Violetta~Виолета- една мечта, една песен.

  • 109 335
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 0
Мерси много Мърии <333
Темата ще е същата нали?

# 751
  • Мнения: 18
Вече съм готова с новата тема, заповядайте.  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=727417.msg25606311#msg25606311

# 752
  • Мнения: 0
Момичета  не знам кои ще продължат и кои няма да продължат да влизат, но искам да ви кажа само едно :
БЕШЕ МИ ПРЕКРАСНО ДА СЪМ ТУК С ВАС И ДА СИ ГОВОРИМ ЗА ЕДНА ТЕМА!ЩЕ ВИ ЧАКАМЕ В НОВАТА ТЕМА!!!  Hug  Heart Eyes

# 753
  • Мнения: 0


Стара снимка на Мерседес и Факундо на която си личи, че Мерседес пуши. Тя е започнала да пуши още преди Виолета да стартира.
 


Моля ви искам дневник като на виолета помогнете ми и ако е някъде извън България ако ми го поръчате ще съм ви много благодарна и ще ви платя моля ви

# 754
  • Мнения: 0
Някой, може ли да ми каже от къде, мога да гледам сериалът онлайн, защото нямах възможност да го гледам и изтървах много епизоди, а филмът ми е интересен?

# 755
  • Мнения: 0
KAK DA SI GO KA4A V FEISA ???
Аз също съм им голяма почитателка, но преди те да бъдат заедно харесвах Леон & ЛюдмилаHeart Eyes Знам, че тя е лошата в сериала, но просто бяха големи сладури заедно. И двамата са големи образи обаче.  Laughing

Oo тук са направо уникални.  Joy Joy "Людмила си тръгва".  Laughing
И аз ги харесвах тях двамата. Heart Eyes

# 756
  • Мнения: 2
Здравейте,аз съм  нова тук искам да ви кажа само,че съм адски голям фен на Виолета !

# 757
  • Мнения: 1 117
Здравейте,аз съм  нова тук искам да ви кажа само,че съм адски голям фен на Виолета !
Заповядай в новата тема на сериала: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=770616.new#new

# 758
  • Мнения: 0
bix iskala i az da se vklu4a  Simple Smile

# 759
  • Мнения: 1
Моля ви кажете ми как да си сложа аватар?

# 760
  • Мнения: 1
Здравейте, аз също много харесвам сериала Violetta, исках да ви питам знаете ли сайт за  онлайн поръчки, в които има неща на Violetta ?

# 761
  • Мнения: 4
Тумата е супер, а Виолета е много интересен сериал.

# 762
  • Мнения: 4
Как се създава тема?

# 763
  • Мнения: 1
на мен ми харесват многото темите ви !!!! Heart Eyes  Joy  Sunglasses

# 764
  • Мнения: 1
Информация за Meрседес Ламбре (Людмила):

Мерседес е родена на 5-ти Октомври, 1992 година в Буенос Айрес. Тя е Аржентинска актриса, певица, танцьорка и модел. Прочува се с ролята си на Людмила в сериала "Виолета".

Мерседес е родена в Аржентина, където е взимала уроци по актьорско майсторство, пеене и танцуване. Тя е започнала кариерата си като модел за платената телевизия Utilísima, след което е избрана за ролята си в сериала "Виолета", където играе Людмила, готиното и очарователно момиче на "Студио 21", което я прави идеалната приятелка за Леон (Хорхе Бланко). Тя участва в музикалното видео  "Juntos somos más", чиято премиера бе на 1-ви Май, 2012 по Дисни Ченъл.


Общи условия

Активация на акаунт