Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 394 764
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 41
Странно, не може да се прочете нищо в секцията "за компанията", исках да се информирам за историята на Ферари...ааа...Де Шели, де..
Ако искат и едно рамо с превеждането на целия сайт, не само половината от руски, да помогнем Grinning
Влез в руския тогава
Е, не няма нужда, не припирам чак толкова много, ще изчакам да го преведат Mr. Green.

Богинче, най-после можеш да заявиш лелеяната демонстрация чрез сайта!


 Големи сте смешковци
Не се нервирай де.  Laughing

# 616
  • Мнения: 21 113
Тази тема ми заприлича на ""Опълченците на Шипка", всеки ден нови и нови хвалителки я полазват............. Laughing Rolling Eyes

Да попитам специално регистриралите се такива, поне дават ли ви някой бонус към заплатата за тази ви извънработна дейност, или влиза в трудовите ви задължения?

# 617
  • София
  • Мнения: 5 718
Ти пък, бонус  Laughing То е спорно дали изобщо заплата получават в крайна сметка  Mr. Green

# 618
  • Мнения: 0
Тази тема ми заприлича на ""Опълченците на Шипка", всеки ден нови и нови хвалителки я полазват............. Laughing Rolling Eyes

Да попитам специално регистриралите се такива, поне дават ли ви някой бонус към заплатата за тази ви извънработна дейност, или влиза в трудовите ви задължения?
Аз не работя там, няма да ви слизам на нивото и да се циганя  Heart Eyes

# 619
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Моят телефонен номер е бил предоставен втората половина на юли, бях на почивка. Посочих, че ще ги потърся в удобно за мен време, но не - било с кол център, щели  да ми се обадят другата седмица.

Сетих се, че съм срещала името на фирмата тук, но мислех, че е реклама и не съм влизала в темата. При второто обаждане им казах, че пак съм на почивка до края на август  Mr. Green и не информираха за огромно тяхно съжаление, че след това "промоцията спира" и няма да мога да се възползвам. Направо трябваше да започна да страдам  Mr. Green Изразих хладно съжаление и повече не са ме тормозили  Blush добре, че се сетих да надникна в темата, иначе бих им създала големи проблеми  Mr. Green

# 620
  • Мнения: 5 749

Големи сте смешковци

Ти май си от новите, не са те научили още да обиждаш качествено. Я виж колежките ти напред как добре се справят. Поне спомени нещо за набръчкване от злоба, че ще ти резнат бонуса накрая.

# 621
  • София
  • Мнения: 1 507
При второто обаждане им казах, че пак съм на почивка до края на август  Mr. Green и не информираха за огромно тяхно съжаление, че след това "промоцията спира" и няма да мога да се възползвам. Направо трябваше да започна да страдам  Mr. Green

Мен пък ме попитаха, дали ще е удобно да се обадят през септември  Wink

Интересното е, че говорих с дамата, която ми е дала телефона, точно един ден преди да ми се обадят, точно тази фирма обсъждахме (предизвика го нейна публикация във фейсбук), а тя така и не ми каза, че ми е дала телефона  Sunglasses

# 622
  • София
  • Мнения: 632
Въпрос на време беше, да се появи защита от съфорумка  Laughing( Не визирам новорегистрираните.) .
Няма лошо. Има, обаче, разлика да отидеш подготвен с достатъчно инфо  и да се озовеш без да знаеш нищо. Нагласата е от огромно значение  Peace.

# 623
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
При второто обаждане им казах, че пак съм на почивка до края на август  Mr. Green и не информираха за огромно тяхно съжаление, че след това "промоцията спира" и няма да мога да се възползвам. Направо трябваше да започна да страдам  Mr. Green

Мен пък ме попитаха, дали ще е удобно да се обадят през септември  Wink

Интересното е, че говорих с дамата, която ми е дала телефона, точно един ден преди да ми се обадят, точно тази фирма обсъждахме (предизвика го нейна публикация във фейсбук), а тя така и не ми каза, че ми е дала телефона  Sunglasses

дано не съм в някакъв септемврийски списък - директно ще кажа, че не ме интересуват и не стм давала съгласие да ме тормозят по телефона  Crossing Arms

мен явно са се опитали да ме подпалят с това, че септември няма да има "аванта"  Joy hahaha

# 624
  • София
  • Мнения: 1 507
Въпрос на време беше, да се появи защита от съфорумка  Laughing( Не визирам новорегистрираните.) .
Няма лошо. Има, обаче, разлика да отидеш подготвен с достатъчно инфо  и да се озовеш без да знаеш нищо. Нагласата е от огромно значение  Peace.

Къде виждаш защита? Аз абсолютно категорично отказах, ще видим, дали ще ми досаждат и през септември. Явно различните служителки използват различни зарибителни тактики, и след като бях категорична, че няма начин поради липса на време (не че нямаше и други причини, една от които е агресивната им кампания, както и начинът за набиране на телефони на потенциални балами, но не ми се занимаваше да обяснявам), тогава ми предложиха следващия месец, което също отказах, нищо повече.

a.l.e.n.a, ще стискам палци да не те тормозят повече  Simple Smile

# 625
  • Мнения: 0
Da az dnes hodih i naistina me durjaha i ne me puskaha dokato ne si go kupq.Ami zashto ne mojete che i shefkata idva,napravo nqmam dumi i kva razlika ima nikakva po dobre az da si napravq maska i prochiq.Samo kadeto struva 2330lv mai beshe.Teq dobre li sa,che i 15 telefona na jeni shte mi iskat napravo otkachih dnes

# 626
  • Мнения: 4 529
Da az dnes hodih i naistina me durjaha i ne me puskaha dokato ne si go kupq.Ami zashto ne mojete che i shefkata idva,napravo nqmam dumi i kva razlika ima nikakva po dobre az da si napravq maska i prochiq.Samo kadeto struva 2330lv mai beshe.Teq dobre li sa,che i 15 telefona na jeni shte mi iskat napravo otkachih dnes
Регистрира се за да ни споделиш това? Браво!  smile3501

Обаче пишИ на кирилица че иначе ти олеква безценното мнение!

# 627
  • out of space
  • Мнения: 8 652
Da az dnes hodih i naistina me durjaha i ne me puskaha dokato ne si go kupq.Ami zashto ne mojete che i shefkata idva,napravo nqmam dumi i kva razlika ima nikakva po dobre az da si napravq maska i prochiq.Samo kadeto struva 2330lv mai beshe.Teq dobre li sa,che i 15 telefona na jeni shte mi iskat napravo otkachih dnes
Регистрира се за да ни споделиш това? Браво!  smile3501

Обаче пишИ на кирилица че иначе ти олеква безценното мнение!

Защо се заяждаш?!  Rolling Eyes
Не ми е много ясно кой кого защитава или обвинява, но дори мнение на шльокавица е полезно в случая.
Няма да се хващам за правописа, че олекването е ясно за кого ще е.

# 628
  • Мнения: 0

Големи сте смешковци

Ти май си от новите, не са те научили още да обиждаш качествено. Я виж колежките ти напред как добре се справят. Поне спомени нещо за набръчкване от злоба, че ще ти резнат бонуса накрая.

Ама вие сте толкова досадни с това, че направо да му писне на човек. Това, че вие не сте доволни и плюете, не означава че никой не им купува козметиката. Ясно е, че НЕ ВИ ИЗНАСЯ някой да харесва фирмата, но оставете хората да си изразят мнението, хиени. hahaha bowuu newsm78

# 629
  • Мнения: 0
Хора добре, че ви има.  Hug
И мен ме препоръча приятелка  Joy, по принцип ходя на козметик от 7-8 години само в Yves Rocher, но приятелката ми е доста грамотен човек и ми се стори интересно да не съм, като кон с капаци и да видя нещо ново. Та накраткоооо.... Обадиха ми се миналата седмица и ми казаха, че имам подарък - козметична процедура от моя приятелка. До тук добре. Попитах коя е приятелката и след като се убедих, че на нея може да се има доверие продължихме пазарлъка. Девойката настоя още на другия ден да се появя  Laughing, казах и че няма как да стане. Вчера ми се обади някаква мома и си записах час за днес. По принцип полагам полагам много грижи за кожата си и мога да се похваля смело, че на 41 години нямам нито една бръчка Laughing, та четох някъде във форума за лелки и домакини  Laughing, много моля да не ми излизат с този номер скритите, като доволни клиенти служители. Та да продължим натам... записах си час, но исках да ми обяснят за какви процедури става дума и почна едно мрънкане ..., тогава ми светна. Добре, че се сетих да питам за фирмата и ви намерих. Благодаря.
Сега да уточни ме: Ходя на козметик в Yves Rocher, но ползвам козметика на различни марки, защото една марка ми харесва за около очния контур, друга за почистване, трета за хидратация. Умишлено не споменавам марки / а те са много висок клас /, за да не ме обвините в грандомания, само държа да подчертая, че на тема козметика и козметички съм МЕГА грамотна. Включително през късна есен на 2 години си правя химически пилинг и МОЛЯ СЛУЖИТЕЛИТЕ ОТ КОНСЕРВАТОРИЯТА да не влизат в спорове с мен!!!
Та много се разпрострях, но държа да подчертая, че тази стратегия на реклама НЕ МИНАВА.
ОК. Къде е заблудата? Препоръчвате приятелка, на която имаш доверие. Аз попитах за каква процедура става дума, те казаха почистване. Моята реакция беше, че е абсурд да си дам лицето на непозната, а както вече се разбра дори и не е козметичка. Ужас. Момичето беше много настоятелно и ме заблуди, като предложи кислородна терапия и аз затова се съгласих, защото при кислородната терапия няма какво да се обърка.
Какво ме накара да се усъмня?
1. Безплатен обяд няма. /въпреки, че се представя за подарък от приятел/
2. Помолиха ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да си нося личната карта. Защо става ясно от форума. Няма лична карта, няма кредит. Laughing Никога, когато съм ходила на козметик, било в България, било в чужбина не са ми искали лична карта.
3. Зададоха ми много, ама много странен въпрос: "Имате ли рак или диабет?" е това вече ме озадачи ЯКО..... честно да ви кажа, помислих си дали тази процедура не е с канцерогенни продукти и в последствие да отключат, някой рак, недай боже и така ви намерих.
Благодаря, че сте си направили труда да предупредите хората.

Общи условия

Активация на акаунт