Violetta~Виолета- една мечта, една песен.

  • 109 379
  • 764
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Поздравявам ви с една от участничките днес Simple Smile  Hug

# 706
  • Мнения: 0
А ето ги и другите Simple Smile  Flutter

# 707
  • Мнения: 0
Вие знаете ли танца на Пери?
Вижте Виолета - актьорите, играейки го ;dd!!

# 708
  • Мнения: 1 117
Днешният епизод беше много интересен.  Heart Eyes Всички участници се представиха много добре, жалко, че Камила беше притеснена и обърка доста неща, а накрая си тръгна разстроена. Rolling Eyes
Радвам се, че планът на Людмила не проработи и Виолета успя да се яви на прослушването. Беше най-добрата от всички.  Heart Eyes Но и не мога да отрека, че Людмила също се справи страхотно.  Peace
Радвам се, че Леон и Федерико се разбраха и Виолета вече няма за какво да се притеснява.  Laughing



# 709
  • Мнения: 82
Рая,докато гледам гифчетата които си качила на момичета се сетих,че извън снимките на сериала Алба,Канде и Людовика са най-добри приятелки,както и Тини и Мечи . А пък в сериала се мразят Людмила и Вилю.

# 710
  • Мнения: 18


Нова снимка на Мартина с чудовището от "Таласъми ООД" Сладурана. Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 18
Снимки зад кулисите на нова фотосесия в Мадрид, Испания:











На мен последната най-много ми харесва.  newsm76

# 712
  • Мнения: 1 117
Мъри,  Hug благодаря за хубавите снимки. И на мен последната ми харесва най-много. Heart Eyes

Нова снимка на Тини в стаята й от Инстаграм:


На корицата на списание "Tu":


Tини в колата. Снимката е от Франция.


От фотосесия в Испания.

# 713
  • Мнения: 1 117
Клип на Леонетта. Може ли да са толкова сладки?!  Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 0
Здравейте!Снимката на Тини със чудовището е супер яка! ;dd
Вие защо спряхте да влизате?     Cry Cry

# 715
  • Мнения: 1 117
Вики,  Hug аз съм тук и влизам когато мога.
Скоро ще имаме нова тема, Мъри подготвяш ли се? Laughing

Тини в Париж.


И нова снимка на нея и Мерседес.
"Остават 8 дни преди VIOLETTAENVIVOOOOOOOOO!!!!!!"

Сладурани. Heart Eyes
Всички много се вълнуват за "Виолета на живо". Аз също нямам търпение. Peace

# 716
  • Мнения: 82
Здравейте!Снимката на Тини със чудовището е супер яка! ;dd
Вие защо спряхте да влизате?     Cry Cry

Защото се чувствам напълно невидима и затова вече няма да влизам често както преди.Понякога ще поствам снимки и интервюта около сериала и това е.

# 717
  • Мнения: 0
Ани не е така......Ти си специална за нас Simple Smile  Hug
съжалявам, че понякога се повтарят снимките и инфотата, но просто не винаги имам време да погледна какво сте си писали Sad
Страшно много съжалявам Ани за това..
Ще опитам да се поправя но моля те нека продължаваме да бъдем както преди Simple Smile
Моля те  Praynig  Peace  Hug

# 718
  • Мнения: 1 117
Aни,  Hug не знам кое те е накарало да се почувстваш така.. може би е заради това, че не винаги отразяваме постовете ти, но това не значи, че не ги прочитаме. Ти винаги публикуваш интересна информация и ми е много приятно да я чета. Така че не се притеснявай, не си невидима за нас, а напротив- много важна част от компанията ни си.  Hug

Хорхе и Мартина на корицата на Италианското списание  "TV MIA".

# 719
  • Мнения: 9
Ани, не си мисли че си невидима.  Sad Ти си толкова ценна за нас. Винаги помагаш с каквото можеш, снабдяваш ни с интересна информация която да обсъждаме. Може би си се почувствала така защото не винаги оценяваме помощта ти, но ти наистина си важна за всички ни. Всеки във тази тема е получил информация, видео или инфо от теб. Всеки в тази тема е помогнал на друг с нещо, но ти си помогнала с много неща на хората от темата. Моля те не ни оставяй.  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт