ЮНКИ стягат си багажа, но за болницата, не за плажа!-

  • 24 399
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 751
mgamisheva, честито! Да ви е жива и здрава София. На теб леко възстановяване и много усмивки Simple Smile

# 736
  • София
  • Мнения: 1 714
мгмишева, честито и от мен Simple Smile)) всичко най- за бебока!

Аз исках да ви споделя нещо, разбира се,мое лично наблюдение,знам,че при всеки е различно. За мен най-хубавата покупка,която направи бяха стерилизатора (който веднага влезе в действие (И вече се разбираме с него Simple Smile ), и хубав бебефон. За бебефона съм изкл. доволна,защото детската е мн отдалечена от кухнята и хола, и затваряме вратите заради котанката. И така чувам всеки звук, а и като съм затворена и съм гепсала и двете и едно яде АМ на коленете ми,а другото кърма от гърдата ми,само викам и си говорим с хората в кухнята ако имам нужда да ми дадат нещо  Laughing Та затова съм адски доволна.

Другото- ние като си дойдохме се оказахме без дрехи- всичко им е огромно!!! майка ходи да купува от вис виталис, че първия ден нямаше какво да облечем!!! в клиниката ми казаха да слагам боди, отгоре жилетчица и ританки отдолу,а върху им чорпаки )да държат ритнаките на краката. Обаче в стаята е 27 градуса и напоследък слагам само боди и ританки, а отгоре плътно памучно одеалце и им е добре.

Ади, храня с АМ,че не ще да засуква. Суче само от силиконово зърно,ако и изцеждам в устата,има сили само за 2-3 всмуквания сама...и така се мъчим час и 30 мин...за нищо. и ако другата не е яла,а тепърва дохранвам с АМ, което също и отнема мн време,настава ад. Или ако е яла, тя пак се буди за кърмене, защото е на час и половина. и е ад под небето-та каквото изцедя на ръка,изцедя-има няма 10-20 мл, давам и го,не правя драмми от това,засега така ще е.  Не мога да ползвам помпа,защото в болницата бях със запушени канали и такива рагади си направих,още не си усещам зърната и още са ми в рани. много е зле положението.

# 737
  • Мнения: 7
mgamisheva,честито ти бебенце!Да расте много здрава, усмихната, щастлива и красива малката кукла!Много сили на теб и бързо възстановяване! Hug

# 738
  • Мнения: 335
Коледна Звезда  не се ядосвай - всички славяни са по - студени хора от нас - сухи и неемоционални - поне това са моите впечатления, замесени са от друго тесто просто - а и там не са свикнали да имат такъв ангажимент към децата си сякаш - на това се дължи незаинтересуваността им. Най - добрият ми приятел от детството - Сергей, син на една приятелка на мама - много лъчезарна жена, баща му - руснак -  темерут надут - летните ваканции  децата в квартала играехме от сутрин до вечер  - Сергей учеше в тях география на руски по 3 часа на ден ! Отделно 3 пъти в годината идваше да го гледа баба му Олга - направо мраз се сееше като се мине покрай нея ! Та така.. да ме простят тези, които носят нещо руско в себе си - хич не са ми приятни "братушките" особено след като мин. лято в Турция един руснак - ме пита откъде съм  -като му казах БГ и той : " ОО бившето СССР " Цървул  Crossing Arms  Това са моите впечатления ! Добре, че Сергей е взел само най - хубавото от майка си !  Peace

# 739
  • Мнения: 0
DramaQueen това е  smile3521

# 740
  • Мнения: 5 393
mgamisheva  - честито! Добре дошла на адашката ни Софѝя, да е здрава и много да ви радва! Heart Eyes Бързо възстановяване ти пожелавам!

DramaQueen - ЖК ми е в болницата където ще раждам, но те не работят със ЗК.

# 741
  • Мнения: 79
Честито бебче София на mgamisheva!!
Обривът на бебчо мина - явно сме го претоплили. В стаята е 22-24 градуса и с боди с къс ръкав и ританки, отгоре с памучно одеалце, му е добре.

# 742
  • Мнения: 17
Честита дъщеричка на mgamisheva  smile3525 Нека расте здрава, щастлива и усмихната. Много радост да дарява на мама, татко и батко  Hug

# 743
  • Мнения: 0
Хайде и аз да се включа и да честитя на всички вече родили!!!!!! Момичета желая на вас и бебчетата най-вече здраве, много щастие и сбъднати мечти!!!!! А на всички в очакване леко и безпроблемно раждане и здрави бебоци на финала!

# 744
  • Мнения: 128
Zornica 88, demetra8004, Shmoksi, mgamisheva - Честито   bouquet. Да са Ви живи и здрави и много да ви радват дано не съм пропуснала някоя мама  Confused

cveti891, *petrohan4e* пожелавам Ви най-прекрасната среща с мъниците и бързо възстановяване

хубав ден на всички и до скоро в новата темичка с прекрасни новини  Hug

# 745
  • София
  • Мнения: 360
Юхууу аиде и аз да се отчета, още сме 2в1 въпреки че вчера пак стигнах в МД /сигурно им псина на хората от мен/ че нешо като м итекна по крака, викам айде ще се ражда.. то тече, аз бърша, то тече аз бърша, обаче уви тц раждане и води /напишкала съм се без да разбера Embarassed /как да е... нямах и никакво разкритие, а тоя пусти прегледи за разкритие така болят че не е истина... вече имам 4-5 бр такива пребърквания и вместо да съм свикнала все повече ме боли ...

Днес бях на преглед и при мойта доки - бебо е 3400 по ехограф и май няма намериние скоро да излиза.. .седи си мирничко, леко поклаца главица и така, кеф голям е в коремчето на мама.... аз като чух големината ако щете ми вярвайте се шлевнах по челото... викам си как ще излезе това бебе...нензам... а доки каза че ще е бая трудно по всяка вероятност защото съм дребничка и със сигирност ще си поискам упойка  Rolling Eyes

Kanari май верно твоята свеки вместо да помага ти пречи, вземи й кажи какво се изисква от нея и ако него прави, по-добре да си ходи да не ти пречи  newsm78

DrDD ако познаеш за утре имаш почерпка, че след днешния преглед изръпнах направо  hahaha

# 746
  • София
  • Мнения: 360
Ооо и честита София на мама mgamisheva , да е жива и здрава и много послушна

# 747
  • София
  • Мнения: 116
Честита дъщеричка София на Маги  Hug Да е жива и здрава и много щастлива   bouquet Бързо възстановяване на мама  Heart Eyes

Ади, по-скоро това за ваксините се отнася за недоносени бебчета Thinking Ще го разпитам и аз моя педиатър, но всички ваксини по принцип за задължителни и някой от тях не могат да се отлагат  Peace Дъщеря ми се роди 7 дни след термина и пак беше три месеца с жълтеница  ooooh!, така че не винаги това е критерий  Peace

# 748
  • Мнения: 7
mgamisheva Да ти е жива и здрава  малката София,много да ви радва Simple Smile   newsm51

# 749
  • Мнения: 0
mgamisheva, честито! Да ти е жива и здрава малката София и да носи много радост на цялото семейство! Секциото за днес ли беше планирано?

Канарче, какъв ви е бебефона, че ние с ММ много се чудим какъв да вземем? Събирам идеи.

Мими87, как сте вие, малката по-добре ли е, казват ли кога ще ви изписват?

Аз също съм с болки в ставите, но най-много ме болят коленете и глезените - явно им е трудно да издържат фините ми телеса. Освен това онзи ден с милото приготвихме стаята за бебка. Измихме всички шкафове, прозорци, комарници, терасата, аз клекнах и се изправих няколко десетки пъти, та явно ми дойде в повече. Имам и страшно неприятна болка в дробовете. Не мога да седя дълго време, започва една пронизваща болка и трябва незабавно да се изправя, за да мога да дишам нормално.  Сега отивам да простирам дрехите на бебка. Лек ден, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт