Отговори
# 105
  • Мнения: 9 990
E, то и на мен не би ми било приятно да правя секс в присъствието на децата. Crazy Темата е за спане, аз докато спя не правя секс просто. Peace

# 106
  • София
  • Мнения: 39 079
За секс ходим в детската! Laughing
Те децата нали са в нашата стая...
Децата заспиват още към 21 ч на нашата спалня. Така че имаме много време. Аз домакинствам, гледаме телевизия, мъжът ми вечеря по нощите, разни други неща...
После преместваме голямата на дивана.
Малкия си остава при нас.
Понякога спи и въобще не го усещам.
Но понякога е много нервен нощем. Но пак ми е по-добре да е при мен, че ако трябва да ставам да го успокоявам...

Последна редакция: чт, 06 юни 2013, 14:18 от L'Agent

# 107
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Интересно ми е всички тези, на които децата им спят с тях, заедно ли си лягате с тях или ги приспивате и после ставате?
Спим заедно в една стая с дъщеря ми;синът си има отделна.
Леглата ни все още са едно до друго;скоро сигурно няма да ги преместим.Заспива различно ;понякога при нас на спалнята.После леко я избутвам в леглото.Повечето случаи си ляга в нейното креватче,но задължително и аз трябва да съм до нея.Сграбчва ме де за ръка,де за коса и така спокойна заспива  Laughing Бързо отнася....не ми тежи да прекарам 15;20мин.допълнително до нея.
Аз съм нощна птица и не мога да легна толкова рано/в 22ч./Като се отнесе в прегръдките на Морфей ставам;върша си свята работа;не се буди но пък и баща и достойно мърка приспивно..... Mr. Green


# 108
  • Мнения: 24
 Спи в отделна стая, откакто стана на година и половина. Беше преместен поради временни неудобства в спалнята и аз се притеснявах дали ще му понесе отделното спане. Оказа се, че не само му понесе, а и почна да спи много добре - дълбок и продължетелен сън. Така и аз се наспивам по-добре.
 Сега, понякога(един път на два месеца), спи на спалнята или аз лягам при него, защото леглото е голямо и това се случва само в почивните дни.

# 109
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 778
Каката спи в детската, но вратите са отворени, а стаите са една с/у друга, малчо спи при нас на свое легло, само сутрин към 5-6ч го вземам в леглото ни и му давам да суче докато е сънен иначе изтърва ли момента се разбужда и неиска да заспи.

# 110
  • Мнения: 1
Синът ми е на 2,9м. - До 8м спеше на нашето легло, до 1,6м спеше в нашата стая на свое легло, сега спи в своя собствена стая. С него се приспиваме изключително лесно, като беше по малък заспиваше сам, след годинка и половина се приспиваме с приказка и целувка. Дъщеря ми е на 11м. - от самото си раждане спи при нас, при нея приспиването е трудно заспива с ред, носим  се на ръце и спи доста не спокойно.

# 111
  • Мнения: 808
От тригодишен спи в отделна стая, но все още обича понякога да идва в нашата спалня и спи между двама ни. Понякога аз си лягам в неговата стая. Просто, хубаво ми е да си го гушкам.

# 112
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
..... Просто, хубаво ми е да си го гушкам.
Защото знаеш, че това е до време, нали?  Wink

# 113
  • София
  • Мнения: 1 070
Калоян от бебе заспиваше сам в собственото си легло, но в редки случаи когато не беше добре го взимах и на спалнята. Отделихме го в негова стая на 5 години, когато се преместихме в новия ни апартамент и от първата вечер спеше сам без драматизми. Аз бих го отделила в самостоятелна стая и по-рано, но просто нямахме място в стария ни апартамент.

# 114
  • Мнения: 1 136
Моник спи от момента на раждането си в нейното креватче , дори докато бяхме в болницата не съм я вземала да спи в моето легло. До около 1г.и9-10
месеца спеше в нашата стая поради липса на друга стая , след като се преместихме тя си спи сама в нейната стая , брат й спи самичък съще неговата предистория със спането беше същата като на сестра му . Спят спокойно и режима е твърд + половин час по -късно, когато не ходят на у-ще и градина 8.00 часа

# 115
  • Мнения: 808
..... Просто, хубаво ми е да си го гушкам.
Защото знаеш, че това е до време, нали?  Wink

Дам...той и без това любезно ме помоли вече да не го прегръщам навън или пред приятели.

# 116
  • Мнения: 2 286
От бебе спеше сам в леглото си, не съм го приспивала, ставаше само да яде. Обаче от 3м. започна много да боледува и си го взех при мен, за да ми е по-лесно нощното обслужване и най-вече кърменето. Имаше пак малък период, в който си спеше в леглото, като го приспивах, седейки до креватчето.
Към 1,5г. трайно се установи в нашето легло и аз се изнесох в другата стая, че много си пречехме на леглото. Като стана на 2г и 2м се изнесохме в нов ап. и му направихме стая. Много си я харесва стаята, играе и спи в нея с удоволствие, но трябва да има някой с него, сам не иска. И сега се приспиваме с приказки и песнички. Често, който го приспива заспива с него и спи при него, а той цяла нощ е спокоен. Ако той заспи преди някой от нас да е заспал, съответно ставаме и се преместваме в нашето легло. Той към 2-3-4 се буди и два при нас. Ама е толкова безшумен, че ако не се скарат с кучето за възглавницата на мъжа ми Joy  не разбирам кога идва. И ако спиш с него в едно легло, може да спи и до 9. А като стане някой от нас и той до 30мин е на крак.

# 117
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
И ако спиш с него в едно легло, може да спи и до 9. А като стане някой от нас и той до 30мин е на крак.
О,това важи и при нас с пълна сила.. Laughing
А почивните дни е другата крайност-точно когато искаш да си поспиш,кукват рано ,рано.... Crazy

# 118
  • Мнения: 2 286
И ако спиш с него в едно легло, може да спи и до 9. А като стане някой от нас и той до 30мин е на крак.
О,това важи и при нас с пълна сила.. Laughing
А почивните дни е другата крайност-точно когато искаш да си поспиш,кукват рано ,рано.... Crazy

Искрено се надявам да не продължава дълго това. Моля се на 3г вече да си спи самичък. За сега не насилвам нещата, защото е малък и не искам да го стресирам. Ще видим по-натам.

# 119
  • При децата ми
  • Мнения: 6 182
Баткото спи сам вече. Аз обаче спя с малката. Обожавам да я гушкам и гледам как спи. Така беше и с батко и. В почивните дни още по-голямо гушкане и игране пада!:party: Crazy Хич не ми се иска да растат толкова бързо! Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт