Почивка на планина-Къде?

  • 87 780
  • 260
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 84
Ще споделя къде да НЕ ходите-Трухчевата къща в Еленския балкан.
Стаите са потресаващо зле - влага, лоша миризма, стари мебели с много дървояди, матраците са сякаш пълни с камъни, има бълхи в помещенията, в баните има мухъл, навсякъде е мръсно и неподдържано

# 226
  • Мнения: 24 601
Моля ви да ми препоръчате хотели, които да са сред хубава природа, да е чисто, добра кухня и по възможност закрит топъл басейн.

# 227
  • Мнения: 2 860
Присъединявам се към мнението за Трухчевата къща. Освен всичко изброено, собственикът беше много нелюбезен.

Р.с. Арбанаси палас не беше лощо

# 228
  • Мнения: 1 780
Имам питане към почиващите на планина- може ли да ми препоръчат басейн в Хисаря. резервирахме там за 22-24.09, но во хотела ни няма басейн.

# 229
  • Мнения: 2 860
Ние бяхме в Сана Спа, хареса ми, но се обадете даа питате дали пускат външни посетители. В Аугуста беше студеничко, но това беше много отдавна.

# 230
  • Русе
  • Мнения: 5 355
Здравейте!
Търся къща за гости или хотел в района на Троян за две семейства с по едно дете. Искам да е чисто и топло, да има къде да хапваме или условия за барбекю и кухня евентуално.
Нещо удрям на камък. Или няма трето легло за детето или няма места за идния уикенд, местя датите за неделя и понеделник евентуално.
Троян Плаза как е като хотел?
Ако не е хотел да е нещо подобно Вили Амампури. били сме два пъти, но сега искаме да е по-наблизо.

# 231
  • Варна
  • Мнения: 478
Виж вила Тилия
https://vila.bg/villa-tiliya-551.html
Ходили сме два пъти преди години и бяхме очаровани от мястото.

# 232
  • Мнения: 22 496
Здравейте,
търся хотел с вътрешен басейн, задължително топъл.
Семейство с 2деца сме, така че предпочитам да имат и студио, или апартамент, така че всяко дете да си спи на легло. Не искам да се тъпчем в една стая.
За началото, средата на декември.
От Плевен съм, но Троян, Априлци, Чифлика са ни омръзнали.
Устройва ме нещо по-далечно, стига да се пътува до 3-4часа.

# 233
  • Русе
  • Мнения: 5 355
Здравейте!
Ние избрахме Двете къщи в планината в с. Бели Осъм.
Много сме доволни - спретнато и чисто с всичко необходимо, има паркоместа за колите пред къщата, с хубав двор е. Барбекю зоната също е чудесна. изкарахме супер и се разходихме в околностите.
Препоръчвам Ханъ за хапване - по пътя за Беклемето се намира. На около 2 км от къщите е.
хитър Петър и Острова са ги занемарили нещо. Къщите от комплекс Острова се разпродават.
Вила Тилия я видях и също много добре изглеждаше.
За вътрешен басейн мога да препоръчам Грийн ууд Банско. Бяхме през юни, но навън беше 18 С и ползвахме вътрешния басейн, има и детска зона, топло беше и около басейна, не само водата. Чист и добре поддържан хотел. Храната не беше нещо изумително, но беше вкусно и прясно. Аз по принцип не съм фен на организираното хранене от доста време. Двойната стая имаше разтегателен диван за детето. Просторна като цяло. Имат апартаменти.
Моето дете също държи да спи на собствено легло.

# 234
  • Мнения: 646
Здравейте,
търся хотел с вътрешен басейн, задължително топъл.
Семейство с 2деца сме, така че предпочитам да имат и студио, или апартамент, така че всяко дете да си спи на легло. Не искам да се тъпчем в една стая.
За началото, средата на декември.
От Плевен съм, но Троян, Априлци, Чифлика са ни омръзнали.
Устройва ме нещо по-далечно, стига да се пътува до 3-4часа.
Защо не разгледаш Вършец?

# 235
  • Мнения: 22 496
Във Вършец сме били в Ата, не съм очарована.
Като цяло в града няма нищо какво да се види, а цял ден в хотела ми писва.
Другите хотели не знам как са, реално има само още 2големи.

# 236
  • Мнения: 2 860
Здравейте,
търся хотел с вътрешен басейн, задължително топъл.
Семейство с 2деца сме, така че предпочитам да имат и студио, или апартамент, така че всяко дете да си спи на легло. Не искам да се тъпчем в една стая.
За началото, средата на декември.
От Плевен съм, но Троян, Априлци, Чифлика са ни омръзнали.
Устройва ме нещо по-далечно, стига да се пътува до 3-4часа.

Защо не видите нещо във Велинград, но да не е хотел Рич. В Сана спа хотел в Хисар бяхме това лято, хареса ми, но няма отделен басейн за децата. Много семейства с деца имаше в Арбанаси палас в Арбанаси, но басейна си е малък.

# 237
  • Мнения: 447
Хотел със закрит басейн, обаче не помня дали имаше детска секция - Festa Chamkoria в Боровец.
Кухнята е много прилична, много учтив персонал също, апартаментите са широки.
И още един, който май е повече от 3-4 ч. път - Извор в Старозагорски минерални бани. Мъничък и уютен, басейна е топъл (няма детска секция), но целият приземен етаж, къде се намира - не. Възможно е да е било рано за отопление когато съм ходила, беше началото на октомври.

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Maxi Велинград, само цените са леко безумни, но се намират оферти понякога. Откъм топли басейни е номер едно...една пързалка да сложат и няма да има празно  hahaha

# 239
  • Мнения: 6 304
И аз организирам уикенд в началото на декември, бях избрала Старосел, но няма места /месец напред ooooh!/. Сега гледам оферти за Спа хотел Орфей в Девин на пълен пансион, 3 хотела във Велинград - "Свети Спас" /с руска вечер и музика/ , Гранд хотел Велинград и  "Бор", като всички са НВ.

Общи условия

Активация на акаунт