Домакини - първи сезон/тринадесети епизод - късметлийски

  • 32 992
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 2 265

Благодаря! Peace Hug Hug Hug

Излизаме с Петьо на разходка да потърсим шапката и очилата за плуване...
Утре сме на индивидуален урок в 12:00

# 661
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Ха добро утро! Що тъй снощи е нямало никой  newsm78 Странна работа, къде сте бре, нощните птици? Смърфчето като я няма и среднощната дисциплина умрЕ  Mr. Green Малката вчера спа цял ден и снощи като се ококорчи в 1  Shocked та до 4 - носихме се, яде малко, пяхме песнички, играхме с играчките.... Като заспа в 4 без нещо и аз пробвах да си доспя - нъцки. Тъкмо ме унесе и в просъница чувам, че мрънка. Събуждам се - спи си детето, мама му е изкукала... Най-после заспах и ДВА ПЪТИ поред в една нощ сънувах един и същи кошмар! Уф. Отивам да чистя. Боли ме главата. Следобед ще си отспя. Надявам се. Ето едно хубаво кафенце от мен

# 662
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро и от мен!


Ангелчето, благодаря за кафенцето.

Ние вчера не намерихме шапката и очила за плуване, но пак беше много весело, имало много приятелчета и играхме до 21:30, след това похапна детето  и заспа Peace

# 663
  • Мнения: 2 169
Добро утро!
Ангелче, аз кафето ще го пропусна, но все пак благодаря  Hug
Малкият и баща му още спят, не мога да повярвам  Shocked

# 664
  • при късмета
  • Мнения: 24 122
Добро утро,
аз съм "отпуска" до утре.От 1-ви детето е вкъщи и започвам да меря градинки и паркове.
Минах само за сутрешно кафе, ще излизам до час, после ще мина
 Hug

# 665
  • UK
  • Мнения: 5 999
Добро утро Hug
и аз кафето ще ви го оставя  Crazy
Днес нещо се опитва кръст да ме боли ooooh! Вио ти имаш ли такива екстри Rolling Eyes
Смърфи къде се запиля наистина? Hug
Тите дали вече е у нашенско? Hug
Аз от 6 юни съм без мъж за цеееели 6 седмици Rolling Eyes Тръгва пак на път, добре, че срока е сравнително кратък (друго си е 6 месеца и друго ми звучат 6 седмици Rolling Eyes) ама все пак няма да го има Cry
Аз смятам да се изнеса при мама и тати за тоя срок, а котъооо Rolling Eyes ще идвам всяка седмица да го наглеждам с такси, бръм насам0-бръм натам hahaha ма така е, като си нямам шоф. книжка Crazy
Луси, как е Миленка? Много е кофти да те боли ухото Hug

# 666
  • Мнения: 2 169
Коконче, Смърфиетка е в Щатите, беше писала че до 2 юни ще са там с мъжа и, доколкото си спомням  Peace
Екстрите с кръста ги имам и аз, особено като се поуморя малко повече, и става стой, та гледай. Почивай си, не се натоварвай, и ще мине. Ако сега не мине, то след 9 месеца - със сигурност  Laughing

# 667
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз закусих с торта.
Развъртяла съм се из вкъщи.
Измих планината от посуда.  Crazy Успях да прибера зимните дрехи... най-сетне. Сега няколко минути почивка и продължавам. Имам доста неща да свърша, а към 2 часа е добре да потегля към Варна, че имам две срещи.

# 668
  • София
  • Мнения: 2 265
Коконче, Миленка е добре.

работата не е в ухото. Има хрема и й се запуши евстахиева тръба - спрей за нос и нурофен трябва да управят работата, дори сме без антибиотик...

Отиваме на плуване, дано Петьо да не се изплаши, иначе няма начин някой да го вкара във водата (както и да накара да изяде нещо, което не иска) Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 669
  • UK
  • Мнения: 5 999
ау Луси Hug преди години и аз имах проблем с тази тръба Crazy при мен се получи, като усложнение след грип Peace Голям зор беше, т.к си откарах над 2 седмици глуха Joy че и в сесия се паднах по това време Crazy Да се оправя бързо, аз ходих тогава на едно измерване с едни слушалки забравих как се казваше да ме проверят, колко точно съм глуха hahaha

И ми направиха едно продухване на ушите и о божееее ooooh! започнах да чувам, една идея по-добре Mr. Green
Ооо Вио ама и ти ме успокои :hug
:

# 670
  • Мнения: 843
И от мен здравейте!Ние днес си имаме гости-моите баба и дядо.И като гледам баба как му пее и го друса съжалявам,че не са близо,че да са ми в помощ.Ама няма....само аз и мъжо сме.

# 671
  • Мнения: 2 169
[Ооо Вио ама и ти ме успокои :hug[/color]:
Коконче, успокоение си е, да знаеш. Родиш ли, всички неразположения минават, ще видиш  Peace

# 672
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Коконче, хич да не ти прави впечатление кръста... Аз като забременях такъв кръст ме болеше, че мислех, че бъбречна криза ще правя. Но минава и това, други "екстри" ще дойдат, после и те ще преминат... Накрая ще дойдат най-хубавите две екстри  Heart Eyes Ама тогава вече и да се оплакваш и да не се оплакваш - файда няма да има.

Да не забравя да споделя нещо - нощес дзверушата като се събуди и беше много кисела - не искаше нито да седи, нито да лежи, нито да я нося, нито да яде... Накрая я вързах в слинга, че ме заболяха ръцете, то бяха 3 часа и нещо разнасяне и... заспа за няма и 10 минути... Та бъдещи и настоящи мамчета - купувайте слинг и хич не се и замисляйте!

Спи ми се. Ужасно много! А малкия дзвер се е ококорил и придремва по 10 минути в ръцете ми... А вече нямам сили да я разнасям където и да било...  Tired

# 673
  • UK
  • Мнения: 5 999
Вио, Ангелче  Hug така е, прави сте Hug Аз малко мрънкам, ама цели 6 години, ги жадувам тези болежки Crazy Така, че ще си ги търпя, само бебоците да са ми добре Praynig
Ангелче аз тези слингове хич не ги долюбвам Crazy не за друго, ами защото аз съм доста спъната в краката hahahaи непрекъснато се спъвам Joy било по тротоарите или просто на равното на плочките у дома ooooh! Та представяш ли си с бебето на слинга, а и като са две newsm78  ще съм цяло кенгуру бре Joy
Мари и Марчето14 днеска никакви ги ням #Cussing outа ще се глобяваме май
  rotfImbo

# 674
  • Мнения: 471
Хади да ви драсна,че толкоз ме мързи,че ще ме забравите.
Само ви чета и се офлянквам.
Вчера ме обзе чистеща мания и то не на какво да е,ами на прозорци и пране на пердета.Това е нещото,което отвратително много мразя.Моя ми се смя и ме заплюва.Ма то кой знае кога ще стане свидетел да го правя,особенно с желание.
Малката общо взето се оправи.
СЛинг не съм ползвала,кенгуру ползвах по едно време,но не ми беше супер удобно,пък и като Коконата съм много спъната в краката.
Аз болки в кръста нямах,отначало и гадене нямах,но след като минах преглед при АГ-то и като се почна едно гадене,едно чудо...чак вода едвам пиех.Отслабнах даже в началото,после си качих нормално.Аслед раждането и ненормално  hahaha Иначе за около месец ми преминаха неразположенията и всичко си беше ок.Е,2 пъти влизах с болки в болницата,но иначе нищо сериозно.Откарах цялата бременност в болничен  Mr. Green При мен бе друго-много бе бясно чавето и риташе зверски.Като се настанеше наникъде и няма отпускане,то побутване,милване...няма и няма.ДОкато не решеше тя да се мръдне,аз не можех да мръдна.
Простете за отклонението,отнесох се в спомени  Heart Eyes
Мари,  Hug
Бързо оздравяване на всички желая

Общи условия

Активация на акаунт