Violetta~Виолета- една мечта, една песен.

  • 109 380
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9
Здравейте!
Извинете, че не съм толкова редовна, но просто все се случва, че само сутрин като се събудя, следобед и преди да си легна мога да намеря време да седна  Sad

Много хубави интервюта си публикувала Ани! И снимките са много хубави  Simple Smile


# 736
  • Мнения: 82


До Клара е Стефи гаджето на Хорхе или по-скоро съпругата му.

# 737
  • Мнения: 9
Ани, Рая, Дъгичке публикували сте невероятни неща.  Hug Hug Hug Вики днес нещо се бави. Дано и тя се включи. Ани дано се оправи глезена ти.

# 738
  • Мнения: 18
Здравейте, момичета.  wavey
Рая, да скоро ще правя нова тема, но ще изчакам още 2-3 страници да има и тогава.  Peace
Ани, как въобще можа да си помислиш нещо такова? Аз в крайна сметка не съм забелязала кога си писала "Как сте и какво правите",но честно казано и не обичам да отговарям на такива въпроси. Тук в темата обсъждаме Виолета, а не личният ни живот. Да,няма лошо да споделим, но нека не спамим все пак.  Peace Съжалявам, че си се почувствала по този начин, но моля те не се сърди за най-дребното нещо. Не на всички отговаряме като напишат 'Здравей' може да сме го прочели, но просто да не сме отговаряли. Недей да се мислиш за невидима и то заради най-глупавото нещо - че не сме ти отговорили на здравей. Peace.  Hug

# 739
  • Мнения: 1 117
Скрит текст:

До Клара е Стефи гаджето на Хорхе или по-скоро съпругата му.
За да не изпусне нещо и тя отишла.  Mr. Green Изобщо не си подхождат с Хорхе. ooooh! А на тази снимка ми прилича на някаква лелка честно казано.  Laughing Той какво й харесва не мога да разбера?!

# 740
  • Мнения: 9
Всъщност няма нищо лошо да се попитаме как сме и какво правим в тази тема. Това не е нищо и няма да заеме много страници за темата. Съжалявам Мъри но си е така. Все пак е добре да се опознаем дори и малко. Ани не се е сърдила за дреболия просто се е почувствала незначима.  Sad Така че я разбирам.

# 741
  • Мнения: 18
Розичке, за мен това да се сърдиш че не сме ти отговорили на поздрава е съвсем незначително и  глупаво. Това, че не си отговорил може просто да не си го видял, или пък да не си сметнал че е значително. Да, няма нищо лошо да се питаме,но ако искаме да се опознаеме си взимаме skype или facebook и там се питаме. Няма нищо лошо и тук, но все пак за мен е излишно. Не ви казвам да не пишеше, пишете каквото си пожелаете, но ако някой не ви е отговорил на това то тогава не се сърдете.  Peace

# 742
  • Мнения: 1 117
Розичке, няма нищо лошо, така е. Но нека е в скрит текст, защото ако модератор види постовете може да реши да ги изтрие, защото не са по темата. Мисля, че Мъри има това в предвит, а иначе разбира се, че няма лошо да се опознаем. Надявам се на Ани вече да й е минало и да забравим за станалото.

# 743
  • Мнения: 9
Да не исках да се заяждам. Просто исках да кажа че едно две изречения за нас не са вредни.  Mr. Green Както и да е това е темата на Виолета, да не я забравяме.  Grinning

# 744
  • Мнения: 0
Кога успяхте?Днес до 2ч чаках някой да се включи  ;dd
Ани интервюто е страхотно!  Hug
Снимките на Мечи и Тина са многооо хубави!  Hug
Радвам се , че сред тези 8 са любимите ми Simple Smile
Много съжалявам обаче за Ками, но имам чувството че тя не успя заради високите токчетя  newsm78

# 745
  • Мнения: 9






В Милано:


# 746
  • Мнения: 0
Дъгичке  снимките са много хубави Simple Smile

# 747
  • Мнения: 9
Здравейте момичета. Темата свършва скоро. Малко ми е тъжно, защото бяхме тук толкова време...  Sad Е предвидено ли е кога ще бъде новата тема?  Grinning Между другото днес гледах виолета но без субтитри. Някой може ли да ми преведе какво се случи защото не съм много сигурна.  Mr. Green

# 748
  • Мнения: 0
Защо свършва темата?Нещо не разбирам?  newsm78

# 749
  • Мнения: 18
Розичке, Вики спокойно тази вечер ще направя новата тема с помощта на Рая и ще ви дам линк когато е готова.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт