Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Аз ще раждам в Св.София, а до колкото до Шейново, не съм ходила и нямам наблюдения,но има във всяка болница "ден на отворените врати",запиши се и ходи да я разгледаш, та мнения много ще има, всеки с неговото си преживяване.Болниците са почни еднакви всичките,важни са лекарите и акушерките  Crazy

# 61
  • Мнения: 12
запиииис

# 62
  • Мнения: 327
 Добро утро! Днес ще се видим с бебока. Дано узная пола, че един месец съм в напрежение  Simple Smile
 Вчера получих едно шалте и качих снимките му в профила.

# 63
  • Мнения: 15
Добро утро  Nature Sun With Face
Веселото, само хубави новини днес и едни цветни гащи Peace
Звездичка, не само тебе нали писах как една лелка искаше да си полегне в мен, направо са грозна история ooooh!
Огестана го изписват заради йода, в четвъртия или петия месец заради щитовидната жлеза, няма страшно аз си хо харесвам, само дето не трябва да не ядеш и да го пиеш, задължително трябва да ядеш след пиене, че почва да ти мирише на риба hahaha

И аз днес съм на преглед, дано маника да е добре Praynig, ама аз вече имам нужлда от кафе Blush

# 64
  • Мнения: 260
Добро утро мили коремчета   bouquet
Веселото стискам палци за прегледа и дано цвета на гащите е такъв какъвто искаш  Hug и да пишеш после,  моля те и когато ти е удобно ако може и на мен да пратиш паролата за албумчето  Embarassed .
Ани успех и на теб за прегледа и напълно съм съгласна за Огестана и аз го пия -непременно се пие преди хранене , че иначе както казва моя мъж миришеш на котка  Mr. Green Joy
Пожелавам ви лек, слънчев и усмихнат ден  Hug

# 65
  • Мнения: 2
 И аз в новата тема Simple Smile Благодаря, Колдайс   bouquet

Шамс, стискам палци  нещата да се наредят по най-добрия начин  Hug

Искам да попитам на вас кога и как ви правят преглед на шийката? На мен никой не ми е правил.
Утре съмс на ФМ при доц. Томова и нямам търпение вече. Най-гадното е, че трябва да тръгнем в 6:00, за да стигнем в 10 там. Ужас......


Хубав ден ви желая , аз ще събирам багажи Simple Smile

# 66
  • Мнения: 0
Добро утро!
Веселото успех на прегледа и с нетърпение ще чакаме цвета на гащичките.

# 67
  • Мнения: 931
В Шейново аз съм раждала, доволна съм (но си платих като поп - за избор на екип, за присъствие на таткото, за ВИП стая). Родих си при лекарката, която ме следеше, всичко беше точно, вниманието беше на ниво, но като пари си отидоха май около 1300лв, колкото  е и едно раждане в частна клиника. Този път съм се насочила да раждам във Вита, не за друго, а защото въпросната лекарка, заедно с почти целия екип от Шейново тогава, са се преместили във Вита.
Имаше само една много груба посрещаща в началото, но тя се преживявавше. Не мога обаче да дам впечатления как е отношението, когато отидеш просто така да раждаш и какви са условията в другите стаи (във ВИП стаята бях сама, имаше климатик, хладилник, абе като хотел си беше отвсякъде).

# 68
  • София
  • Мнения: 72
Добро утро мамчета Simple Smile

Успех на всички които днес сте на прегледи,дано всичко да е наред с вас и бебоците  Heart Eyes
Аз не съм решила все още къде ще раждам,но най-вероятно ще е или в Майчин дом или в Окръжна болница.Преди 2 месеца моя приятелка роди в Окръжна болница и е супер доволна от абсолютно всичко та везните може би клонят по към Окръжна болница нищо че е малко далечко (аз живея в Овча Купел,а тя в Младост),та аз се бъзикам че докато стигна до там ще родя,но ще видиме  Laughing

# 69
  • Мнения: 1 172
Добро утро и от мен!

Качих и аз сега в снимка.бг една от покупките си за новото бебе- вчера бяхме тръгнали да търся на Ива разни необходимости,но завършихме с цял тоалет за бебето  Simple Smile
Другите ми покупки са на Ловеч и ще ги показвам друг път.

Не знам вие как се контролирате на къде спите - аз все си лягам настрана/ макар че на лява ми е доста неудобно и болезнено/ и все се събуждам по корем. С Ива в последните месеци имах огромна тумба и не можех дори настрана да спя - "пропадаше" ми корема надолу и беше болезнено, дори когато започнах да си подлагам възглавница и в последните 2 месеца спях само по гръб. Ако почна да мисля и какво евентуално се притиска, направо да не си лягам.


В момента голям дерт ми е роденото дете, както я нарича мъжа ми  Simple Smile Иска да ходи на лагер от детската градина - 4 дена в Добринище, обаче милата ми е адски несамостоятелна и разпиляна и не знам как ще се оправи. Хем ми се иска да я пусна, за да се учи да се откъсва от нас и да не се дели от приятелите си - 37 деца са се записали до момента - хем се тревожа за някои неща като например как ще спи сама в стая, при положение,че у дома не може дори да спи сама в легло! Аз за пръв път ходих на лагер в трети клас за две седмици и да си кажа право, доста си поревах в първите дни за мама и тате. Сега това малкото на 6 годинки ако се завтири до Добринище, пък ревне за майка си, няма кой да ходи да я прибира.

# 70
  • Мнения: 434

Здравейте,аз уж вече съм минала по този път един път,но тези неща за първи път ги виждам,за какво са newsm78,вместо памперси ли? Embarassed

# 71
  • София
  • Мнения: 64
Добро утро и от мен!

Веселото, успех днес и дано най-после разбереш какво ще е бебенцето.

Амели, много бонбонски сет  Heart Eyes А за лагера най-много да се наложи да отидете да си я приберете предварително. Предполагам, че сега е убедена, че ще спи с други деца и няма да и липсвате, но като отиде е възможно да поиска да се прибере.

 Miimiiнka , и аз към Вита съм се ориентирала, понеже там се следя.

# 72
  • Мнения: 15
Амели, пусни детето да отиде, ще се оправи и самичко, тя е голяма вече, племенницата онзи ден на 4 годинки ходи на лагер за няколко дни Peace

# 73
  • Мнения: 1 172
Аз сега като ги гледам по-внимателно тези пелени, ми възниква въпрос: това шареното- гащите с копчета, от какъв материал е?

Страшно прилича на гащите, които са ползвали нашите майки/ моята преди 27-30 години/, спомням си от брат ми: слагаше се тензухената пелена на дупето и отгоре се нахлузваха едни такива шарени, ама чисто найлонови гащи, само че бяха изцяло с ластици на кръста и покрай крачетата, за да не протича навън акито и пишото. Според майка ми са били доста кофти, защото много спарвали, ама тогава е нямало друго.

# 74
  • Мнения: 66
Добро утро , шкембенца  Hug

Момичета, тази нощ не спах никак добре. Имам някаква тежест във яйчниците  Confused Пия магнезий 3х1, но от снощи ми е така. Аз още съм при нашите и с мойта доки ще се видя другата седмица като се прибера. Дали да ходя някъде на частно или се филмирам? Вие имали ли сте такава тежест в областта на яйчниците? Иначе бебчо шава , даже сутринта ме събуди рано рано с ритници, но ме е страх дали не е нещо сериозно  Confused

Шамс, стискам палци всичко да е ОК. Почивай и слушай доки!
zvezdi4ka*, харесва ми как се отнасяш към невъзпитаните хора! Ако ми се наложи, може да прибегна до твойта тактика Simple Smile Макар, че до сега не мога да се оплача от отношението на хората ... за сега. В метрото ми правеха място, като ме видят с коремчето спират даже и на пешеходна пътека  Laughing

Успех на всички момичета, които са на преглед днес! Да се отчетете само с хубави новини!

Общи условия

Активация на акаунт