Почивка на планина-Къде?

  • 87 778
  • 260
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 22 496
Велинград ми е далеч, с деца не ми се пътува толкова. Още повече, че ще е за 2нощувки.
Много харесвам Хисаря, но Троян-Кърнаре е критичен за малкия ми син, става му лошо.

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Ами като погледнеш планините в България, идвайки от Плевен, все трябва да си "причиниш" малко завои. Или да отидеш на познатото старо място. Хубавите места от моя гледна точка, освен посетените от теб, са точно тези, на които ще имате проблем с пътя. Аз бях такова дете и то до голяма, повръщах света за 30 км, но тооолкова ме мъкнеха навсякъде, че към 15 годишна успя да ми мине. (по обратния път - Пловдив-Плевен хаха). На прав път за 1 час, по три пъти повръщах.  Joy Затова в плевен при прабаба ми съм била общо 4-5 пъти в живота си.  Blush
Riu Pravets - планина не особено, но басейн и какво да се прави...а и от Плевен е чудно разстояние.

# 242
  • Мнения: 1 031
Препоръчвам Огняново- х-л Елеганс

# 243
  • Мнения: 961
Здравейте,
търся хотел с вътрешен басейн, задължително топъл.
Семейство с 2деца сме, така че предпочитам да имат и студио, или апартамент, така че всяко дете да си спи на легло. Не искам да се тъпчем в една стая.
За началото, средата на декември.
От Плевен съм, но Троян, Априлци, Чифлика са ни омръзнали.
Устройва ме нещо по-далечно, стига да се пътува до 3-4часа.
Не съм го посещaвaлa но виж този http://relaxvelingrad.com/
имaт и офертa в моментa.

# 244
  • Мнения: 287
Бяхме миналия уикенд в хотел Астера в Банско. Всички басейни са с топла вода, хотела е много приятен, закуската беше разнообразна и достатъчно богата. Имаше почиващи с дечица, които се забавляваха страхотно в аквапарка. Хотелът се намира в новата част на Банско и сутрин след закуска си правехме разходка нагоре в планината.

# 245
  • Сф
  • Мнения: 10 725
Оп, обърках Лъки с Астера.Чисто ли е в Астера? В трип адвайзър бях гледала доста кофти снимки и това ме отказа..

# 246
  • Мнения: 287
Чисто си беше. Не снимах стаята, но пък ако беше зле със сигурност щях да го направя Laughing

# 247
  • Мнения: 2 053
В Астера доста за занижили хигиената и нивото на обслужване. Особено в сравнение с Лъки. Но децата харесват басейните

# 248
  • София
  • Мнения: 3 468
И аз търся място с наистина топъл  басейн за семейна почивка с дете.Във Велинград прекаляват с цените...

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
а водна пързалка във вътрешен басейн? Не съвсем бебешка, не и огромна, но все пак да има нещо интересно..?
Продължавам да търся, след като няма да ме огрее за Словения. Laughing

Чух за Аугуста в Хисар, но едни грозни снимки има в нета, ок ли е?

И друг вариант?

# 250
  • Мнения: 646
а водна пързалка във вътрешен басейн? Не съвсем бебешка, не и огромна, но все пак да има нещо интересно..?
Продължавам да търся, след като няма да ме огрее за Словения. Laughing

Чух за Аугуста в Хисар, но едни грозни снимки има в нета, ок ли е?

И друг вариант?
Не е ок Аугуста в Хисар. Не го препоръчвам по никакъв начин.

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
 Rolling Eyes   еми, ще си настоявам за словенията  Laughing

даже не държа на голям басейн, само да има пързалка и да се пада в топла вода, а не ледена  Rolling Eyes

# 252
  • Мнения: 2 860
В Аугуста си беше доста студен басейна.

# 253
  • Варна
  • Мнения: 10 620
а водна пързалка във вътрешен басейн? Не съвсем бебешка, не и огромна, но все пак да има нещо интересно..?
Продължавам да търся, след като няма да ме огрее за Словения. Laughing

Чух за Аугуста в Хисар, но едни грозни снимки има в нета, ок ли е?

И друг вариант?
Гледала ли си хотел Римска баня, в село Баня?
Имат пързалка във вътрешния басейн, който е много топъл.
Синът ми на 8 г. Много я хареса.
Спускаха се и по малки деца и по големи.

# 254
  • Мнения: 398
Може ли някой да препоръча приятно местенце в посока търновско или габровско?

Общи условия

Активация на акаунт