Violetta~Виолета- една мечта, една песен.

  • 109 377
  • 764
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 82
Нямам предвид заради информацията,че не обръщате внимание това не ме интересува дали я гледате или не. Говоря за съвсем друго,че като ви пиша "Здравейте,как сте,какво правите" или нещо подобно никой не ми обръща внимание,но примерно като Вики или Рая пише всички обръщате..Ето затова ви говоря,че се чувствам невидима все едно аз качвам само инфо и снимки и не мога нищо повече да правя.

# 721
  • Мнения: 9
Съжалявам Ани.  Sad Sad Sad Съжалявам че си се чуствала така, но повече няма да се отнасяме с пренебрежение към теб.  Sad Сигурна съм че и аз имам вина, за начина по който си се чувствала.  Sad  Вярвам че и останалите привърженици на темата ще те разберат.  Hug

# 722
  • Мнения: 82
"Както Виолета и аз съм едно много чувствително момиче."

Мартина Стоесел е във фурор в целия свят благодарение на своя персонаж в сериала "Виолета",която завладява всички юноши. Преди няколко дни на освобождаването за зимните ваканции/празници/игри в Буенос Айрес,и нищо повече и нищо по-малко от 60 Gran Rex, актрисата говори за всичко в списание "Pronto"

"Невероятно е въздействието,което имаше и има програмата,и аз искам да благодаря на феновете,които са там през цялото време и ни гледат" зарадвано казва Мартина.

Мартина беше посветена на ролята си във Виолета и забрави,че е известна с нейното фамилно име. Въпреки това,актрисата презна,че тя и нейния характер са с много общи черти "И двете сме чувствутелни и любовта към изкуството. Също така и че обичаме да сме с приятели."

Също така каза,че от това нейната ежедневна работа в лената използва свободното си време с приятелите си. "Харесва ми да бъда с приятелите си и да прекарвам време със семейството си. Те са от основно значение, моят земен проводник/кабел ".

В заключение, Виолета ни оставя поздрав към всички: "Аз съм напълно благодарна. Изпращам голяма целувка на всички фенове, които следват сериала!."

# 723
  • Мнения: 82
Съжалявам Ани.  Sad Sad Sad Съжалявам че си се чуствала така, но повече няма да се отнасяме с пренебрежение към теб.  Sad Сигурна съм че и аз имам вина, за начина по който си се чувствала.  Sad  Вярвам че и останалите привърженици на темата ще те разберат.  Hug

Аз ви разбирам като не ми обръщате внимание. Някой може да не стоят на компютрите/лаптопите. Аз ви разбирам като не ми пишете,но просто ми става обидно като някой друг пише и отговорите.

# 724
  • Мнения: 9
  Супер рокля

# 725
  • Мнения: 9
Разбирам те, Ани. Но моля те недей да ни изоставяш.  Hug  Интересно интервю си публикувала. Виолета наистина е чувствителна. Спомням си че когато в Милано видя феновете си се разплака. Виждам че днес май другите още ги няма. Може би подремват още  Laughing Явно сме само двете. Е за какво искаш да говорим?

# 726
  • Мнения: 1 117
Aни, не е така, на мен много пъти също не са ми отговаряли, но все пак не можем да отговорим на всички. Не се чувствай пренебрегната, защото това изобщо не е така.

Руджеро и Лодовика. Големи са сладури. Heart Eyes


# 727
  • Мнения: 9
Здравей Рая. Радвам се че и ти си тук. Понеже не знам какво да кажа ще ви попитам какво правите и какво планувате да правите днес?  Laughing

# 728
  • Мнения: 82
Лежа и никъде няма да ходя,че имам проблем с глезена.

# 729
  • Мнения: 82


Ти си много повече от сродна душа. Обичам те!❤💖

# 730
  • Мнения: 1 117
Скрит текст:

Ти си много повече от сродна душа. Обичам те!❤💖
Много е сладка Мерседес като започне да ги прави тези нейни физиономии.  Laughing Heart Eyes Тини също. Heart Eyes Не веднъж съм казвала колко много харесвам приятелството им и ми е много приятно, когато излязат техни общи снимки, на които си личи близостта им.

# 731
  • Мнения: 82
Списания "Виолета"
Скрит текст:








Хорхе,Клара,Мерседес,Пабло и Мартина (честно казано нищо не мога да видя,доли е тя не знам)

# 732
# 733
# 734
  • Мнения: 1 117
Aни,  newsm51 благодаря за снимките на Тини и Мечи.


Хорхе,Клара,Мерседес,Пабло и Мартина (честно казано нищо не мога да видя,доли е тя не знам)
Да, Мартина е. Eто малко снимки от там:
Скрит текст:




Общи условия

Активация на акаунт