Violetta~Виолета- една мечта, една песен.

  • 109 358
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9
Дъгичке, и аз съм от отбора на Леон, разбира се. Много го харесвам.  Heart Eyes



ЯКОООООО!!!!!!

# 46
  • Мнения: 9
Днес епизода беше един от най-добрите за тази седмица, обаче сигурно ще почнат да ги повтарят другата. НЕ Е ГОТ!!!

# 47
  • Мнения: 18
Рая, Дъгичке тук всички сме от отбора на Леон.  Laughing Кой няма да го харесва него? Толкова мил,романтичен и винаги е бил до Виолета за разлика от Томас който при всяка първа възможност гледаше на нея да и отнесе вината. ;х Леон е човека за Вили.  newsm76

# 48
  • Мнения: 1 117
Дъгичке,  Hug и на мен епизода много ми хареса.  Heart Eyes
Жалко, че Виолета все още не може да избере между Леон и Томас и има чувства и към двамата.  Rolling Eyes
Много ми харесаха разговорите между Вили и Леон, а особено много ме радва това, че все по-често започна да му казва колко го обича.  Heart Eyes Големи са сладури.  Two Hearts

И да си припомним изпълнението на Виолета в шоуто:


Невероятно изпълнение!  Heart Eyes И над 15-те милиона гледания го доказват.  newsm10

Рая, Дъгичке тук всички сме от отбора на Леон.  Laughing Кой няма да го харесва него? Толкова мил,романтичен и винаги е бил до Виолета за разлика от Томас който при всяка първа възможност гледаше на нея да и отнесе вината. ;х Леон е човека за Вили.  newsm76


Мъри,  Hug абсолютно съм съгласна!
А гифчето е страхотно и би станало за аватар.  Laughing Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 9
Рая, Дъгичке тук всички сме от отбора на Леон.  Laughing Кой няма да го харесва него? Толкова мил,романтичен и винаги е бил до Виолета за разлика от Томас който при всяка първа възможност гледаше на нея да и отнесе вината. ;х Леон е човека за Вили.  newsm76



Супеееер!!! Обаче има един малък детайл дето не ме кефи - Леон е ЗАЕТ!!! Cry

# 50
  • Мнения: 9
Рая,
И аз мисля, че изпълнението беше страхотно и мисля, че всички трябва да разберат колко е талантлива  Laughing

# 51
  • Мнения: 18
Аз последните два епизода ги пропуснах за съжеление, но в понеделник ще гледам епизода където е шоуто.  Hug А защо има толкова много слухове, че от понеделник започват повторение на предишните епизоди?  newsm78 Това си е доста глупаво, а и тъкмо Вили си личеше че има повече чувства към Леон.  ooooh!

Рая, да става за аватарче ама аз съм си избрала едно друго много хубавичко, скоро ще си го сложа да ми краси профила.  Laughing Peace

# 52
  • Мнения: 1 117
Mъри, аз не мисля, че от понеделник започват епизодите от началото. Според мен ще продължат да го дават до края на сезона, но не съм много сигурна.
А ако ги повтарят няма да е толкова лошо, защото аз в началото изпуснах доста епизоди, така че..  Laughing

С нетърпение ще чакам новия ти аватар.  Peace На кой е?  Laughing

# 53
  • Мнения: 9
Добре,
Искам да кажа, че от понеделник започват да дават от 21ви нататък. Гледах рекламата преди половин час и погледнах една програма вградена в телевизора. Аз вероятно няма да ги гледам толкова плътно до 35ти епизод, защото тази седмица не успях да ги изгледам добре, защото хващах само по половин епизод, но е добре, че няма да започнат от 1ви (мислех, че ще започнат пак от него, защото в другите страни където дават предаването направиха точно така).
Но все пак YAY!! newsm68

# 54
  • Мнения: 1 117
Тъжна новина от последния час.
Бабата на Мартина е починала.  Sad Поне така пише във официалната фен страница на Тини, а информацията е взета от нейната страница.
Нека почива в мир.  Praynig

# 55
  • Мнения: 18
Дъгичке, супер новина радвам се, че няма да дават от първи епизод защото и аз така си помислих.  Laughing

Рая, много тъжна новина за Мартина наистина може само да се надяваме, че е отишла на по-добро място.  Sad Peace

# 56
  • Мнения: 1 117
Рая, много тъжна новина за Мартина наистина може само да се надяваме, че е отишла на по-добро място.  Sad Peace[/i]
Mъри, под снимката някои бяха написали, че тази снимка е от срещата на Мартина с феновете й в Чили и тя е плакала от радост.
Дано това да е така и това за смъртта на баба й да е поредния гаден слух.  Praynig

# 57
  • Мнения: 18
Рая, аз си помислих, че тази снимка е от днес когато баба и е починала. Е щом още няма доказателства, а е просто слух значи може да има и вероятност да е все още жива.  Peace

Скрит текст:
Забелязах,че местожителството ти е Мистик Фолс, значи гледаш Дневниците така ли?  Laughing

# 58
  • Мнения: 1 117
Мъри, и аз така си помислих, защото снимката беше придружена с текста за смъртта на баба й, но явно това са неверни новини. Дано. Praynig

Скрит текст:
Абе Мъри какви въпроси ми задаваш, не знаеше ли, че ги гледам?  Laughing
А пък и съм те засичала в темата им.

# 59
  • Мнения: 9
Дано наистин да е слух, но имам един въпрос. Как живеем без Violetta ЦЯЛ УИКЕНД????? newsm45

Общи условия

Активация на акаунт