Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 99~

  • 34 030
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 105
Благодаря за новата тема! Рени   bouquet

Скрит текст:

# 31
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Левента,ме кефи максимално,ей тва е мъж евала моето момче,и как е епилиран,браво,браво Peace
Направо я закопава Санемката Mr. Green То тя не решила нейните Айсун,тръгнала те кога си ги решили,ти на колко си станала виж реши твоите  ooooh! Хади Халидулко,грабвай я,лелелел тя виновна ,че той луд,ами като не може ти оцени красотата и чара,се движи с онова момче Joy Joy Ееее тоя Мехмед един път да има полза и от него,и той прави,ама него що не го гръмна бе,и Чепиков,ами Зехра и Фериха #2gunfire #2gunfire Туй и то  малко пък му шарят очите  #Crazy #Crazy Вие ги знаете бе,ееее едни там дето ви дължат пари Mr. Green На мармалад щял да го направи Мехмед бе,ама какъв не каза,то много видове мармалад има Mr. Green

# 32
  • Мнения: 0
Левента,ме кефи максимално,ей тва е мъж евала моето момче,и как е епилиран,браво,браво Peace
Направо я закопава Санемката Mr. Green То тя не решила нейните Айсун,тръгнала те кога си ги решили,ти на колко си станала виж реши твоите  ooooh! Хади Халидулко,грабвай я,лелелел тя виновна ,че той луд,ами като не може ти оцени красотата и чара,се движи с онова момче Joy Joy Ееее тоя Мехмед един път да има полза и от него,и той прави,ама него що не го гръмна бе,и Чепиков,ами Зехра и Фериха #2gunfire #2gunfire Туй и то  малко пък му шарят очите  #Crazy #Crazy Вие ги знаете бе,ееее едни там дето ви дължат пари Mr. Green На мармалад щял да го направи Мехмед бе,ама какъв не каза,то много видове мармалад има Mr. Green
Joy Joy Joy

Вани тенкю Heart Eyes  bouquet

# 33
  • Мнения: 21 201

Момичета,някой има ли тази снимка като подпис или аватор,че не мога ви хвана края
Скрит текст:
Ани, мисля, че не.
Рени, благодаря  bouquet за новата тема.
От колажите разпознах само на Петрова, другите са без имена, а кои са pff.me и Аlma50!?

# 34
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Хади тоз сложи тенджерата за мармалада Мехмед Mr. GreenА така покажи им,че си си напълно в ред,психопат ще ти викат те Joy Joy Вода донесете,инжекции дайте ква вода Joy Joy
Тоя Корай,каква скица е  Crazy
Ако го беше тупнал още веднъж по ръката,и щеше да му я откачи тоя Корай Mr. GreenДай счупи му носа,той е свикнал и без това,Емко му го чупи са профилактика  Mr. Green В самия саит за колажите,са подписани така Наде,самата картинка явно е направила тя Peace

# 35
  • Мнения: 0

Момичета,някой има ли тази снимка като подпис или аватор,че не мога ви хвана края
Скрит текст:
Ани, мисля, че не.

От колажите разпознах само на Петрова, другите са без имена, а кои са pff.me и Аlma50!?

И аз мисля че не Rolling Eyes

Наде май я засичам на няколко момичета на колажите Rolling Eyesмисля че не е от наще   Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 21 201
Не знам вече кой колаж на кого е и дали е направен от даденото лице или е от фейса, #Crazy затова в последно време реагирвам само на подписаните колажи за по-сигурно. Rolling Eyes
Най-вероятно, ще резнат финалната серия преди края й, както беше по Войо ако не греша. newsm78

# 37
  • Мнения: 943
Ей секна му ракииката на Емир , нема си компания баща му го остави...аа веднага отивам да се напием двамата Mr. Green
Дръжте го здраво тоя изперкалия , че гледай как му гръмна бушона нацяло Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 1 426
Скрит текст:
това благодарско за темата   bouquet
Ааааа,видехте ли Халил къв е пламенен,вай бее,как ги хвърля тез топове с плат,брех,жар момче Mr. Green
Многа са ви хубави колажите  bouquet

# 39
  • Мнения: 0

Най-вероятно, ще резнат финалната серия преди края й, както беше по Войо ако не греша. newsm78
Не грешиш Peace

# 40
  • Мнения: 943
Дете  Laughing ама като го каже ме напушва на смех...дете

# 41
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Чуджук Mr. Green Змия,ама как ти подлуди момчето,развратни са ми как,най-развратните са те,а така дай му идея към кой да се насочи,как взе да ги върти тия очи само Joy Joy #Crazy #Crazy #Crazy

# 42
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Тия пък каквото се стъписаха,все едно правеха нещо и ги хванаха ooooh!

# 43
  • Мнения: 943
Тази песен от филма дето го гледат Фериха и Левент ...същата е само текста е друг

# 44
  • Мнения: 16 938
Явно че днес не съм в час както и да е темата е прекрасна както винаги.
Айде Джансуто отива в Хилса.....И ще види Емир Сарафолууууу.
И тоз Халил вече му пишете жълтата книжка.

Общи условия

Активация на акаунт