Какъв метод на обезкосмяване използвате?

  • 30 491
  • 120
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 14
Май на правилмното място попаднах  Laughing
Някой, ако е ползвал туй чудо
моля да ми каже аз ли съм смотана или флакона - пръсна точно 1 път и до там. Никакъв шанс за повече, а е пълен.

не си смотана,имах същия проблем,гледах си го месец два в банята и накрая го хвърлих Sad

# 91
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Май на правилмното място попаднах  Laughing
Някой, ако е ползвал туй чудо
Скрит текст:
моля да ми каже аз ли съм смотана или флакона - пръсна точно 1 път и до там. Никакъв шанс за повече, а е пълен.

не си смотана,имах същия проблем,гледах си го месец два в банята и накрая го хвърлих Sad

И аз това май ще направя. Взех друг на Strep, до момента пръска успешно.

# 92
  • София
  • Мнения: 901
А доволна ли си от Стреп? newsm78

# 93
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
А доволна ли си от Стреп? newsm78

Нямам особена база за сравнение, но съм доволна.

# 94
  • Мнения: 1 387
Здравейте момичета! И аз се сдобих с нагревателя на Перфект и патрон кола маска шоколад. На краката ги махнах и съм доволна, но на мишниците не можах. Възможно ли е там да са ми по дебели космите и да е трудно да се хванат, защото на краката ми са по тънки и нямах проблем с махането? newsm78

# 95
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Здравейте момичета! И аз се сдобих с нагревателя на Перфект и патрон кола маска шоколад. На краката ги махнах и съм доволна, но на мишниците не можах. Възможно ли е там да са ми по дебели космите и да е трудно да се хванат, защото на краката ми са по тънки и нямах проблем с махането? newsm78

на мен също под мишниците ми беше по-трудно махането,но си мисля,че е заради дължината-бяха около 5 мм.,другото което ме затрудни там е разкото дърпане-по неудобно ми е ,особено с лявата ръка-така си направих и една синка

# 96
  • Мнения: 7
наистина и аз имам трудности с обезкосмяването под мишниците, обаче не е заради дебелината на косъма. супер неудобно е

# 97
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Под мишниците наистина е по-трудно.Кожата трябва да е напълно суха и при дърпане да е опъната.Става по-лесно ако дърпа някой друг или си изпъвате назад ръката и с другата дърпате.

# 98
  • Мнения: 1 466
На краката и подмишниците махам с епилатор. Триъгълника го бръсна, там много ме боли с епилатор и с кола маска. За ръцете - пробвах с епилатор на малък участък и мястото след два дена стана цялото на пъпки и беше така докато израснаха новите косъмчета, а част от тях бяха враснали. Ходих на козметик и ги махнаха с топла кола маска, но сега отново целите ми ръце са на пъпки и не могат да пробият косъмчетата. Чудя се като израснат дали да ходя пак, да не стане пак така, че е по-грозно с тези пъпки отколкото с косми по ръцете.

# 99
  • Мнения: 0
Краката с епилатор, мишниците с ленти на Veet, триъгълника - с епилатор и пинсета. Гледам да се обезкосмявам в предпоследния или последния ден от цикъла - тогава почти не ме боли. И разбира се в хладно помещение, за да не се поти кожата. Колкото за подкожните косъмчета е хубаво кожата да се изтърква периодично с кирка. Колата маска също е полезна, тъй като се маха горния слой от епидермиса или леката мъртва кожа.

# 100
  • Мнения: 34
Здравейте момичета! Зачитам се в тези теми за обезкосмяването и искам да споделя и моя опит Simple Smile Аз със с двете ръце за фото на всички зони! Бях категорично против, но сега не може и да си помисля за друго  Laughing Правех си преди година и още виждам перфектен резултат, а дори не минах всичките 7 процедури, но както споменахте дами по рано то си зависи от кожа, косъм, дебелина дори и цвят. Но аз съм много много доволна! Така че аз препоръчвам! Дори като цена като си го разбих после на процедури ми се върза като за една кола маска  Wink

# 101
  • Мнения: 233
малко трудно да ти се върже колкото една кола маска.... Peace

# 102
  • Мнения: 2 558
След епилатор на ръцете растат ли подкожно косъмчетата?  Rolling Eyes

# 103
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Когато ги чистех с епилатор съм имала,но рядко,сега ги чистя с кола маска и не ми се е случвало.Краката си чистя с епилатор и виж там редовно си имам.

# 104
  • Мнения: 0
До скоро на ръцете не бях ги пипала космите,но просто бяха едни много дълги - ползвам редовно кола маска и няма никакви проблеми,дори подкожни не забелезвам ,дори са оредели и изтънели ,а и от слънцето кожата е изпечена.

Общи условия

Активация на акаунт