Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 381 221
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Защо ли имам странното чувство, че аз ще бъда оръдието, което ще отмъсти за форума?! Един билборд до нас ме навежда на мисълта, че може би ще получа обаждане с ексклузивно предложение. Мисля да се изгавря с тях Mr. Green Повечето от вас имат бегла идея за това, на което съм способна.

После ще докладвам. Кафе, не се коси, ще отмъстя! И мъстта ми ще бъде страшна.

Последна редакция: вт, 21 май 2013, 10:52 от Приятно ми е - Богиня!

# 16
  • Мнения: X
Внимавай, Богиньо, че изглеждат опасни!  Praynig   Теб като нищо ще те затворят в някоя лаборатория и ще те изследват до дупка като чудо на природата!
Ако зачезнеш ще знаем поне къде да те търсим!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Спокойно, Жаве. Дори най-стресоустойчивите не издържат повече от час, ако си наумя да пусна от веригата звяра в себе си. Peace

# 18
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Богинче, вадя за втори път късмет, че те спечелих да отмъстиш за мен (първият е, че се отървах невредима) Simple Smile. Веднага мога да ти докладвам адреса на "салона" им - Студентски град, ул. Атанас Иширков 13, голяма стъклена сграда без табели.
Какъв е този билборд, за който говориш?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Кафе, във Варна, душа, във Варна.

# 20
  • Мнения: X
И аз си мисля, че ще искат да ме изгонят ако отида с една компания, ама няма да стане лесно. Те пък сега ако четат, няма да дойдат във Варна. Sad Богиня ако ги намери да отива първа и после да пише координати.  Mr. Green

# 21
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ръката на отмъщението е дълга Mr. Green.
Чакам с нетърпение протокола!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Сладурки!  Laughing

Записвам се тук, за да следя филма. Изглежда многообещаващ.
Боги, ти си на ход!  Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Чакам покана. Flutter Нали там не ходят случайни хора все пак  Flutter

# 24
  • Мнения: 2 798
И не забравяй репетициите пред огледалото - актът на изненадата, придружен от импулсивно възклицание по третиранта половина на лицето, е силно належащо да е естествено. Да не вземат да уловят конспирацията и да те ....оклепат цялата и да те пуснат да си вървиш неумита.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Да бе, ще им влизам в схемата. Друга изненада ще им подготвя  аз  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 290
Да бе, ще им влизам в схемата. Друга изненада ще им подготвя  аз  Mr. Green
Кажи, че с такава евтина козметика не би наказала даже свекървата на  ........newsm78 тази с трабантчето.

Последна редакция: ср, 22 май 2013, 07:50 от so what?

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Да бе, ще им влизам в схемата. Друга изненада ще им подготвя  аз  Mr. Green
Кажи, че с такава евтина козметика не би наказала даже свекървата на  ........newsm78 тази с трабантчето.
Joy hahaha

# 28
  • Мнения: 2 798
хаха, сменения ти аватар тамън на война го докарва - концептуално си подготвена,остава и покана да ти пратят и се почва....летеж на пух и перушина. Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 4 878
Израелска козметика, произвадена в Китай.

Общи условия

Активация на акаунт