Ако капитализма рухне

  • 10 483
  • 364
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 283
Ако капитализма рухне.
Ще стана комунист ,партиен секретар и ще национализирам всичко на хората и ще ги вкарвам в концлагери.

# 31
  • London
  • Мнения: 6 732
Ако капитализма рухне.
Ще стана комунист ,партиен секретар и ще национализирам всичко на хората и ще ги вкарвам в концлагери.

ТТЦТЦТ,  ти прочете ли коментара ми Соломончо ? Правиш ли друже разлика между социализъм и тоталитарен , авторитарен или диктаторски режим ? Тук адски много хора пишат , а дори не разграничават различните идеологии.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 884
Ама то в темата не е посочено какво идва след рухването, пък, гледайте, оказва се, че на някои звездите им го говорят.

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Кой е казал , че при социализма липсва свобода на словото ? Това бе голяма смешка , но навярно защото слагате под общ знаменател тоталитарния режим у нас със истинския социализъм , голяма грешка при всички случаи.
Значи ти решаваш, че ако няма капитализъм, ще има социализъм ли?
Аз не видях някой да го твърди, освен теб.
Или вие двамата играете комбина - той задава темата, ти се сещаш какво точно трябва да си мислим.

# 34
  • Мнения: 3 736
Ами така, както е дадена анкетата, се налага мисълта, че като рухне капитализмът, ще бъде заменен от диктатура от севернокорейски тип.  Laughing

# 35
  • London
  • Мнения: 6 732
Кой е казал , че при социализма липсва свобода на словото ? Това бе голяма смешка , но навярно защото слагате под общ знаменател тоталитарния режим у нас със истинския социализъм , голяма грешка при всички случаи.
Значи ти решаваш, че ако няма капитализъм, ще има социализъм ли?
Аз не видях някой да го твърди, освен теб.
Или вие двамата играете комбина - той задава темата, ти се сещаш какво точно трябва да си мислим.

Ххехе освен ако ти не си измислила някой нов тип идеология и политика Simple Smile)))

# 36
  • Мнения: 3 827
Ако капитализмът рухне -  ще дойде мизерията ...

# 37
  • София
  • Мнения: 4 878
Ама то в темата не е посочено какво идва след рухването, пък, гледайте, оказва се, че на някои звездите им го говорят.

Вече е дошло - постиндустриална епоха. Никой обществен строй не е вечен. Най-малко капитализмът може да бъде такъв.

# 38
  • Мнения: 945
 Справедливото разпределение на благата не беше ли част от друг обществен строй newsm78

# 39
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Справедливото разпределение на благата не беше ли част от друг обществен строй newsm78
Ти нали не очакваш новите Че-та да поназнайват история, философия, политикономия и тъ нъ прашасали нАуки за мухлясали лелки Whistling

Та по темата ще кажа , че началния капитализъм зароден в Сащ
Спри дотук, върни се да попрочетеш малко история (няма да е зле и да се запознаеш с българската граматика и правопис- има такова животно Mr. Green) и после ръси умности. Иначе олекваш Naughty

Вече дори не ми е смешно ooooh!

# 40
  • Мнения: 54
Безнаказаността на престъпниците ще им липсва.
На корумпираните корупцията би им липсвала.

# 41
  • London
  • Мнения: 6 732
Справедливото разпределение на благата не беше ли част от друг обществен строй newsm78
Ти нали не очакваш новите Че-та да поназнайват история, философия, политикономия и тъ нъ прашасали нАуки за мухлясали лелки Whistling

Та по темата ще кажа , че началния капитализъм зароден в Сащ
Спри дотук, върни се да попрочетеш малко история (няма да е зле и да се запознаеш с българската граматика и правопис- има такова животно Mr. Green) и после ръси умности. Иначе олекваш Naughty

Вече дори не ми е смешно ooooh!


Знаеш ли колко ме интересува плачеш ли , смееш ли се ? Какво написа по темата ? Или тук сме да цитираме тоя и оня с обиди , но нищо смислено да не казваме ! Ти нещо за много мъдра се взе , че тръгна да пращаш еди кой си да чете , друг да си погледнел правописа. Аз пък те съветвам да се погледнеш в огледалото и да спреш да си избиваш комплексите с простовати и злобни цитати.

# 42
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Аз пък те съветвам да се погледнеш в огледалото и да спреш да си избиваш комплексите с простовати и злобни цитати.
Погледнах се. Гледката ми хареса Mr. Green

Като се има предвид, че простоватите и злобни цитати с които уж избивам комплекси са с автор La Catrala, да, права си, време е да спра да си причинявам отрицателни емоции и да те оставя да си водиш монолога в третата поредна тема topicclosed

# 43
  • London
  • Мнения: 6 732
Темата беше капитализъм , но на някои хора всички теми са им ''Цитирай и се заяждай''. Жалка история !!!!

# 44
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Темата беше капитализъм , но на някои хора всички теми са им ''Цитирай и се заяждай''. Жалка история !!!!
Не че нещо, но и ти не си се изказала по темата, а уж започна, но пак социализъм пръскаш с мненията си.

Общи условия

Активация на акаунт