Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 272
Ние още си спим заедно и не смятам да се разделяме насилствено. Гушкането е приятно и желано за 3те страни  Mr. Green  Crazy  Hug Скоро ще подготвим нейна стая, ако пожелае, тогава може, но не бързам.

# 136
  • Мнения: 5 435
Спим заедно в детската и стая. Преди да заспи четем приказки и пеем песни, а когато е много изморена заспива самичка.  Мисля, че тя сама ще реши кога да започне да спи сама.  Peace

# 137
  • София
  • Мнения: 39 079
Вече излагацията е тотална - аз със децата на спалнята, мъжът ми - на дивана!
Ама кой му е виновен, че виси до късно пред телевизора.

# 138
  • Мнения: 343
Спим тримата заедно. Приспивала съм малката на нейното легло, което е до нашето, но по някое време през нощта се събужда и започва да реве и трудно се успокоява или без никой да я усети се намества между мен и баща й. За сега ще спим тримата.
Иначе заспива трудно и късно вечер, все й се играе.

# 139
  • София
  • Мнения: 39 079
А мойте душички още в 21.30-22 са се настанили на спалнята и заспали!

# 140
  • Мнения: 2 197
А мойте душички още в 21.30-22 са се настанили на спалнята и заспали!

Браво!Ох,кога и моето диване ще заспи само,без аз да му вися на главата Rolling EyesНе ми пречи,че спи при мен,но това приспиване ooooh!

# 141
  • София
  • Мнения: 39 079
А мойте душички още в 21.30-22 са се настанили на спалнята и заспали!

Браво!Ох,кога и моето диване ще заспи само,без аз да му вися на главата Rolling EyesНе ми пречи,че спи при мен,но това приспиване ooooh!

Е, аз малкия го приспивам де. Малко е изнервящо, наистина.

# 142
  • Мнения: 2 197
А мойте душички още в 21.30-22 са се настанили на спалнята и заспали!

Браво!Ох,кога и моето диване ще заспи само,без аз да му вися на главата Rolling EyesНе ми пречи,че спи при мен,но това приспиване ooooh!

Е, аз малкия го приспивам де. Малко е изнервящо, наистина.

Е,то няма да продължи още дълго...Предполагам,че след третата годинка вече искат да са като големите.И все пак е приятен ритуал....Още малко ще са дребосъци и край-вече стават големи деца Grinning

# 143
  • Мнения: 3 818

Е,то няма да продължи още дълго...Предполагам,че след третата годинка вече искат да са като големите.И все пак е приятен ритуал....Още малко ще са дребосъци и край-вече стават големи деца Grinning
Не искам да ти кърша хатъра, ама третата годинка може и да не ти донесе желаното спокойствие Laughing Дъщеря ми свикна да заспива сама около 6, синът ми е в момента на 4 и 9 месеца и категорично не може да заспива сам, въпреки че в стаята е кака му, да не говорим, че като гоприспя, нощно време се събужда и идва да ни търси в спалнята.

# 144
  • Мнения: 2 197
Fairy ,не се притеснявай.....не ми кършиш хатъра Mr. GreenКато си занм детето и след 6-тата година може и да го приспивам,но все пак се надявам да не е толкова,де!Спокойствие не искам,само да знам,че като го приспя ще си спи(което засега е така),а това,че съм легнала до него за 15-20мин. докато отнесе плувката за момента не ми пречи.Стига и той да е спокоен така baby_neutral
Просто си мечтая да се случи по-рано от очакваното Crazy

# 145
  • Мнения: 3 818
да, ако знаех, че като ги приспя, ще заспят и ще се събудят на сутринта, и аз щях да съм по-спокойна Laughing обаче няма и няма, заспиват и след два часа дребното е будно. връщам в леглото, приспивам, след два часа - то пак будно и така до откат... имам избор или да вършея из апартамента цяла нощ или в някакъв момент просто да се предам и да го оставя да спи в спалнята... Tired

# 146
  • София
  • Мнения: 39 079
да, ако знаех, че като ги приспя, ще заспят и ще се събудят на сутринта, и аз щях да съм по-спокойна Laughing обаче няма и няма, заспиват и след два часа дребното е будно. връщам в леглото, приспивам, след два часа - то пак будно и така до откат... имам избор или да вършея из апартамента цяла нощ или в някакъв момент просто да се предам и да го оставя да спи в спалнята... Tired

Ами аз вършах, вършах, пък накрая съм с децата на спалнята, бащата на дивана и това е.

# 147
  • Мнения: 3 818
Ние всяка вечер оптимистично приспиваме децата в детската и си лягаме. При първото събуждане едното дете отива в спалнята, единият родител - на освободеното детско легло и настава мир и любов до сутринта.  Laughing И всяка вечер си казваме - е тая вечер вече ще спят непробудно hahaha

# 148
  • Мнения: 2 197
Аз вършах сравнително кратко-3-4 месеца и накрая се предадох....Взех малкия при мен,понеже нашето легло е по-малко от спалня,а на мястото на детското креватче взехме единично(на една ръка разстояние е) и сега баща му спи на него.Естествено бъдещите ни планове са като поотрасне малкия да спи там уж Mr. Green

# 149
  • София
  • Мнения: 2 486
Децата спят в отделна стая. Малкият се нуждае от приспиване, но големия отдавна е свикнал да заспива сам. Много ми бяха тегави периодите, в които спяха при нас, не съм гушкава хич.

Общи условия

Активация на акаунт