Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 394 766
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 0
До колкото си спомням, никъде не съм споменала че съм доволна. Това което исках да кажа е че не умрях като отидох, не получих алергии, никой не ме е накарал да купя нищо на сила и т.н.
Има си компетентни хора и институции, които да се занимават с тази фирма. Мен не ме бърка по никакъв начин кой как си изкарва парите, и как се опитва да прави бизнес. Не е първата, нито последната фирма, която прави такива номера. Трябва да си хитър, за да успееш да се справяш в такива ситуации и с такива хора. Съжалявам за хората, които са се излъгали, които не знаят как да постъпят в такива ситуации, и се оставят да бъдат излъгани ..
Просто наистина мисля, че се преувеличава с някой от казаните неща. Все пак всеки си има глава на раменете си, ако не може само да се оправя и се оставя да го лъжат никой не му е виновен !

# 601
  • Мнения: 2 093
Следя темата, интересно ми е как тази фирма процедира, защото ми се струва че не води легален бизнес и се чудя защо хората не се оплакват в съответната организация за защита на потребителя. Особено тези които са подписали кредит. Преди време почти подписах подобен кредит но за личен треньор кьм един фитнес центьр. Първоначално бях платила  такса за 4-5 сесии и бях страшно доволна от треньорката и след като свьршиха сесиите, тя ми предложи допълнителни, които се взимаха в рамките на година. Излизаше подбна цена-2,000-3,000. Видя ми се скьпо, но някак си се бях навила и почти се сьгласих. Казах че ще си помисля и обадя. На другия ден се бях вразумила, прецених че е страшно много пари и се обадих и отказах. След 1 месец ме съкратиха от работа и бях страшно щастлива че не се вързах за този кредит. В крайна сметка въпроса приключи с моя отказ. Съвсем цивилизовано отношение. Това което тази фирма прави е рекет и използва емоциите на хората, когато те са в най-уязвимо състояние. Ако трябва посъветвайте се с адвокат, има случай когато дело може да се заведе от много хора, защото явно доста са се опарили.

Другото, което не разбирам е как така давате телефони на приятелките си без да ги питате. Аз бих вдигнала огромен скандал, ако някой ми даде телефона без разрешение.

# 602
  • Мнения: 2 681

Другото, което не разбирам е как така давате телефони на приятелките си без да ги питате. Аз бих вдигнала огромен скандал, ако някой ми даде телефона без разрешение.
На това ме е яд най-много. Колежката не ми е приятелка. Просто е преписала от фирмения указател номерата на служители  и ги е дала. Аз понеже си говоря без ограничения от личния телефон - дала го и него. Сега само чакам да ми се обадят и ще ги нарежа като краставици.  Party
Отделно тя вече втори ден ми досажда колко е хубава козметиката им. Нямало било парабени - ми аз си ги уважавам  пък.

# 603
  • Мнения: 0
Така и не разбрах, какъв е смисълът да плюеш по компания, която има всички сертификати и лицензи? ...  Shocked Laughing Laughing Laughing вие каквото и да правите, те си се развиват... все едно да пишеш лоши неща за Ферари, защото не си доволен. От обслужването. Всичко от вас зависи, научете се да живеете спокойно, без да си създавате проблеми. Недейте да се натоварвате излишно. Научете се да виждате хубавата страна на всичко.

# 604
  • Варна
  • Мнения: 1 734
Лицензи? Сертификати?  hahaha
А може би регистрация по ДДС?  Joy

# 605
  • Мнения: 0
Лицензи? Сертификати?  hahaha
А може би регистрация по ДДС?  Joy

Това на какво ти прилича? http://www.desheli.bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81/licenses.html или са фалшиви  Joy Joy Joy

# 606
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Така и не разбрах, какъв е смисълът да плюеш по компания, която има всички сертификати и лицензи? ...  Shocked Laughing Laughing Laughing вие каквото и да правите, те си се развиват... все едно да пишеш лоши неща за Ферари, защото не си доволен. От обслужването. Всичко от вас зависи, научете се да живеете спокойно, без да си създавате проблеми. Недейте да се натоварвате излишно. Научете се да виждате хубавата страна на всичко.
Хайде де, от кога ги чакаме тези сертификати и лицензи - покажете ги. tooth
Те името на фирмата си крият, имали нужните документи... ooooh!
Еййй, Листопад ряпа да яде с драмите и интригите в сравнение с тази бурно просперираща и напълно в унисон с всякакви законови и морални положения компания Crazy (това, последното за компанията, да уточня, е ирония - за неразбиращите поддръжнички на Де Шели Mr. Green)

# 607
  • Мнения: 3 782
Благодаря за линка, сайтът е прекрасен. Прекрасен!  Mr. Green

# 608
  • Мнения: 0
Благодаря за линка, сайтът е прекрасен. Прекрасен!  Mr. Green


В опита да се направите на интересни и оригинални, никой не разбира сарказма ви  Joy Аз просто публикувах сайта, за да видите, а вие само лаете. ooooh!

# 609
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Благодаря за линка, сайтът е прекрасен. Прекрасен!  Mr. Green


В опита да се направите на интересни и оригинални, никой не разбира сарказма ви  Joy Аз просто публикувах сайта, за да видите, а вие само лаете. ooooh!
Ееее, то пък човек ни да ви похвали, ни да се изкаже негативно за вас ooooh!  Mr. Green
Нямате угода!  hahaha Crazy tooth

# 610
  • Мнения: 3 782
Разгледах го, във възторг съм, споделям и благодаря. Така са ме учили.


# 611
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 229
Странно, не може да се прочете нищо в секцията "за компанията", исках да се информирам за историята на Ферари...ааа...Де Шели, де..
Ако искат и едно рамо с превеждането на целия сайт, не само половината от руски, да помогнем Grinning

# 612
  • Мнения: 0
Странно, не може да се прочете нищо в секцията "за компанията", исках да се информирам за историята на Ферари...ааа...Де Шели, де..
Ако искат и едно рамо с превеждането на целия сайт, не само половината от руски, да помогнем Grinning
Влез в руския тогава

# 613
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 229
Странно, не може да се прочете нищо в секцията "за компанията", исках да се информирам за историята на Ферари...ааа...Де Шели, де..
Ако искат и едно рамо с превеждането на целия сайт, не само половината от руски, да помогнем Grinning
Влез в руския тогава
Е, не няма нужда, не припирам чак толкова много, ще изчакам да го преведат Mr. Green.

Богинче, най-после можеш да заявиш лелеяната демонстрация чрез сайта!

# 614
  • Мнения: 0
Странно, не може да се прочете нищо в секцията "за компанията", исках да се информирам за историята на Ферари...ааа...Де Шели, де..
Ако искат и едно рамо с превеждането на целия сайт, не само половината от руски, да помогнем Grinning
Влез в руския тогава
Е, не няма нужда, не припирам чак толкова много, ще изчакам да го преведат Mr. Green.

Богинче, най-после можеш да заявиш лелеяната демонстрация чрез сайта!


 Големи сте смешковци

Общи условия

Активация на акаунт