Тук цените на хубава втора са около 25 на кг което поне на мен ми е доста скъпо

# 52
  • Мнения: 12
Аз само да се запиша. Нищо, че съм обещала снимки от една седмица... Blush

# 53
  • Мнения: 48 145
В Ла фиеста последния път си харесах някакви блузи по 15 + лева и се отказах повече да ходя...за мен това е доста скъпа ВУ и ако давам такива пари, бих си пазарувала от Х и М или подобен магазин нови неща, а не ВУ

# 54
  • Мнения: 58
Във вестника на Кауфланд има ваучер за намеление - 2 лв. от Мания  newsm68 newsm44

# 55
  • Мнения: 14
Във вестника на Кауфланд има ваучер за намеление - 2 лв. от Мания  newsm68 newsm44
досега не съм посещавала мания
какви са цените и как се променят

# 56
  • Мнения: 61
Във вестника на Кауфланд има ваучер за намеление - 2 лв. от Мания  newsm68 newsm44
Тук във Варна не съм видяла да има, защото разглеждах новата брошура.

# 57
  • Мнения: 906
Във вестника на Кауфланд има ваучер за намеление - 2 лв. от Мания  newsm68 newsm44
Тук във Варна не съм видяла да има, защото разглеждах новата брошура.
Има талонче точно в новата брошура(вестник) на Кауфланд.На предпоследната страница мисля.И аз.му се зарадвах,че ще намажа нещо за без пари,но със дребен шрифт  Mr. Green отдолу пише,че важи за покупка над 6лв.
И аз да кажа мерси на Моринга за новата темичка.Simple Smile С нови находки не мога да се похваля,защото съм в предзаплатено положение и нямам муза да обикалям.Май вече се презапасих с тениски и чанти,ако видите сносни летни панталони и дънки 7/8 свиркайте Wink

Последна редакция: нд, 28 апр 2013, 19:51 от teda mars

# 58
  • Мнения: 61
Къде съм гледала аз - такова важно нещо да не забележа  Grinning Супер значи ще си го ползваме и варненки  Peace Сега видях, че важи до 10 май - отивам да преровя пощенските кутии, да ме простят съседите Peace

# 59
  • Мнения: 428
Здравейте
Пиша от един лаптоп с новата осмица и ми е трудно.
Виждам,че съм на първа страница,за което благтодаря  bouquet

Не искам да пълня темата с нещата които правя,но накратко да кажа отново.
Аз работя през деня като всеки нормалин човек.Работя в районен съд-Плевен.Организатор съм на благотворителни иницианиви,които са на акции.Но винаги през останалото време на годината се налага да търся помощ за нуждаещи се.Разполагам с помещение,което е страхотно и ми е дадено за безвъзмездно ползване,не знам до кога.Разполагам с доброволци,студенти от медицинския.Дрехите които ми се даряват,заминават разпределени по възраст и пол при крайно нуждаещи се.Хората са основно българи,с не леки съдби.Всеки,който реши да дарява,може да бъде директно свързан с получателя на дарението,или да получи снимков материал.през следващите дни,след празниците ще започна набиране на помощи за момче в 7 клас,което миналия месец е загубило майка си,останало с баща си и са в много трудно положение.Все още не знам размерите му,защото съм извън града за 10 дни.Естествено не помагам само в Плевен.Изпращам и в други градове,но след много сигурно и щателно проучване.Не взимам информация от нета!
Тук искам да благодаря,ако не възразявате на собственичката на Мания плевен,която облече от глава до пети една мама и детенцето й.

И на всички които дариха чрез мен   bouquet
От всички пратки остана само една скромна торбичка ,недарена,защото все още няма нуждаеща се дама с тези размери.

И за да не спамя толкова дълго да кажа,че от петък съм в Бургас и утре съм си запланувала ходене в Краснодар.Искаше ми се да съм сама,че мъжО никога не влиза в такива магазини и не знам колко търпение ще има да ме чака!
Утре вечер ще дам отчет,дали съм набарала находка!!!!
Лека вечер!

Общи условия

Активация на акаунт