Отговори
# 150
  • Мнения: X
Децата си спят по в стая. Никога не сме се приспивали.
четат се книжки, песнички, приказки, после "лека нощ" и се излиза от стаята.

Като бебета спяха в кошара до спалнята. После - всеки в стаята си.

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Нашето дете спи в нашата стая. Още е малко, затова. Смятам, че детето трябва по-дълго да е при родителите си, преди да се отдели в отделна стая.

# 152
  • Мнения: 2
Моята дъщеря спи при нас в спалнята все още на 3г и 6м. От бебе заспива сама. Искам да и устроя стая но поради ред причини към момента няма как.

# 153
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Децата си спят по в стая. Никога не сме се приспивали.
четат се книжки, песнички, приказки, после "лека нощ" и се излиза от стаята.

.....
При нас ситуацията е идентична, и много ми липсва сега ваканцията това четене на книжки... но като се върнат от лагера - пак така!  Peace

# 154
  • Мнения: 931
Децата си спят по в стая. Никога не сме се приспивали.
четат се книжки, песнички, приказки, после "лека нощ" и се излиза от стаята.

.....
При нас ситуацията е идентична, и много ми липсва сега ваканцията това четене на книжки... но като се върнат от лагера - пак така!  Peace

А как беше, когато малкото беше новородено?
Наистина много ме вълнува въпросът, а като че ли досега не успях да срещна нито едно решение, което да ме устройва. Бих искала бебето да си спи в леглото от новородено, а в отделна стая - възможно най-скоро. Нямам проблем с това да ставам, за да го кърмя - с баткото година и нещо сновах между нашата и неговата спалня през нощта, това не ме плаши. Страхувам се обаче, че ако оставя бебето в стаята при баткото, ще го буди нощем. Същевременно, ако малкото свикне да спи при нас, не знам как ще го прехвърля после, а и дали баткото няма да изревнува... newsm78

# 155
  • Мнения: X

Същевременно, ако малкото свикне да спи при нас, не знам как ще го прехвърля после, а и дали баткото няма да изревнува... newsm78

До годинката спяха при нас. После нямах проблеми да ги преместя. Само, че имат отделни стаи.
Не знам как е ако са в една стая. Нашият батко не изревнува.

# 156
  • Мнения: 3 181
Синковеца продължава да спи при нас на спалнята/ 5г.4месеца/ има си стая, но казва, че го е страх. Заспива с гушкане, когато беше бебе със сукане. Бебето, и то се научи да спи при нас /4м./ скоро ще го мислим как да се събираме newsm78, предполагам, баткото ще спи с таткото на спалнята, аз с бебето в детската....Бебето заспива със сукане.
 Абсолютно съм против децата насилствено да се отделят да спят сами, ако не искат, изпитват страх и т.н. в крайна сметка, това няма да е толкова дълго.
На мнение съм, че повечето проблеми на големите хора са, защото не са се чувствали достатъчно обичани, когато са били деца.

# 157
  • Мнения: 1 441
Синът ми вече спи в своя стая на свое легло. Понякога през нощта иска да отида да легна за малко при него или той дошляпва и ляга при нас на спалнята, но гледам да не го насърчавам много.  Wink
Винаги си е имал легло и съм държала да си спи/заспива на него, но до 2 години и половина леглото му беше в нашата стая, залепено до нашето. До около година въпреки това се местеше нощем между нас на спалнята, но след това махнах преградата, долепих го до нашата спалня и явно това му стигаше.
Но виж с приспиването сме.....  ooooh! До като стане на една година - на ръце  Tired, от тогава досега с гушкане, лягане до него и т.н, от месец и половина се учим да заспива сам (чета приказка и след това илизам от стаята) - засега с частичен успех  Whistling

# 158
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Вече излагацията е тотална - аз със децата на спалнята, мъжът ми - на дивана!
Ама кой му е виновен, че виси до късно пред телевизора.

 Blush,,Наша милост,,

# 159
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 488
И двете спяха при нас, докато не навършат две години. После сами, без драми, се преместиха на собствено легло.

# 160
  • Мнения: 21 282
Ние понеже сме в малък апартамент ,и няма как да я отделим,е при нас на друго легло,скоро ще се местим в къща,даже в момента обмислям каква да й бъде стаята

Общи условия

Активация на акаунт