Violetta~Виолета- една мечта, една песен.

  • 109 337
  • 764
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
Рая, благодаря ти за милите думи наистина значат много за мен.  newsm51
И на мен ми е забавно само с теб, но и повечко хора няма да откажа.  Laughing

# 16
  • Мнения: 1 117
Мъри,   love001

# 17
# 18
  • Мнения: 18
Рая  Hug ,днес да гледаш новия епизод на Виолета че после да имаме какво да си коментираме тук двете.  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 117
Рая  Hug ,днес да гледаш новия епизод на Виолета че после да имаме какво да си коментираме тук двете.  Laughing
Няма да го пропусна, спокойно.  Laughing
Аз и гледах днес повторението.  Heart Eyes И пак се радвах на Вили и Леон. ^^  Laughing A ти го пропусна, нали?!  Laughing

# 20
# 21
  • Мнения: 18
Оо, не днес не пропуснах повторението.  Laughing
Нямах търпение за тази целувка и бяха страшно сладки, дано имат още много такива. Да си припомним отново целувката им.  Two Hearts

# 22
  • Мнения: 1 117
Браво на теб тогава.  Laughing
Наистина бяха много сладки.  Two Hearts Всичко беше много романтично и важното е, че на Виолета й хареса.  Laughing Heart Eyes

Едно хубаво клипче от мен:

# 23
  • Мнения: 1 117
Серията беше интересна.  Heart Eyes
Много лошо впечатление ми направи Томас. Държи се по ужасен начин с Виолета, без тя да е заслужила подобно отношение.  Rolling Eyes
Ядосан й е, че тя е с Леон, но аз я разбирам напълно. Нормално е да предпочете да бъде не с този, който я наранява, а с този, който винаги е до нея, обича я безрезервно и я прави щастлива.  newsm76

# 24
  • Мнения: 18
Епизодът много ми хареса и на мен Томас много лошо впечатление ми направи. Страшно много ме изнерви когато след като се провалиха с идеята за Антонио, Люси и се подиграваше, а Томас дойде иззад нея и направи същото. Харесвам си Люси, на нея и отива да е лоша ама Томас за какъв се помисли?! Виолета веднъж заслужава да бъде щастлива и то с правилния човек - Леон.  Two Hearts


# 25
  • Мнения: 1 117
Mъри,  Hug съгласна съм с теб.  newsm10

Прекрасни са.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 117
Кой в анкетата гласува за Виолета и Томас? Бързо да си признава!  Crossing Arms Joy

# 27
  • Мнения: 18
Рая могат да гласуват и да я гледат само темата,ама не вземат да пишат!  Joy

# 28
  • Мнения: 1 117
Mъри, така си е.. само гласуват и гледат, и после си заминават, без да пишат.  Rolling Eyes Както преценят.  Laughing

Leon & Violetta- Hero.


Да, Леон наистина е герой за Виолета.  Heart Eyes
Моментите в клипа са от втори сезон.
Един от любимите ми моменти е когато е състезанието с мотори, и Вили пада, а Леон се отказва от състезанието само и само, за да я предпази и да й помогне.  Heart Eyes
А пък и песента на Стърлинг е толкова хубава.  Heart Eyes Страхотен клип. Heart

# 29
  • Мнения: 1 117
MъриHug поздрав специално за теб.

Ludmila & Leon -TOXIC

Общи условия

Активация на акаунт