ОКТОМВРИЙКИ - Тема 9

  • 24 083
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 813
Честита ни нова тема и благодаря на мамите,които създават октомврийските теми:-)  Относно банските ми казаха,че е добре да е цял и черен,за да не му блести и напича директно на бебока,но за себе си ще реша според килограмите,които ще кача,а до юли/август има време....не знам пола на бебето и не сме купили нищичко,даже и аз си нося нормални дрехи-клиновете не са ми за бременни(засега).Лека вечер на всички!

# 61
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Черен? Сериозно? Черното привлича слънчевата светлина, а както материите са лъскави, съвсем ще те напича. Черното е абсурден цвят според мен за бански и лято. Бялото е цветът, който най-малко привлича слънчевите лъчи.
Аз съм със сърцебиене, обаче от вълнение. След минути потегляме за София и дано, дано не ни посрещне някой порой и успеем да се насладим на невероятния Бон Джоуви  Mr. Green
Успешен ден момичета!

# 62
  • Мнения: 532
Емли, Фервор е права - с черен ще си като нажежен котлон на слънцето, бялото и други светли цветове са твоят вариант, ако търсиш отражение на лъчите Peace

Аз мисля да заложа на половинки за удобство, и то главно с плажни рокли и задължително поне 30-ти фактор, плюс никакво стоене на директно слънце - иначе, освен че по принцип си е вредно, е силно вероятно да се петносам като хиена ooooh!

# 63
  • Мнения: 669
След минути потегляме за София и дано, дано не ни посрещне някой порой и успеем да се насладим на невероятния Бон Джоуви  Mr. Green
Успешен ден момичета!

Супер  Peace - дано не вали, въпреки, че в момента е толкова мръчкаво и духащо .......

Аз за мое учудване също съм качила 3 кг. / сега не говорим за килцата, които си трупнах преди това и които не са никак малко, но само за периода от 2- ри месец да речем, че от тогава започнах да се меря до сега - което мисля е добре/.
Още си нося и старите дънки, с разкопчано копче разбира се и по-дълги блузки и туники.

Ами хубав ден и успех на всички за концерта с времето!

# 64
  • Мнения: 91
И аз съм на концерт днес Party Гледала съм ги преди 3 години в Лондон, нямам търпение и тук Heart Eyes Няма да вали, от 2 седмици следя прогнозата Laughing

В началото на месеца бях 56 кг, преди това не съм се мерила. И двата пъти качвам 1-2 кг точно преди забременяването, много странно, нито храната е била повече, нито движението по-малко, някакъв вид запасяване на организма може би.

# 65
  • Мнения: 205
Аз съм със сърцебиене, обаче от вълнение. След минути потегляме за София и дано, дано не ни посрещне някой порой и успеем да се насладим на невероятния Бон Джоуви  Mr. Green
Успешен ден момичета!
Добро утро! Аз нямам сърцебиене, но ми е толкова мъчно, че няма да ида на концерта, чееее да ни ви говоря.  newsm45Тия дни само за концерта мисля... Здраве да е. Бебо да е добре, че тъкмо съм се закрепила сега, вече се разхождам и снощи влизам в едната стая без да светна лампата, че бях гола, а не бяха пуснати пердетата и като се забих в масата за гладене, която направо забравих, че разпънах там... Ама точно в долната част на корема се ударих... Така се притесних, но за сега слава Богу нямам кървене или нещо от сорта. Как може да съм толкова рзсеяна ooooh!

# 66
  • Варна
  • Мнения: 317
И аз съм на концерт днес Party Гледала съм ги преди 3 години в Лондон, нямам търпение и тук Heart Eyes Няма да вали, от 2 седмици следя прогнозата Laughing


О, момичета, гледам концерт сте споменали. Пред голяма дилема съм!!! Моето муце много си пада по Джеси Джей, а на 29 юни има концерт в София, в зала армеец и днес трябва да решим какво да правим. И аз искам много, но малко ме притеснява силната музика и тъпканицата. Какво бихте ме посъветвали? А пък так ами се ходи... Sad

# 67
  • Мнения: 91
Стига да се чувстваш добре, не виждам проблем. Просто ще отидете по-рано, за да не се блъскате в последния момент. Била съм в края на 7-ми месец, с тумбака, бих отишла и 9-ти Mr. Green Да не забравяме, че това са положителни емоции, които се предават и на бебето, звукът не му е проблем, достатъчно добре е защитено вътре Peace

# 68
  • Мнения: 7 803
абе защитен е бебока, ама не и от силна музика е моето мнение

# 69
  • Мнения: 190
След минути потегляме за София и дано, дано не ни посрещне някой порой и успеем да се насладим на невероятния Бон Джоуви  Mr. Green
Успешен ден момичета!
Няма да вали, спокойно, казаха, че от следобед ще е слънчево тук Wink  dazzler1 ох, малко ме е яд за Депеш, ама с това разболяване, че и болничен, май Лондон ми беше голямата емоция за този месец Wink

# 70
  • Мнения: 21
Ох, как да ви не завиди човек за тия концерти!
На мене са ми на 400 км. Абсурд е да отида. Нищо не може да ме накара да си друсам корема толкова път.
Приятно гледане и после да разкажете!

# 71
  • Мнения: 190
На мене са ми на 400 км. Абсурд е да отида. Нищо не може да ме накара да си друсам корема толкова път.
Blush на мен на толкова са ми свекитата и ММ леко се цупи, че не искам да ходя да ги видим, но с кола и то старичка не ми се друса наистина Naughty

# 72
  • Мнения: 516
Записвам се и се надявам скоро да има и време ,за да ви изчета Simple Smile

# 73
  • Мнения: 70
Здравейте, може ли да ме оцветите мен в синьо... Hug

# 74
  • Мнения: 169
Фермина Даса, честити сини гащи  Hug
Така като гледам, почти всички вече знаят пола на бебетата. Ние в 13 г.с. бяхме сини гащи, не знам дали са се променили  Simple Smile . В коя г.с. седмица се прави втората ФМ, защото аз от един месец, че и малко повече не съм била на преглед и се чудя дали направо да не направя ФМ.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт