Поморие- лято 2013

  • 63 099
  • 650
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 99
Искам да попитам автогарата много ли е далече от ул. Солна? Благодаря!

# 646
  • Мнения: 4
Искам да попитам автогарата много ли е далече от ул. Солна? Благодаря!
Автогарата в стария град се намира до общината на ул. Солна.

# 647
  • София
  • Мнения: 99
Благодаря! Дано да спира там  Praynig

# 648
  • България
  • Мнения: 490
Завърнахме се от почивката в Поморие.Бахме отседнали в бунгала Далас.Преди резервацията там прочетох доста мнения тук за тях,прегледах и сайта им.Очакванията ми бяха големи и реално нещата се случиха така,дори  ги надминаха.Първото ми впечатление беше чистотата и зеленината там.Бунгалото ни бе единично,с три легла,с всичко необходимо-хладилник,климатик,самостоятелна баня и тоалетна.Леглата са удобни и широки,нормално семейство с две деца може да се настани там.Храната...мммм...вкусна..това е точната дума.Мечтаех си някой да ми готви,а аз да мързелувам на плажа.Столовата е чиста,приятна обстановка за хапване.Имаше обяди в които си вземахме храна и хапвахме на масичката пред бунгалото.Единия ден толкова мн ни харесаха кюфтета по черпански,че си взехме порция за вечерта.Цените са мн добри-за сравнение пил.супа-1.50лв,хляб 10ст,готвено около 3лв.Тук четох че  порциите са малки,но не мисля така,достатъчни са човек да се нахрани.В барчето цените са мн ниски,сравнявам тези неща лесно,защо работя в комплекс и знам как е и кое колко реално струва.Плажа е пред бунгалата,чист с черен пясък.Водата на морето е чиста и топла за септември.Нямаше много хора в съседните бунгала и на плажа беше мн спокойно,само по обяд беше по шумно в столовата до като си вземат храна хората,идваха и от съседство.Единствения минус е неосветения път и комарите,но това е не добре свършена работа на община Поморие!
За града-тихо и спокойно за септември.Хареса ми крайбрежната улица.Там се разходихме във ветровит ден и морето и огромните вълни ни впечатлиха.Ходихме и до манастира..е там се възмутихме от гледката...сергии и духовно лице което ме изгледа мн странно на поздрава ми,все едно съм изругала в църквата...пфу...на всякъде търговия.
В музея на солта не можахме да отидем,може би следващият път.
Съвсем случайно се озовахме в коментираното тук заведение Чичивци..чудех се дали да влезем,обстановката ми допадна и най-вече ме впечатли момичето което обесняваше на клиентка,че точно тая храна не е от днес да поръча друго...зная какво означава това и решихме да седнем.По-вкусна агнешка супа и пърленка не бях яла,всичко поръчано ни хареса,цените са нормални.Доволни сме!В суперите цените са нормални,не са надути за курортно селище.
Доволни сме от почивката ни в Поморие,релакса е пълен,завърнахме се заредени с енергия.Определено ще се върнем там.

# 649
  • Мнения: 73
Виждам, че скоро не е коментирано в темата, но тъй като ми предстой първа почивка в Поморие  събирам всякаква информация относно курорта, искам да попитам може ли някой да ми каже актуални цени на шезлонгите и чадърите ? Благодаря ви предварително!

# 650
  • Мнения: 4 529
Виждам, че скоро не е коментирано в темата, но тъй като ми предстой първа почивка в Поморие  събирам всякаква информация относно курорта, искам да попитам може ли някой да ми каже актуални цени на шезлонгите и чадърите ? Благодаря ви предварително!


Andreamegi,  заповядай в нова тема за Поморие Peace  Тази е вече доста стара  Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=860268.0;topicrefid=4

Общи условия

Активация на акаунт