Поморие- лято 2013

  • 63 117
  • 650
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 834

Бях запазила от 01.09 но се отвори парашута с два дена по рано и вече съм тук в Далас до 05.09 .Ако има някакъв шанс да останем още  ще се видим със Седефка.Дано има някаква дупка ама въпрос на късмет.Времето е супер,чисто море и леки приятни вълни.
Остави ми някакъв тел. на лични, ако се засечем, да се наТЪрсим по- лесно Grinning
Има ли много навалица по плажа? Съседната база пълна ли е?

# 616
  • Мнения: 0

И в съседната има хора но не чак толкова.Плажа при нас си е само за нас,нормално си е.Нямаш проблем за телефона ,но по нареждане на мъжа ми ,за разлика от юни когато бяхме тук ,сега сме без телефони и лаптопи.На него му писна да ни звънят постоянно,и децата да са компа постоянно.Такава ни е работата и звънкат постоянно и сега искаме почивка.Иначе съм в 7 бунгало единичното до смокинята.Ти къде си .Надявам се да се видим.

# 617
  • Мнения: 834
Ние сме на първа линия, по средата, не знам кой номер е бунгалото. Ще те намеря, ако стоите до 6-ти Peace

# 618
  • Мнения: 54 872
Привет ! wavey

Нашето море мина .
Със смесени чувства съм . Sunglasses
Квартирата ни беше страхотна , условията за цената бяха без забележка и надхвърлиха очакванията ми . Обаче с такава неприязън от страна на хазяйката , за пръв път се сблъсквам ! Twisted Evil
Все едно сме някакви натрапници , отишли у тях , за да й пречим ?! #Cussing out
Не бих отишла там никога повече , ако ще и пари да ми дават ! Naughty Naughty Naughty

Плажът също ме втрещи - как може да няма тоалетна , нито душ , по целия южен плаж ??? Rolling Eyes

Иначе беше спокойно , нямаше вълни , водата беше топла и чиста ( но само при мисълта , че всички си вършат тоалетните нужди вътре ми се повдигаше  Sick ) .

За догодина , живот и здраве , ще мислим друга посока . Peace

# 619
  • Мнения: 58
Привет ! wavey

Нашето море мина .
Със смесени чувства съм . Sunglasses
Квартирата ни беше страхотна , условията за цената бяха без забележка и надхвърлиха очакванията ми . Обаче с такава неприязън от страна на хазяйката , за пръв път се сблъсквам ! Twisted Evil
Все едно сме някакви натрапници , отишли у тях , за да й пречим ?! #Cussing out
Не бих отишла там никога повече , ако ще и пари да ми дават ! Naughty Naughty Naughty

Плажът също ме втрещи - как може да няма тоалетна , нито душ , по целия южен плаж ??? Rolling Eyes

Иначе беше спокойно , нямаше вълни , водата беше топла и чиста ( но само при мисълта , че всички си вършат тоалетните нужди вътре ми се повдигаше  Sick ) .

За догодина , живот и здраве , ще мислим друга посока . Peace
Ето за това казвам, че е по добре да се идва в старият град, защото е първо по красиво, второ има повече място за разходка и трето има къде да отидеш до тоалетна на плажа, въпреки че те тоалетните на нито един плаж(дори по чужбина където съм била) не стават за нищо. В Бургас например тоалетните по плажа винаги са ужасни.
Относно хазайката ти, да ти кажа до една степен те хората са си прави, защото има потресаващи случай за хора, които като дойдат на море и правят страхотни мизерии. Мажат по стените, ползват шкафчетата за пепелник и тем подобни. Просто без думи съм оставала.

# 620
  • Мнения: 7
Привет, мили дами! И ние тази година бяхме в Поморие. Очарована съм! Приятно, чисто, времето беше страхотно. Бяхме в апартамент в кв. Свети Георги-чудесен, с всички удобства. Плажа-на 5 мин.,до Сънсет Ризорт, чист, малки ресторантчета за обяд с вкусни готвени ястия. Изобщо не съжалявам, че избрах Новия град...в Стария град беше ужасна блъсканица и се носеха огромни пушилки от сръбската скара. Бих отишла отново в Поморие, на семейството му хареса много.

# 621
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Бисерка,може ли координати на този ап.
може и на лс

# 622
  • Мнения: 58
Привет, мили дами! И ние тази година бяхме в Поморие. Очарована съм! Приятно, чисто, времето беше страхотно. Бяхме в апартамент в кв. Свети Георги-чудесен, с всички удобства. Плажа-на 5 мин.,до Сънсет Ризорт, чист, малки ресторантчета за обяд с вкусни готвени ястия. Изобщо не съжалявам, че избрах Новия град...в Стария град беше ужасна блъсканица и се носеха огромни пушилки от сръбската скара. Бих отишла отново в Поморие, на семейството му хареса много.

И къде се разхождахте в новият град?

# 623
  • Мнения: 735
Бяхме в Поморие през август. В стария град - близо до плажа, общината, центъра. Апартамента беше хубав и обзаведен с всичко необходимо, а собствениците бяха много разбрани и толерантни хора. Имаше голям избор на места за хранене. Разходки и забавления също не ни липсваха. Но плажа беше пренаселен. През повечето дни духаше ужасно силен вятър, с големи вълни и ходехме на плаж в новия град. Там плажа е по-обширен, не така претъпкан и с много спокойно и плитко море. Наложи се да ползвам лекарска помощ и д-р Апостолова се отзова. Доволна съм. Благодаря на момичетата от темата, които ми я препоръчаха. Не знам къде ще почиваме догодина, но със сигурност ще се върна пак в Поморие.. някога

# 624
  • София
  • Мнения: 311
Здравейте и моля за малко инфо за Интерхотел Поморие - ще пращам майка ми на пенсионерска почивка там и ме интересува много ли е далече от стария град и къде може да се разхожда наоколо. Мерси предварително!

# 625
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Интерхотелът е точно в Старият град,направо в централната част.

# 626
  • Мнения: 19
И аз да се отчета вчера се прибрахме от Поморие. Аз от 2003 все там ходя ,но тази година за пръв път с детенце и изкарахме много хубаво. Бяхме в студио с дворче страхотно обзаведено ,двора прекрасен озеленен с кеф си пиех кафето ,просто много съм доволна от студиото и направо изкарахме късмет защото буквално в последния момент го хванахме. Иначе за хапване места бол,разходка по центъра по кея хванахме едната вечер залеза бе невероятен. Много съм доволна искаше ми се още но догодина и определено мисля да не сменям курорта.

# 627
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
И аз да се отчета вчера се прибрахме от Поморие. Аз от 2003 все там ходя ,но тази година за пръв път с детенце и изкарахме много хубаво. Бяхме в студио с дворче страхотно обзаведено ,двора прекрасен озеленен с кеф си пиех кафето ,просто много съм доволна от студиото и направо изкарахме късмет защото буквално в последния момент го хванахме. Иначе за хапване места бол,разходка по центъра по кея хванахме едната вечер залеза бе невероятен. Много съм доволна искаше ми се още но догодина и определено мисля да не сменям курорта.
Може ли да споделиш къде бяхте отседнали?Благодаря.

# 628
  • Мнения: 19
Ами бяхме в стария град близо до центъра излизаш и си на главната на лични мога да ти пратя координати.

# 629
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
ок,ще съм ти благодарна  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт