22-ро СОУ

  • 103 577
  • 492
  •   1
Отговори
# 255
  • Sofia
  • Мнения: 688
Здравейте,казвам се Марияна и съм майка на Ивона от 1а клас.Опитвам се да намеря групата във фейсбук но не я откривам.Намерих една в която има 4 човека.Тази ли е въпросната група?
Приятен уикенд

Това е групата. Вече с теб сме 5 Simple Smile.
Не се радва да многочленство, но и няма как иначе, тъй като явно не е разпространена информацията за съществуването й. Дадох бележки на дъщеря си, които да предаде на децата в класа, но тя се засрамила, тъй като децата като цяло се стряскали и много от тях отказвали... та, голяма част от бележките си ги получих обратно в петък.

На родителската ще кажа на всички и ако... се посъберем - добре, ако не - здраве да е!

# 256
  • Мнения: 4
😃на мен г-жа Танева ми даде бележката,но ако потърсиш директно в търсачката на фейсбука няма да откриеш групата.аз я намерих от линка постнат тук.😟

# 257
  • Sofia
  • Мнения: 688
😃на мен г-жа Танева ми даде бележката,но ако потърсиш директно в търсачката на фейсбука няма да откриеш групата.аз я намерих от линка постнат тук.😟

Много странно, тъй като тествах многократно с различни колеги от различни компютри... но факт. Вчера сама се уверих. Една мама ми даде телефона си и... аз не можах да открия групата. Но пък всеки в нея има пълни права да кани членове и да променя настройки, т.е. ако имате идея какво трябва да се направи - направете го.

# 258
  • Мнения: 356
И при нас се получава същото, ако съответният родител не е мой приятел, групата не е видима за него. Някой да е решил този проблем?

# 259
  • Мнения: 140
В настройките проверете дали не сте я направили тайна група. Опциите са "отворена", "затворена" (но основната информация като име и описание излизат на търсачката) и "скрита".

# 260
  • София
  • Мнения: 7 242
Моля ви за каква да е информация и мнение за г-жа Йорданка Михова. До тази година, доколкото знам, е водила занималнята.

# 261
  • Sofia
  • Мнения: 688
В настройките проверете дали не сте я направили тайна група. Опциите са "отворена", "затворена" (но основната информация като име и описание излизат на търсачката) и "скрита".

Групата беше създадена като затворена с намерения да остане тайна, след като всички родители, имащи желание да се включат, се присъединят.

В момента и от родителската среща (с всички рискове) е отворена, но проблемът продължава...

Всички съвети са добре дошли!

# 262
  • Мнения: 15 538
Здравейте. Искам да попитам дали знаете да има тренировки по бойни изкуства в училището?

# 263
  • София
  • Мнения: 56
Здравейте, някой може ли да ми даде някакво инфо за г-жа Гъркова от занималнята на първи клас.

# 264
  • Sofia
  • Мнения: 23
Здравейте! Бих искала да попитам някой разполага ли от предна година с карта на района, който дава максимален брой точки по местоживеене при кандидатстване на първокласници? В момента няма такава на сайта или поне не и с очертание на точния район. Интересува ме включват ли се адресите на бл. Скобелев - нечетните номера, от страната към 22СОУ. Благодаря предварително!

# 265
  • Мнения: 4 204
Писала съм преди доста страници, май не? Мисля, границата минава по горната успоредна, Бузлуджа.

# 266
  • Мнения: 3
Здравейте,

Можете ли да посочите имената на учителите, които се очаква да поемат първи клас от септември 2016? Какви са отзивите за тях?

Благодаря предварително!

# 267
  • София
  • Мнения: 7 242
Здравейте, казаха ми, че в 22-ро се сформира нова паралелка в 5-ти клас, но не намирам потвърждение на тази информация. някой знае ли дали това е вярно?

# 268
  • София
  • Мнения: 376
Здравейте, казаха ми, че в 22-ро се сформира нова паралелка в 5-ти клас, но не намирам потвърждение на тази информация. някой знае ли дали това е вярно?

И аз се присъединявам към питането, моля!  Hug

Обмислям да преместя дъщеря си в 5-ти клас там и всякаква информация ще ми е от полза - за дисциплина, отношение, учители... въобще - който за каквото се сети Simple Smile

# 269
  • Sofia
  • Мнения: 688
Здравейте, казаха ми, че в 22-ро се сформира нова паралелка в 5-ти клас, но не намирам потвърждение на тази информация. някой знае ли дали това е вярно?

И аз се присъединявам към питането, моля!  Hug

Обмислям да преместя дъщеря си в 5-ти клас там и всякаква информация ще ми е от полза - за дисциплина, отношение, учители... въобще - който за каквото се сети Simple Smile

да презадам въпроса Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт