Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 825
Отвратена съм!
Вие разговаряхте ли с учителката? А с директорката?

# 16
  • Мнения: 3 594
Момент сега.
Всичко това е разказано от 3годишно дете?
Защо това дете, което очевидно говори повече от отлично за възрастта си, не е обяснило още в началото на възпитателката кой какво е направил?
По-късно, на двора, и родители са били свидетели на сцената, че и други учители, така ли? И никой не е реагирал, както не е реагирала и възпитателката??!

# 17
  • Мнения: 341
Интересно ? Толкова мн.свидетели и всеки си гледа "сеира" без да реагира адекватно на вербалната и физическа агресия към едно дете.
Защо не поговори с госпожата ,за да ти обясни случката ?
Всъщност,синът ти на колко е години ? Не е лошо да поразпиташ и децата от групата,какво са чули и видели .
Съмнявам се 3 год. дете да смъква чужди гащи.

# 18
  • Мнения: 780
Не четете.Детето е в 3-та група.Което означава, че е над 5 години.

# 19
  • Мнения: 341
Не четете.Детето е в 3-та група.Което означава, че е над 5 години.
Сега вече е ясно,защо децата постъпват така.На тази възраст те се идентифицират като пол и се интересуват от половите различия.Само реакцията на възрастните не ми е ясна и кой всъщност е виновен за случката.

# 20
  • Мнения: 1 561
На децата може и да им е интересно, да си бъркат по гащите и да си ги свалят,но един възрастен да сваля бельо на дете публично и да унижава.......в една "бяла" държава това подлежи на арест на минутата и съд по бързата процедура преди да е успял да каже "посерко" #Cussing out

Учителката,директорката и бащата на съд,кой по каквото дойде...за неизпълнение на служ.задължения,за уронване авторитета ,за причинена психическа травма.
Не оставяйте нещата така,наистина не ги оставяйте.

# 21
  • София
  • Мнения: 932
Ужасна случка! Дано по бързо се възстанови детенцето. За бащата нямам думи... каквото и да кажа няма да е добро! Не оправдавам и учителката, но вие казвате , че сте научили за случката от другите  учители и родители. Да речем учителките всичките до една са "лоши" , а родителите къде са бляли , или и те са гледали сеир, за сметка на вашето дете и ги е било страх или какво ... .  Иначе да лесно е да обвиним учителката, а родителите какви са в случая .... ?
Говорете с Директорката , говорете с Учителката , с "бащата" надали ще успеете да говорите на нормален език, нещо в него е сбъркано, дано не предаде този модел и на детето си! Sad

# 22
  • Мнения: 40
Нямам думи просто. Пожелавам Ви бързо да преодолеете травмата, която е нанесена на крехката психика на детето Ви.
За пореден път се сблъсквам с тоталната простащина, която се вихри из обществото ни!
Не мога да си обясня, как е възможно такова действие от страна на баща и бездействие от страна на възпитател?!
Реакцията Ви е адекватна и на място, дано даде резултат!
Законите в нашата мила Родина се пишат просто така, за да се намира някой на работа...спазването им излиза, че не е задължително.
На моменти ме е яд, че живея тук, че съм данъкоплатец...

# 23
  • Viena
  • Мнения: 3 602
Ужас направо.

# 24
  • Мнения: 341
Чакам с нетърпение да започне новата седмица,за да разбера как са реагирали известените инстанции по случката.Охранителя,къде е бил по това време и защо е допуснал този цирк ? Защо наблюдаващия персонал не е реагирал,а само клевети на майката ? Явно в тази градина няма сработване на екипа.

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 1 483
http://www.dnes.bg/obshtestvo/2013/05/28/bashta-terorizira-malch … lichno-odz.189214 -  и тук има публикация, браво на родителите, че не сте оставили нещата да потънат!

# 27
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541

Коментарите отдолу ме потресоха не по- малко от самата случка.

# 28
  • София
  • Мнения: 30 209
http://www.dnes.bg/obshtestvo/2013/05/28/bashta-terorizira-malch … lichno-odz.189214 -  и тук има публикация, браво на родителите, че не сте оставили нещата да потънат!

"Бащата си призна грешката, каза че ще си понесе последствията. Емоционално е подходил, но каза: "Аз не желая детето ми да бъде обиждано", коментира инцидента директорката.

Затова е причинил на другото дете това, което не иска да се случва на неговото  Tired Голяма логика, няма що  ooooh! А, и така дава "прекрасен" пример на детето си  ooooh!

# 29
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
http://www.dnes.bg/obshtestvo/2013/05/28/bashta-terorizira-malch … lichno-odz.189214 -  и тук има публикация, браво на родителите, че не сте оставили нещата да потънат!

"Бащата си призна грешката, каза че ще си понесе последствията. Емоционално е подходил, но каза: "Аз не желая детето ми да бъде обиждано", коментира инцидента директорката.

Затова е причинил на другото дете това, което не иска да се случва на неговото  Tired Голяма логика, няма що  ooooh! А, и така дава "прекрасен" пример на детето си  ooooh!

Не само на собственото си дете. Всички деца, присъствали на случката, са научили урока, че правото е на страната на по- големия и по- силния и той може да прави каквото си поиска.

Общи условия

Активация на акаунт