Случи ми се нещо странно IX

  • 89 591
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 632
Хайде да не пълним темата със сънища. Peace  Няма нищо странно в сънуването на някоя глупост.  Confused

А какво попада в тази графа? Нали всяко нещо, което е странно.

# 16
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Ами за мен е нормално сънищата да са странни, точно защото са сънища, а не е на яве. Аз разбирам темата случи ми се нещо странно в реалността, а не докато спях... Ако взема да ви разказвам всеки ден какви небивалици сънувам, че аз един нормален сън нямам, до къде ще я докараме?

# 17
  • Мнения: 8 803
Има отделна тема за сънищата, да. Тук е за странни случки от реалността.

# 18
  • Мнения: 83
От едно известно време се канех да споделя нещо тук, но все се спирах. Сега ми се ще темата да тръгне в положителна посока, затова ще разкажа  Wink
Свърших работа и трябваше да отида до някъде (не помня къде). Вървя си аз натам и точно пред една църква (на отсрещния тротоар) се разминах с една жена. Говореше по телефона и само чух да казва: "Моли се за мен". Обърнах се и я погледнах, личеше, че е изстрадала жена.. Помислих си, аз ще се помоля за нея, може пък да помогне. Точно в този момент започнаха да бият камбаната на църквата. Понеже ми се стори странно си погледнах часовника - беше 17 без 15, а принципно камбана се чува на кръгъл час. Приех, че е знак. Надявам се и проблемите на тази жена да се разрешат  Praynig

# 19
  • Мнения: 0
Преди около 3 години докато се прибирах към вкъщи с автобуса си бях пуснала музика от телефона, какво и как стана - не знам, но посредата на песента, която слушах изведнъж се смени на друга, много тежка песен, в която се жалее за починал човек, а дори я нямаше в "плейлиста" от който слушах. Усетих как ме обливат горещи вълни и сърцето ми започва да бие много силно, прилоша ми, но дойде моята спирка и слязох, като първото нещо което направих съвсем несъзнателно и необичайно (по това време на деня) беше да се обадя на майка ми и да я попитам къде е (при положение, че по това време трябва да е на работа), тогава ми каза че е в апартамента на дядо ми (Бог да го прости), и че е починал сутринта...
Негова братовчедка сънувала техен починал роднина, с когото приживе са си пиели ракията заедно, седнал на една пейка, жената го попитала в съня си кого чака, а той отвърнал "Чакам ****** (Дядо ми), че не ми е сладко да си пийвам сам." На следващата сутрин дядо ми почина..
Първите 9 дена след смъртта му, в коридора вечерно време чувах прокашлянето му, имаше едно такова по-специфично, стъпки също, светкаха се лампите, а сме с фотоклетки по коридорите, които реагират единствено на движение newsm78
Плашеха ме доста тези неща, като си спомням още ме побиват тръпки, но е някак успокоително като си помисля, че е бил около мен, дори и не материално. Simple Smile
А друго странно нещо, на което не намирам никакво обяснение - абсолютно всеки път когато отида на гробища ме заболява много силно глава, почти като мигрена, след това ме боли цял ден и се разболявам  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: X
Има отделна тема за сънищата, да. Тук е за странни случки от реалността.
Може ли линк към темата за сънищата? Понякога имам нужда от тълкувание. Ужасно странни неща сънувам.

# 21
  • Мнения: 2 357
Може ли линк към темата за сънищата? Понякога имам нужда от тълкувание. Ужасно странни неща сънувам.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=717658.0

# 22
  • Мнения: 78
Записвам се при вас !  Simple Smile обичам страшнички неща  Blush

Бутински съновник.бг - пишеш това, което най-добре си спомняш * дума * трябва да е
Все познава тоя сайт !  Laughing

Искам да разкажа моята случка преди 1 година миех чинии и говорех със по - голямата си сестра и чашата във ръцете ми изведнъж се пукна  Shocked счупи се на 2 половини и  най - странно е, че не се порязах ,а    два дена по - рано се бях порязала на стъкло във кухнята пак от счупена чаша!  Shocked
 newsm78

Искам да кажа ,че сънищата  са  огледало на нещо преживяно , въпреки, че понякога се реализират .  Peace

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Това с чашата и на мен ми се е случвало и то много пъти,но не съм го  свързвала с нещо странно,по принцип доста чупя всякакви съдове,а уж съм внимателна...

# 24
  • Мнения: X
Като казахте чаши, на мен често ми се случва да ми трепне неволно ръката, все едно нещо ме е бутнало и да разлея някаква течност или просто да изтърва предмет. Не знам, може и да е някаква нервна реакция, но наистина усещането е все едно някой те е бутнал.

# 25
  • Мнения: 272
Ами за мен е нормално сънищата да са странни, точно защото са сънища, а не е на яве. Аз разбирам темата случи ми се нещо странно в реалността, а не докато спях... Ако взема да ви разказвам всеки ден какви небивалици сънувам, че аз един нормален сън нямам, до къде ще я докараме?

Точно така!  bouquet

Освен това, не се ли научихте, че ако животът ти се обърне на 360 градуса, значи пак си е същият  Laughing. Виж, 180, това е друго Wink

Обичам да чета интересни необясними истории, но тези сънища...  Sick

# 26
  • Мнения: 11 337
А бе не ми се случи на мен, но много ме впечатли и исках да го споделя с вас ...

http://www.chudesa.net/fenomenalno-vijte-jiva-rusalka-v-moreto-video/

# 27
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аха, пак русалки. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 11 337
Ами няма как - много сме  Flutter
и явно не спим нощем ...

# 29
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
С най-добри чувства, не мислите ли, че съвременната техника и технологии могат и "истински" динозавър да ви покажат? Това е там е толкова  русалка, колкото аз съм блатна фея.

Общи условия

Активация на акаунт