Отминава януари - нова тема да подхванем - 30.01-05.01

  • 4 895
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 743
Занесла съм им бележки, всичките му отсъствия са извинени, но те дори и за извинени отсъствия правят проблем, защото изпускал от материала и трябвало да се явява на изпити #Cussing out а Марти си учи и пише всички домашни, независимо дали е на училище или не, той материала го знае
...обясних й, че според психоложката не трябва да се спира детето от училище, защото проблемът ще се влоши...

# 46
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Здравейте от Сливен! Hug
Пиша от приятелката ми,не можах да изчета всичко,защото много сте изписали Simple SmileНо набързо да ви се обадя,че съм добре,бих казала даже супер.Наистина се чувствам много добре и си почивам така,както много отдавна не ми се е случвало.Пожелавам на всички ви същото.Обаждам се,разбира се постоянно до нас,но и там всичко е наред.Майка ми се справя с бебчо,колкото и да се притеснявах.Така че ще издържа до неделя в Сливен и след това се прибирам,че кой знае кога ще има следващ път.
Поздрави на всички и много целувки  bouquet Hug Heart Eyes

# 47
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Силве, даже не съм сигурна, че ще обсъждат "проблема" на педагогически съвет. Мисля си, че даскалката просто така е ти казала, за да си придаде важност. Но ти наистина проучи какви точно са правата на Марти, ако представите документи от лекар например.

  firebird, сега ще видиш, като почне едно "мамосване"  Mr. Green Насето много сладки бузки е направил, да го нащипеш и нацелуваш!

  Наде, ЕТО ТУК има снимки на мойта тайфунка, само че най - новите са от декември   Embarassed а първите 4 са правени още преди операцията през лятото.

  Denat, само да допълня за направленията, че второто т.нар. контролно посещение, може да се направи до месец след първия преглед, а не от датата на издаване на направлението. Това често го пропускат доФторите да го кажат. Успех, адашке!

  Искричка, да си починеш много, мнооооооого хубаво  Laughing  Sunglasses   Laughing  Ще видиш баба и бебе как добре ще се спогодят!

  Сети, какво решихте за излизането с таткото, събра ли смелост да  оставите Лорката или ще я вземете с вас?

# 48
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
вижте тази статия
http://www.assa-m.com/npechat_st3.htm
доста интересна е

# 49
  • Мнения: 1 710
Пиша тук, защото повечето от вас четат тази тема. Писах на Кремена да отиде да резервира Китайския ресторант за 11.02, но тя май не е влизала тези дни. Някой знае ли точното име на ресторанта - аз имам време утре и мога да отида до там.

# 50
  • Мнения: 3 743
Мая, виж това, което е написала Габи:
Китайския, за който говорим се намира на колелото на трамвая..Значи завива трамвая от Алабин наляво и спира, после пак тръгва и на половинката на самото кръгче се намира ресторанта. Казва се Магнолия.
Надявам се да говорим за един и същи ресторант. Ако е друг, да обяснява и на мен някой друг


значи е Магнолия...

# 51
  • Мнения: 1 710
Добре, утре отивам
и ще ви пиша

# 52
  • Мнения: 3 698
Здравейте  Hug
досега гледах фотографии, Йепе, направо ми спря дъха, благодаря ти Heart Eyes Радвам се че малкия си изпълнява упражненията вкъщи, много ви целувам!
Майче,представям си как ти се е свило сърчицето, много ви стискам палци, ямр-то да покаже, че всичко е наред  Praynig
 firebird, браво на Насето, страхотен е Heart Eyes , а с това сладуресто гащеризонче, направо е за ревю, любима ми е снимката с огледалото, ами хубаво е детенцето, как да не се целуне Hug Неповторимо е чувството като чуеш "мама", а дечицата май я казват като имат нужда от нас, Насе-като си го оставила самичък, Лора -в болницата, като ме търсеше за помощ, явно като им стане напечено мамосват, иначе си траят Wink
Бим-бам, браво на бърборанката, представям си колко сладко приказва, аз тези снимчиците са страхотни, мога още много да ги гледам, ама все пак дай някоя новичка де  Grinning Аз за Лорка реших-ще я оставя за през нощта и ще отидем да се поглезим, когато попитах във форума почти бях решила, че не мога да се отделя от нея, но изчетох доста мнения и сега мисля , че колкото и да ми липсва ще я оставя, все пак е в сигурни ръце .Благодаря на всички за съветите  bouquet
Искричке, дано си отпочинеш добре Heart Eyes
На китайския-много хубаво да си изкарате всички  bouquet
Аз да се похваля-Лора вече седи, аз доста се бях притиснила, а тя без никаква подготовка, изведнъж реши, че ще го прави и хоп-седи, все едно само това е правила винаги, аз разбира се, се размазвам от щастие като я гледам.Това е от нас, много целувки на всички, на Марти специални, дано бързо отминат неприятностите !

# 53
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Лорка, браво! Само така мамина красавица!

Бим-Бам - не знам кой от двете мацки по снимките ви ми хареса провече - две красавици!

Мая, стискам палци. Аз отдавна се замислях, че ти писа ама после нищо... но ми беше неудобно да те питам.- МАйче, успех и добри резултати! Знанието е винаги предимство, а аз съм сигурна, че малкия ще е добре - с тези напредаъци няма как да не е!

Искрице, весело изкарване! Много целувки и като се върнеш - никакви проблеми повече о т никакво естество! Само мир и любоФ! Wink

# 54
  • Мнения: 3 743
Здравейте  bouquet
за нас нищо няма да кажа (че да не чуе дявола)...но днес беше малко по-добре.

 bim_bam, дъщеричката ти е много сладка, а ти...все едно си й сестра, а не мама Wink

setony, току що ви разгледах новите снимки в албума, Лорката расте и хубавее с часове Hug, и да отидете да си починете и поглезите Heart Eyes 1dating

Искрице, хубавичко да си починеш  bouquet

Наде, а ти как си? Статията е много хубава и други интересни статии и изследвания има в сайта  bouquet

Реза, къде си Hug???


Лека нощ на всички smile3507  sleepuu

# 55
  • София
  • Мнения: 2 262
Здравейте момичета!
Днес ми е в по-малка степен лошо и реших да ви пиша, само много ми тупка сърцето, но започнах да свиквам вече, то за това допринесе и нашия татко сутринта, който ми направи скандал. Предлложи ми да простре прането на двора, ние сме в къща на квартира и когато извади дрехите от пералнята, дойде да ми прави забележка, че намерил едни дрехи увити в едно което постилам на Мишо за да не мокри чаршафите, когато нощем се напишва понякога!!! И едни обяснения, как е крайно време да спра да слагам сгънати дрехи в пералнята. При което аз излудявам, защото много мразя да ме критикуват за къщната работа и стана еднаааааааа, чак ми е криво и не ми се разказва! Глупост някаква наистина! Но когато всичко е чакало мен до сега и никой друг освен мен не се сеща да я пусне тази пералня, да прибере дрехи в гардероба, да изпрахосмучи, да...., да..........., знаете какво нататък,  се ядосвам много и на забележки. Толкова ми стигат силите, аз толкова мога, на който не му харесва да го прави по-добре, тъкмо ще ме олесни! Да ама и мъжа ми не отстъпи в разправията! И ми ги надума, огорчи ме много! Не че искам медал за това, че върша къщната работа, но все пак........Знам, че трябва да се радвам и на редките му жестове да помага, защото има и по-лоши случаи, но ми става обидно като жена, абе ние да не сме слугини в края на краищата? Май така се получава! Стига толкова мрънкане за това.......
Наде искам да те опровергая за момченцата, може и да е така, но не като цяло за групата, аз с Мишо не съм имала проблеми, рано проходи, рано бърбореше, много бързо разбира, бързо се учи, обича страшно много да четем, после разказва сам приказки, рисува, учим стихчета и песнички, а сега слушаме на компютъра много детски песнички и се оказа, че на повечето е научил текстовете и пее с изпълнителите, а снощи ме изненада, като си лягахме ми изпя една от песничките, запомнил е всички думи. Много ме разсмива, прави разни муцунки, сценки! А за едно не си права, никак не е самостоятелен, иска много да го гушкам, стряска се докато спи и плаче докато не го гушна и понеса нанякъде, правя неща, които са ми строго забранени, добре че не е много тежък, после ме боли кръстта и ми идва на място мозъка, но няма как поне в момента. Дори когато се качваме и в автобуса трябва да го вдигна, че са му малки още крачетата и не стигат стъпалата! Голям е гушльо, не стига сам тоалетната да седне и там трябва да  го вдигам, но поне за това върнахме ползването в гърнето и в стаята! Единственото облекчение ми е, че не нося колички, което никак не е малко, но ти нямаш ли лятна, те са по-леки и по-удобни. наистина Дани ти е в по-кофти възраст от Мишо, но и при мен не си мисли, че всичко е песен. Не се оплаквам, справям се, разказах ти само за да видиш, че не си единствения онеправдан в отва отношение! И се къпем и мием в стаята, защото банята ние  кучешки студ понякога, нали сме къща и не става за Мишо, правим го по обяд когато е най-топло у дома и познай кой носи легените и вдига Мишо от коритото. Хей къде си лято, хайде идвайййййййййййййй!
Силве, тази работа с Марти много ми повиши адреналина, оправили всички училищни проблеми, та се хванали с нашето момче, дано е само пушек и няма нищо друго!!!
И аз разгледах снимки и всички дечица са толкова хубави и милички, стана ми по-добре след като ги видях! Желая на всички ви много щастливи мигове и да се радвате пълноценно на децата си, а и на половинките си!!!

