Автоимунен тиреоидит на Хашимото (29)

  • 71 741
  • 749
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 860
Лечението не е ефективно, трябва да се коригира дозата. След като влязат хормоните  в норма и ако оплакванията не са намалели, тогава може да се мисли за някакви допълнителни изследвания.

# 376
  • Мнения: 1 787
Лечението не е ефективно, трябва да се коригира дозата. След като влязат хормоните  в норма и ако оплакванията не са намалели, тогава може да се мисли за някакви допълнителни изследвания.

Напълно съм съгласна! Обади се на лекаря си и му кажи за оплакванията ти. Аз имах такива, но като започнах лечение се оправих и сега съ добре. ТСх ми спадна.

# 377
  • Мнения: 100
Здравейте момичета!
Записвам се да ви следя и се връщам да чета. Hug

# 378
  • Мнения: 21
Здравей вергин

# 379
  • София
  • Мнения: 1 902
Момичета,някой пил ли е Ликуид офф?
При мен наближава време за контрола Whistling

# 380
  • Мнения: 1 787
Аз не съм!

# 381
  • София
  • Мнения: 10 692
Който го интересува- утре Начев ще преглежда в Надежда след 14.30, а в петък е в МД от 8-11 Wink

# 382
  • Мнения: 775
Я, Магнитче, каква прекрасна нова лентичка забелязах!  Hug
Всичко да е наред до финала и леко и безпроблемно!

# 383
  • Мнения: 722
днес правих изследвания ТСХ-1.98 , а преди 3 месеца беше -1.87.Мат-263, а бяха по-вече от 1000.Лекувам се само със селен и рибено масло.Какво мислете малко се е завишило ТСХ.Лятото да ли оказва влияние?

# 384
  • София
  • Мнения: 10 692

trada,че оказват сезоните влияние-така казват лекарите, а за лятото конкретно е,че намалява в повечето случаи ТСХ.

Аз утре съм на контрола и после при Начев Flutter

# 385
  • Мнения: 11 702
ТСХ не е с постоянна величина. Затова има и референтни стойности.
Днес показва една цифра, след 5 дена може да покаже друга цифра, близка до тази, която си написала. Разликата е единици.
Хормонът ти е в норми. Peace

Антителата добре са се повлияли. Някаква промяна в начина на живот, хранене, спорт, нещо да си променила изобщо като цяло, откакто си болна? 
Без селена и рибеното масло - питам.  bouquet

# 386
  • Мнения: 722
не не съм промени начина си на живот.даже в момента съм малко подложена на стрес.

# 387
  • Мнения: 1 787
Trada, по каква схема си взимаш селен и рибено масло.

# 388
  • Мнения: 722
няма схема селен по 100мг. и рибено масло по 1000мг. всеки ден,а понякога забравям.

# 389
  • Мнения: 46
Дами, има ли проблем да се изследва TSH по време на м.цикъл? Дали ще даде променени стойности?

Общи условия

Активация на акаунт