Проверете дали телефона ви се подслушва ...? Истина ли е?

  • 28 843
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 865
Проверих и нашите с ММ, обаче сме оперативно безинтересни явно, защото и на двамата са с по 15 цифри. Mr. Green

# 91
  • Мнения: 0
Пълни глупости....
Ама добре, че хората вярват и се забавляват...)


Не са глупости, това е така нареченият Red herring:https://www.google.bg/search?q=red+herring&ie=utf-8&oe=u … =1173&bih=623

# 92
  • Мнения: 0
Повечето съвременни мобилни телефони могат да бъдат подслушвани, въпросът е защо да го правят?

Защо да има "растерно издирване"? Защо да има "ИНДЕКТ"?

https://www.google.bg/search?q=%D0%98%D0%9D%D0%94%D0%95%D0%9A%D0 … =1173&bih=623

# 93
  • Мнения: 17 546
Ей, Цветанов, стига си шашкал хората! Sunglasses

# 94
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 304
Проверихме телефона на другото дете - изписа две редици една под друга от по 15 цифри  Shocked
Телефона на детето е с 2 сим карти.


Малей,  ooooh! ooooh! ooooh!. Така е, тя си купи специално този модел, за да сложи служебната и личната СИМ карта в един апарат. Айша,  Joy Hug

Излизат ми 21 цифри на единия hahaha hahaha hahaha hahaha...от утре вече няма да си говоря сама......ще си имам слушатели.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy..... hahaha

Чувам те, Марчелинке, чувам те  Heart Eyes Hug

# 95
  • Мнения: 22 534
Пълни глупости....
Ама добре, че хората вярват и се забавляват...)


Не са глупости, това е така нареченият Red herring:https://www.google.bg/search?q=red+herring&ie=utf-8&oe=u … =1173&bih=623

Глупост е самият факт, че хората се чудят какво да правят и се връзват на подобни пълни безумия.
"Кажи ми номера си, че да ти кажа дали те подслушват". ) Почти по същият начин изглежда и това.
Иначе за другото си прав...

# 96
  • Мнения: 250
Знаеш ли колко ме интересува дали ме слушат,аз каквото не искам да се разбира не го говоря по тел,аз по принцип ненавиждам телефоните,и влача един стар от немай къде ако нещо по спешност само ме потърсят,това повече от"ела в 3"за мен си е  празно дърдорене и не понасям слушалка до ухото си повече от 2сек,не мога да изтрайвам,отегчавам се веднага,така че на мен лично ми е все едно.И домашният е изключен също.

# 97
  • Мнения: 57


Излизат ми 21 цифри на единия hahaha hahaha hahaha hahaha...от утре вече няма да си говоря сама......ще си имам слушатели.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy..... hahaha

Чувам те, Марчелинке, чувам те  Heart Eyes Hug
....Мила моя  Heart Eyes.....чувай ме и ми махай.....скоро кацам с корабЪ Whistling Whistling Whistling

Ако знаеш колко важна се чувствам...... 4470

# 98
  • Мнения: 54 976
Местоработата ми предполага подслушване, но кодът е 15 цифри. Язък! Разочаровах се. А си мислех, че съм много важна Crossing Arms

И аз така !  Mr. Green
За сметка на това личният ми , който е толкова стар модел , стария тел. на детето , е със 17 цифри ! Crazy
Само че аз по него не говоря , прецакали са се ! hahaha

# 99
# 100
  • Мнения: 0
Не ми е неприятно, че ме подслушва българската полиция, която повече или по-малко ни пази от престъпници и терористи. Неприятно ми е, че мобилните телефони са така устроени, че първо изпращат съобщението кодирано до производителя на телефона, а след това го връща до този, за когото е предназначено. А онези зад океана, не са угрижени да ни пазят от терористи и престъпници.

Общи условия

Активация на акаунт