# 56
  • Мнения: 3 743
Хей, мамо Иги не му се ядосвай толкова на твоя мъж Hug...пак добре, че е решил да извади дрехите от пералнята, защото моя и това не прави Rolling Eyes, инъче в критиките също много го бива Crazy Close Я да се пооплачем малко от мъжете, че да ни олекне Mr. Green та  по темата...моя нищо не прави в къщи...под нищо разбирам абсолютно нищо Rolling Eyes По едно време изхвърляше боклука, но ми каза да си го слагам в малки пликчета и като излизам да го хвърлям Crossing Arms И аз се ядосвам много на забележките (е, понякога са основателни Embarassed), но и аз съм човек все пак Tired айде за сега толкова...друг път ще се дооплача Wink

# 57
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Иги, я не се връзвай на мъжки приказки! Знаеш, че си те обича и щом иска от ТЕБ второ дете, значи държи на теб и те цени! Знаеш колко ви е трудно, мъжете по-трудно издържат на трудности - щом се е решил на второ - значи ти си в живота му и ти си най-важна за него!
Бъди силна и не се давай на трудните моменти - тепърва ще станат още повече и по-лоши, когато се изнервите с второто, но ти не се давай на простите думи - те са много тежки понякога... но аз повече вярвам на делата!
Къщната работа край няма! Хубаво е гушливия малчо от сега да го учиш на самостоятелност - да не страда после....
Леко ти бременеене и не се ядосвай и огорчавай!

# 58
  • Мнения: 1 710
Пиша и в двете теми, за да не го пропусне някой. запазих места за 11.02 обяд - в Китайския ресторант на Съдебната палата. Дано не съм объркала нещо, но там имаше два - единия се казва Изток, а другия Магнолия - резервирах места в Магнолия. Дано не ме биете после. И се надявам да се видим-всички.

# 59
  • Мнения: 2 543
Здравейте, банда!

Пише ви леко изкукалата ви виртуална приятелка! Crazy
От мислене какво да правя с Йоан и кое е най-доброто за него, вече взех да се смахвам. Най-накрая измислих да го спра временно от яслата (ако разрешат) и да го водя на рехабилитация в болницата, за да ми е мирна главата! Но колко нерви изхабих, докато стигнах до това решение... ooooh! Сега лека-полека изпускам парата.

Мамо Иги, не се ядосвай! Те (мъжете) хич не умеят да си мерят приказките! Сигурна съм, че мъжът ти дори не го мисли сериозно всичко това, ама пусто, хич не ги бива да се сдържат!

Силве, потресох се от директорката ви! Ега ти!

Сети, разгледах новите снимки и аз. Лората е страхотна! Ти я сравнявай с юнските й връстници и тогава ще видиш, че нямаш никакви поводи за тревога!

Искричке, да не забравиш да ни разкажеш всичко за Сливен! Ако може, подкрепено със снимков матрериал!

Бим Бам, много се радвам, че Боянка бърбори! Надявам се, че с това поне едно от притесненията ти е отпаднало! Hug

Файърбърд, пожелавам ти още много "мама"!

Мая, с вас сме на 10-ти и всички останали дни!




Общи условия

Активация на акаунт