АКНЕ И РОАКУТАН - 2 тема

  • 129 469
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Nikolin4e7o, ако не ти е много висока остави температурата да си вирее, ако не парацетамол, колдрекс и т.н.

# 31
  • Мнения: 0
Dorothy и  Silvi_G Благодаря за бързите отговори!

# 32
  • Мнения: 2
Аз пия Роакутан от 6 месеца /вчера станаха 6/, така че отговорът ми е ''ДА", пила съм ги и продължавам да взимам, ако се наложи, но избягвам да е често. Спазмалгон при месечните неразположения, Беналгин - ако се наложи при мигрената ми и прахчетата взех няколко през зимата, когато ме тръшна грип. Пожелавам ти бързо оздравяване!!!

Виждам, че много хора разглеждат темата, но малко пишем и споделяме! Моля да се включват и други хора, за да си помагаме, до колкото можем! Simple Smile

# 33
  • Мнения: X
Вече съм 6ти (последен месец),остават ми още няколко дена ,пия по 10мг на ден.Нямам търпение да ги спра тези хапчета вече.Мога да кажа ,че има подобрение,имам някоя друга малка пъпка,но не е болка за умиране.Въпросът ми е след приключване на лечението ,с какво се продължава?Питам понеже моят  лекар ми изписа разни кремчета ,които съм си ползвала и без лекарско предписание,а на много места съм чела ,че се предписват кремове ,които имат състава на Роакутан.Та ми е много чудно ...  newsm78 newsm78

# 34
  • Мнения: 138
feichkaa , като спреш роакутана не ползвай нищо (по време на летния сезон) само хидратиращ крем и слънцезащитен! Вече септември месец , когато слънцето не е толкова силно можеш да използваш Ретин-А Simple Smile Успех.

# 35
  • Мнения: 2
Утре стават 7 месеца от моето лечение! Simple Smile Резултат- от един месец не ми е излязла НИТО една пъпка и лицето вече е доста изчистено, с изключение на гадните белези, които ще видим как ще ги оправяме после. Кажете при вас как върви и как се отразява слънцето?!?! Аз лично се радвам на не толкова горещото време, т.к. ми щади кожата... Simple Smile
Забравих да кажа, че всички показатели са ми в норма след днешните контролни изследвания! Simple Smile Така че смело продължавам! Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2
Crosser, моля те да ми кажеш под какво наименование и от коя държава си доставяш Ретин А крем?!?!? А, и в какъв процент?

# 37
  • Мнения: 138
Аз моят го взех от интернет , но не препоръчвам да се взима от там. Не видях никакъв резултат от него. По добре го търсете по аптеките в чужбина.

# 38
  • Мнения: 2
Благодаря ти! Аз ще го търся в Германия, но първо ще проуча нещата! Така или иначе чак на есен ще започна да го използвам, така че имам време, а и първо трябва да приключа с Роакутан, което ще бъде след месец или два ...

# 39
  • Мнения: 2
Вие по-добре кажете как премина лечението и как се чувствате след него??? Simple Smile

Feichkaa Колко струваше лекарството в Турция?

# 40
  • Мнения: 0
Лечението ми премина с пълен успех (проблем бяха лице и гръб). Да чукна на дърво година и четири месеца по-късно нямам рецидиви.

# 41
  • Мнения: 138
Nedyalko , колко кг си , колко време го приема и какви бяха дозите ? Акнето от мазна кожа ли беше породено ?

# 42
  • Мнения: 0
80кг, 6 месеца, 2 х 20мг дневно

# 43
  • Мнения: 2
Nedyalko Радвам се, че всичко при теб е завършило и продължава да бъде успешно! Simple Smile Надявам се и при мен да  е така!

Поздрави!

# 44
  • Мнения: 0
искам да попитам  след ле4ение с роакутан след колко време можем да се подложим на лазер да премахнем белезите защото моят лекар ми каза след 1 месец

Общи условия

Активация на акаунт