КИПЪР

  • 107 172
  • 775
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 19 040
Оня ден се прибрахме след изкарана седмица в Кипър - невероятно място, което ни накара да го посетим отново....и пак бихме отишли. Голям кеф е да напуснеш студената, сива и дъждовна БГ, за да се озовеш след час и половина в Рая!  Grinning



Ставаше ли за плаж?

# 226
  • Мнения: 111

Иска ли питане?  Mr. Green
При въздух 32 градуса и вода 28 - става чудесно!  Grinning



Там по принцип си става поне до средата на ноември.  Sunglasses

# 227
  • Мнения: 11 188
Оптимално е докъм края на октомври, ноември захладнява.

# 228
  • Мнения: 111
Зависи кой колко подкожни мазнини има.  Wink Laughing

# 229
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Края на септември, началото до средата на октомври е чудесно. За разлика от Крит. Тази година сменихме...Уж еднаква ширина, но....не баш.  Явно  азиатският вятърът е по-топъл от африканския. Laughing
А може и да е от студения циклон, който мина по гръцко. newsm78
Обаче, бяхме в Кипър в края на май тази година. Студ си беше и валя доста, докато други години е било жега. newsm78
Шантаво време.

# 230
  • софия
  • Мнения: 9 590
Миналата година от 13-20 ноември не ставаше особено много. По обяд за час-два, но водата беше хладна. След две седмици ще ви уведомя за малко по-ранен ноември Simple Smile

# 231
  • София
  • Мнения: 5 193
След два дена отивам да топна и аз дупето. Sunglasses

# 232
  • Русе
  • Мнения: 856
Ние сменихме Кипър със Сицилия за последно море. Е, просто не уцелихме времето за плаж.  Sad


GODzillata, къде бяхте в Кипър тази година?

# 233
  • Мнения: 19 040
Ние сменихме Кипър със Сицилия за последно море. Е, просто не уцелихме времето за плаж.  Sad


GODzillata, къде бяхте в Кипър тази година?

Кога сте били в Сицилия, по мои наблюдения към края на септември и там е облачно и превалява?

# 234
  • Мнения: 111


GODzillata, къде бяхте в Кипър тази година?

Традиционно - Протарас и Ларнака.  Grinning

# 235
  • Мнения: 3 911
Къде плажувате в района на Протарас? Аз така и не открих хубав плаж там. Корал бей надникнах една вечер, не е лош, но много малък ми се стори, ако е пълен, не си се представям на него. Иначе Лачи много ми хареса, дългият плаж преди него, малкият му плаж, пристанището с лодките, разходката до Синята лагуна, но все пак, това не е Протарас и района.

# 236
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Фиг бей е в Протарас. Айя Напа също е наблизо.

# 237
  • Русе
  • Мнения: 856
Ние сменихме Кипър със Сицилия за последно море. Е, просто не уцелихме времето за плаж.  Sad


GODzillata, къде бяхте в Кипър тази година?

Кога сте били в Сицилия, по мои наблюдения към края на септември и там е облачно и превалява?

Бяхме 21-24.09 в Катания. Първият ден беше слънчево времето без грам облаче и отидохме на плаж. Но следващите дни се развали, като в Катания не валеше и беше топло. Сиракуза ни посрещна с пороен дъжд. Разходихме се и до Таормина. Там беше само облачно.

# 238
  • Мнения: 3 911
Ох, аз за Пафос си мислех и писах. Ако сте с кола препоръчвам последното плажче на север,след Паралимни, Фишерман май се казва или Капарис, така и не разбрах, основно местни ходят там.

# 239
  • Мнения: 111
Къде плажувате в района на Протарас?

Fig Tree Bay е ПЛАЖЪТ в Протарас, иначе вариант са и многото малки заливчета в посока Кalamies beach на север.

Що се касае до Ларнака - за всички любители на самолети мястото е Mackenzie beach:  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт