Телефон за първокласник

  • 35 137
  • 184
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 249
И аз да се информирам Simple Smile Мъжът ми държи да му вземе телефон, аз категорично съм против за сега. Абонати сме на Виваком, но и без вивабипъра ще може да го следим - баща му това му е работата hahaha

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 40 959
Аз се навих на БОБ и в най-скоро време отивам! Peace

Доника,поне ще си спокойна тогава. Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 1 070
Калоян тръгна на училище без телефон и не усещаше липсата докато всички други деца не се явиха с такива в училище, а уж родителите се бяхме разбрали да ходят без телефони. Първо му дадох мой  стар телефон, но той нещо се счупи и с парите, които сам си беше събрал взехме един Samsung Galaxy Ace с Прима към Мтел. Много е внимателен с телефона си  - все пак неговите спестявания отидоха за покупката му, и до сега като изключим, че го беше сложил в раницата на приятелчето му, други премеждия не е имал.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 40 959
Аз не бих разрешила подобна покупка,дори и с неговите пари.Мисля,че е твърде скъп за дете Wink
Сега ще ползва мой стар.

# 64
  • София
  • Мнения: 44 322
Моят си изкара първи клас с най-голямото дърво на нокиа - 101 май беше модела 60-тина лв. В началото звънеше чат-пат и играеше на една игра, след няма и месец му писна и си седеше в чантата за спешни случаи. Случки не е имало с телефона, като нов си е още, ще си кара и тази година с него.
Ограничен е да може да набира само хора от групата, не че има повече мераци от това. Но това си се прави от оператора.
Има лошия навик да си го зарязва и голямото в раницата и в малкото случаи когато съм искала да му звънна, той е на двора без него и изобщо не ми вдига Simple Smile

# 65
  • Мнения: 289
В първи клас му купихме телефон от най-ниския клас, оказа, че не му е нужен и дори не го носеше в училище. При условие, че имаме постоянна връзка с училището не се налагало да го ползва.

# 66
  • Мнения: 1 485
И моят син е със http://www.google.bg/aclk?sa=l&ai=CGgkV84YHUqKRMoPn-gb52YHQA … 20306&cad=rja може ли и при нея да се забраняват други разговори освен тези в телефона.

# 67
  • София
  • Мнения: 4 035
Такъв й подарихме и ние, с прима фор кидс, за сега презареждам с по 3лв на месец, които не й трябват всъщност, но не пускам повече, защото без да иска изпраща смси за кодираните игри и се овътря много. Доволна съм и от плана и от телефона, 2 месеца преди да й подарим този, беше с по-стар апарат, за да посвикне, този го има от 2 седмици и още е здрав, да видим до кога. Mr. Green

# 68
  • Мнения: 1 209
Пред мен също стои избор на телефон за първолаче. Ще ми се да е прост, евтин и здрав. Затова съм се спряла на една измислена Нокия чрез оферта по програма "Заедно". Още не съм разучавала дали Глобул предлагат детски програми с ограничаване на номерата, игрите и прочее хватки.  

# 69
  • Мнения: 6 031
И моят изкара първи клас без телефон. Сигурно и втори ще изкара така. Получи старият телефон на батко си, но не съм сложила карта в него.  Laughing

# 70
  • София
  • Мнения: 5 079
Нашият държи да е "като на мама, но черен", което положително няма да го огрее (iphone e моят  Laughing)
Някакъв здрав и компактен модел ще гледам и аз.. с предплатена карта.

# 71
  • Мнения: 8 265
Вчера взех на първокласника Прима за деца и я сложихме на един стар Сони Ериксон на баба му. Много е горд, че има телефон, показва го на всеки и още изобщо не е наясно какво дърво съм му дала в ръцете. Той си го харесва много  hahaha
По-хубав и нов телефон ще получи едва когато видя, че е разбрал за какво точно служи телефона - не за игри, не за показване на ляво и дясно.

# 72
  • Мнения: 6 031
Вчера взех на първокласника Прима за деца и я сложихме на един стар Сони Ериксон на баба му. Много е горд, че има телефон, показва го на всеки и още изобщо не е наясно какво дърво съм му дала в ръцете. Той си го харесва много  hahaha
По-хубав и нов телефон ще получи едва когато видя, че е разбрал за какво точно служи телефона - не за игри, не за показване на ляво и дясно.

След една-две седмици в училище ще е разбрал какво иска.  hahaha
Колкото до игрите - още дълго време телефона ще е основно за това.  Laughing

# 73
  • Мнения: 1 668
Купих за детето телефон преди да стане предучилищна (в училище). Купих нисък клас смартфон, има си интернет пакет и т.н. Погледнах на нещата реалистично. Ако искам да го носи и да мога да го откривам на него е задължително да му харесва телефона. За мен е важно да го носи. Следя го пред Latitude. Сравнително добра програма. За 1 година няма поражения. Работи телефона, не е надран, абе добре е... Мислех, че ще купувам телефон през 2 месеца, но истината ме опроверга. Сега първокласник заминава с този телефон. Нататък ще видим.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 40 959
Въпрос на възможности... Peace

Общи условия

Активация на акаунт