Javari.co.uk /de /fr - място за боси стоножки - 56

  • 74 560
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 154
Моите балеринки от 24.04. още ги няма Confused. Утре за 4 път ще проверя  и както ми е прикипяло може да им спретна едно скандалче ... После разбира се ще попишем и жалби  -  та пушилката да е пълна.  
За пръв път ще ми е,  да ми се затрие нещо - може пък да си имаме нова пощаджийка?  newsm78

Рано им е, ще дойдат  Peace По принцип с пощите около 2 седмици ми се бавят нещата от немците, а сега с тези празници... даже до края на седмицата може и да не дойдат Sad
Е, взех си  ги вчера тези прословути балеринки (нямаме нова пощаджийка значи Wink  – всъщност пак бяха на път да ме отсвирят, защото – щом съм нямала известие, значи  не била пристигнала при тях  пратката, но аз си видях кутията – посочих им я, и се оказа че била дошлаааа Laughing   (бтв.   за 80 процента от пратките в пощата изобщо не съм получавала никакви известия Confused)  и стига за БП, че да кажа нещо и за обувките: Съвсем основателно  си подозирах, че има нещо гнило с тях – на външен вид са точно като на снимките, ест. кожа  дори  и подметките, много леки и красиви, обаче ... отвътре в носовете, където са свързани двата цвята при преплитането се е насложил материалът и се е получила една твърда и дебела изпъкнала ивица, която ми минава точно в основата на ноктите и убива страшно т.е. в този вид изобщо не е възможно да се носят, а трябва да се подлепи кожа  отвътре, за да става за ходене  (усещането ми върна кошмарен спомен за едни сандали, които само за едно обуване само направо ми бяха издълбали дупки в пръстите Close)  Но не ми се ще да ги връщам,  въпреки разочарованието от тази калпава изработка  на испанските „майстори“ – то толкова голям мерак  и чакане  беше, та в крайна сметка май ще  ги нося на обущар  и ако стане - стане.

Dzuls, благодарности за темата   bouquet  макар, че като гледам какви станаха цените, изгубих всякакъв хъс за пазаруване и дебнене и вече изобщо нямам мерак за нищо, а че и нужда също нямам то е ясно Mr. Green.  

Отворили сте приказка за сандалки – аз още не мога да си простя, че не си взех от тези, когато бяха намалени , ако не се лъжа на 29 евро, a иначе от всички показани Ecco- то ми харесват най-много.  Peace

Последна редакция: чт, 09 май 2013, 12:40 от Banshee

# 61
  • Мнения: 171
Ето тук едни Clarks на по-сносна цена, но само 36 и 37.5 като номера. Много интересна комбинация от цветове.
Banshee това с пощите и при мен е така, изобщо не получавам известия, а дори бяха тръгнали да ми връщат едни обувки, като "непотърсени". А последните ми поръчки все с тях бяха, вероятно зависи от сумата на покупката newsm78

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 4 440
Ето тук едни Clarks на по-сносна цена, но само 36 и 37.5 като номера. Много интересна комбинация от цветове.
Banshee това с пощите и при мен е така, изобщо не получавам известия, а дори бяха тръгнали да ми връщат едни обувки, като "непотърсени". А последните ми поръчки все с тях бяха, вероятно зависи от сумата на покупката newsm78

Сносна цена за тези, дето не са ги прескочили в Амазон на по-малко от половината на тази  Mr. Green
И аз не получавам известия. Още преди да ме научат и да започнат да ми звънят по тел., като имам пратка, пак не получавах и ходех да си търся нещата.
Преди няколко дни един от пощальоните ми вика "много пазаруваш бе, момиче, да нямаш магазин"  Embarassed А този пък дори не съм го и виждала  ooooh!

# 63
  • Мнения: 741
Взех от пощата тези Naturalizer:
http://www.javari.de/s/ref=topnav_sk__s/279-6908445-3840260/?ons … _4%26pageCode%3Dd
На първо обуване са удобни, елегантно стоят, стелката на 39 номер е 24,8 см. Отговарят си на номера.
Токът е 7,5 см.

# 64
  • Мнения: 171
Ето тук едни Clarks на по-сносна цена, но само 36 и 37.5 като номера. Много интересна комбинация от цветове.
Banshee това с пощите и при мен е така, изобщо не получавам известия, а дори бяха тръгнали да ми връщат едни обувки, като "непотърсени". А последните ми поръчки все с тях бяха, вероятно зависи от сумата на покупката newsm78

Сносна цена за тези, дето не са ги прескочили в Амазон на по-малко от половината на тази  Mr. Green
И аз не получавам известия. Още преди да ме научат и да започнат да ми звънят по тел., като имам пратка, пак не получавах и ходех да си търся нещата.
Преди няколко дни един от пощальоните ми вика "много пазаруваш бе, момиче, да нямаш магазин"  Embarassed А този пък дори не съм го и виждала  ooooh!
Anik ти пък му кажи: Много на душманите  Laughing
Някой помни ли миналата година кога пуснаха намаление на сандалите? Чудя се да чакам ли още или да се набутам с някоя редовна цена newsm78

# 65
  • Мнения: 2 231
Чакам да намалят Екото да си купя нещо свясно и изпитано. Миналата година напълних гардероба със сандали и обувки от Амазона и редута, обаче май нито едни не ме кефят  Rolling Eyes
Така си седят и Еската и Фай Лондон и Хилфигерките  Embarassed
Скоро ще взема да ги пусна в другата тема  newsm78

# 66
  • Мнения: 3 739

Някой помни ли миналата година кога пуснаха намаление на сандалите? Чудя се да чакам ли още или да се набутам с някоя редовна цена newsm78

Средата на август и продължи и септември,че и след това. Аз яко се напазарувах и ще чакам пак,че и без това нищо не ми трябва и си стоят не отваряни кутии.

# 67
  • София
  • Мнения: 645
Преди малко взех от пощата тези, поръчани на 22.04
http://www.javari.de/Stork-Steps-Quixote-8702334-Ballerinas/dp/B … =email_asin_image

Благодаря на момичетата тук за препоръките...   bouquet
Кожата е много мека, съвсем си отговарят и стават за леко широк крак. Направо ми залепнаха...Утре ще ги тествам и ще кажа  Wink За 23 евро са перфектни, според мен.. Simple Smile

# 68
  • Мнения: 648
Dzuls   bouquet
дано се раздвижи малко темата (с някой код, намаления) че малко скучно стана...
Аз нищо не търся, подносих 5 чифта сандали наведнъж и нещо не ме влече за нови. Чакам повод за едните, че още не са пробвани по улиците  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 4 275

Лощо ми става като видя как е забила муцунка в тези камъчета  Crazy


На 24.04 поръчах три чифта обувки. И трите чифта бяха шипнати в един и същи ден. Два чифта в една пратка, а третия в друга. И днес си взех от пощата ето тези: https://www.javari.de/dp/B004O6MD9C. Другите два чифта ги няма още  Crossing Arms

Много са симпатични обувките, обаче сякаш пръста ми леееко опира отпред. Та, ще видя какво ще ги правя. 36 номер съм, но тези може би отговарят на 35 или 35.5  Rolling Eyes Цената им беше 18.80 евро.

Момичета, в мерлиста ми не е останал ни един намален модел  Crazy

Последна редакция: чт, 09 май 2013, 22:11 от Мишелин

# 70
  • Мнения: X
Да бе и в моя...тези пък прекаляват...Сравнително от скоро пазарувам, ама все съм чела за хубави намаления, ама още не съм била свидетел на подобно. Пфууу, голяма суша, голям застой...И на мен ми е скучно. Аз подносих балеринките Кларкс, много са ми удобни и меки. А балеринките на Лакост от плат с една стелка са ми супер. Аз бях взела 40, уж умалени, но тези са ми леко голЕмки.
И за да не е само мрънкане, днес офлайн се сдобих с търсените сандали Ипанема.

# 71
  • Мнения: 597
Момичета, на Clarks английска номерация 7D на кой номер отговаря и това за тесен, широк крак ли е? По таблиците на едно място го изписват, че е 40, на друго 41 ............ ако може отговор от някой който е взимал от марката същия номер......... става въпрос за сандал.........

# 72
  • Сф
  • Мнения: 4 776
Имам сандали на Кларкс размер 8УК и отговарят на 42. Peace

# 73
  • Мнения: 597
Значи 7 UK ще е 41, а аз нося 40 ......... Sad

# 74
  • Сф
  • Мнения: 4 776
Не знам дали важи за всички модели, ето това е моят

Общи условия

Активация на акаунт