Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 878
  • 900
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 318
  Ianina- на втората снимка на Янтра може много добре да видиш коша за багаж. Като гледам е пълен, но той не увисва. Сигурна съм, че по тези стълби които се виждат на снимката, количката е слязла без да опре багажника.

Да, багажник е висок, убедих се вече и сама. От вчера си имам GT3 COMPLETO. Бях с мъжо до Пловдив по работа и не се стърпях... Grinning За моя радост се побра в колата заедно с два големи сака.
  Според мен количката изглежда голяма основно заради големия сенник. Иначе си е стандартна за класа. Това важи и за килограмите. Гледах триколките на други водещи фирми, при тях те варираха м/у 12 и 14кг. Явно този тип са си тежички.
   Споделям мнението на Nedink. Важно е количката да е здрава, маневрена и да се бута без усилия, независимо от килограмите. 

# 76
  • Мнения: 66
Ние си взехме Book Plus от  http://www.babystoreisernia.it/lang-en/76-modular-system .Гаранцията е 2 години и при евентуална повреда се праща в Италия, но за чия сметка не знам.Например от www.babyartikel.de пращането до Германия е за тяхна сметка.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Ianina, честито! Да си я ползвате със здраве и дано останеш доволна като нас. Ние от днес сме със седналия кош, малката се чувства супер вътре, спа два часа и половина в него.

@ Янтра- извън темата за Пег Перего, но ме заинтригува с тоя чувал на ТСМ. Къде да го диря, такива магазини май не останаха.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
Втора ръка Simple Smile Гледах наскоро в продавалника имаше Simple Smile

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Кошницата за кола на Peg Perego  е поставена на първо място тази година при тестовете на ADAC

http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz- … ourcePageId=31968

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Преди два дни дъщеря ми се сдоби със столчето за хранене Prima Pappa Diner Ecopelle


Много стабилно, удобно, лесно се борави с него. На дъщеря ми много и харесва, чувства се конфортно, храни се и играе с удоволствие в него.
В магазина се чудех доста между мушамата и еко кожата, но като сложих малката в столчето с еко кожа, ми се стори някак по-уютно. Предполагам лятото и двете материи ще спарват, тъй че ще мислим вариант за подложка.

Малко ме беше смутило проучването на шушулче, че точно на това столче се къса тапицерията между краката, но след като се консултирах с познати с по-големи дечица, ползвали Chicco, Chipolino, Cangaroo, се оказала, че проблема са го имали всички. Не е болка са умиране дори и да се случи, все пак ще се ползва всеки ден.

Да кажа само, че в магазина на Вито де Симоне има супер намаления- 25% а на място и още. На който му е нужно нещо, сега е  времето да се възползва. Намалени са и столчетата за кола, но аз още не съм започнала да ги проучвам. Има ли някой ползвал столче за кола на Пег Перегпо, за кошниците е ясно, че има доста доволни?

# 81
  • Мнения: 534
Искам да попитам ,кош за новородено на пег перего скате може ли да се монтира на GT3 COMPLETO ?

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
Искам да попитам ,кош за новородено на пег перего скате може ли да се монтира на GT3 COMPLETO ?
Аз съм мислила по този въпрос. И мисля, че не.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Скейта не е ли пак с Navetta XL? Ако да, не виждам проблем.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
Скейта не е ли пак с Navetta XL? Ако да, не виждам проблем.

Скейта не е с Навета, ми скейт кош.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Ясно,значи няма да стане. Погледнах сега каталога,който ми дадоха от вносителв Вито де Симоне и скейта изобщо го няма вече вътре. Може би новият модел буук го е заместил.

# 86
  • Мнения: 101
Ние си взехме Book Plus от  http://www.babystoreisernia.it/lang-en/76-modular-system .Гаранцията е 2 години и при евентуална повреда се праща в Италия, но за чия сметка не знам.Например от www.babyartikel.de пращането до Германия е за тяхна сметка.

liliya_sh честито за количката,с здраве да си я ползвате.Хубаво е че има гаранция,макар и в Италия.А за колко време пристигна количката до БГ,допълнително заплаща ли се за доставката,или това е крайна цена.Тъй като и аз съм се спряла на няколко модела и от там излизат значително по евтино.
По принцип доволна ли си от нея,лесна ли е за управление,лека ли е?
Благодаря!

# 87
  • Мнения: 6 993
Аз я пробвах в магазина - лесна е за управление, доста  Peace За лека - на мен не ми се видя особено лека, ок. 10 кг ми казаха. Но аз търсех нещо МНОГО леко, защото предната беше 14 и се бях наплашила.  Laughing

# 88
  • Мнения: 66
Доставката от италианския сайт е 29 евро или 25, забравих вече.Пристига за 1 седмица.В момента не знам как са им цените тук в България, но като я купувахме ние имаше около 500 лева разлика.Количката, както казах е супер маневрена.Управлява се с една ръка много лесно.Понякога ми се налага да нося малкия с едната ръка, а с другата бутам - няма никакви проблеми.Вижте във Вито де Симоне с това намаление от 25% какви са цените.

# 89
  • Мнения: 101
Доставката от италианския сайт е 29 евро или 25, забравих вече.Пристига за 1 седмица.В момента не знам как са им цените тук в България, но като я купувахме ние имаше около 500 лева разлика.Количката, както казах е супер маневрена.Управлява се с една ръка много лесно.Понякога ми се налага да нося малкия с едната ръка, а с другата бутам - няма никакви проблеми.Вижте във Вито де Симоне с това намаление от 25% какви са цените.

Благодаря ти за отговора.Снощи сравнявах цените с витодисимоне и пак разликата дори и с доставката е около  500лв.Сравнявах  Trio pliko switcu easy drive Modular-цвят деним.От там излиза около 1100 а тук е 1650.Но не видях в вито намаление от 25%.Или съм пропуснала.
Благодаря ви момичета тъй като ми е рано още за количка,но се оглеждам ще ви питам на по-късен етап какви са разликите м/у горния модел и Book Plus Completo.
И някой знае ли къде в Бургас мога да ги тествам?


Общи условия

Активация на акаунт