Мнения за 32-ро СОУ

  • 151 950
  • 727
  •   1
Отговори
# 495
  • гр.София
  • Мнения: 380
Включвам се, за да обърна внимание на родителите, които тепърва ще купуват униформи, че тази година суитшъртите на фирма "Треа" са от изкуствена материя, различна от миналогодишната. Според състава, посочен на етикета, и миналогодишният и новият суитшърт са съставени от 80% памук и 20% вискоза, но е видимо, а и на допир се усеща, че материята е различна. Новите, според мен, ще запарват и ще дразнят кожата.
Пиша, за да предупредя, защото осветлението в магазина е изкуствено и на пръв поглед може да не се забележи разликата. Аз я установих едва у дома.

Последна редакция: пт, 25 авг 2017, 09:48 от Лола

# 496
  • София
  • Мнения: 329


Новото зареждане дошло ли е?

# 497
  • гр.София
  • Мнения: 380
По-скоро не, защото поръчах блузи с къс и дълъг ръкав и ми казаха да проверя в края на следващата седмица. Имаше суитшърти с дълъг ръкав и без ръкав, но трябва да се провери на място. Нямаше много дрехи за 32-ро училище. Явно е въпрос на късмет да има отделни бройки за съответния ръст.

# 498
  • Мнения: 155
Здравейте! Има ли някой с дете в момента в трети клас? Започвам да се оглеждам за училище за сина ми, който ще е първи клас през 2019/2020? Т.е. настоящите преподаватели на трети клас.

Ще съм благодарна за мнение за педагозите, а и училището като цяло. Благодаря!

# 499
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Здравейте! Има ли някой с дете в момента в трети клас? Започвам да се оглеждам за училище за сина ми, който ще е първи клас през 2019/2020? Т.е. настоящите преподаватели на трети клас.

Ще съм благодарна за мнение за педагозите, а и училището като цяло. Благодаря!
Синът ми е при Тодорова. Перфектна, много съм доволна. За никой от останалите нямам впечатления. Иначе училище като училище. До 4-ти клас най-важно е при какъв учител ще попадне детето.

# 500
  • Мнения: 2 987
Здравейте, имам питане към родители на ученици от прогимназията.
Направи ми впечатление, че в учебната програма за петите класове, първите три / от А до В/ имат по четири часа чужд език, а другите класове - само по два. Тази разлика идва от изучавания втори чужд език ли? В смисъл, ако е руски, понеже е учен и 3, и 4 клас часовете са по-малко? Или се дължи на друго?
Ще съм благодарна и на всякаква информация за учителите 5-7 клас, които ще поемат класове от есента на 2018г., може и на лични.

# 501
  • Sofia
  • Мнения: 36
Здравейте,и аз се интересувам от паралелките 5 клас наесен. Дали има вече някаква яснота?

# 502
  • Sofia
  • Мнения: 488
Здравейте,
Някой дали би дал отзиви за госпожа сега за учебната 2018/2019г.
Предварително ви благодаря.

# 503
  • Мнения: 36
Моят син завършва 7 клас.Паралелките са разделени на първите 3 преподават едни,на г,д,е клас други.По матем.и Бел.По др.предмети-биология,история са общи мисля.

# 504
  • Мнения: 2 987
Здравейте,
Някой дали би дал отзиви за госпожа сега за учебната 2018/2019г.
Предварително ви благодаря.
Госпожа Павлова, детето ми завърши сега при нея четвърти клас, много лъчезарен човек, но и същевременно не се правят компромиси с оценяването, успя и като колектив да ги сплоти.
Само че, доколкото знам, нямате право на избор на преподавател, а и тук не се знае предварително кой какъв клас, с какъв език поема

# 505
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 736
С руски ще е Николова. Знае се, кой учител с кой език клас ще води. Питайте при подаване на документите.

# 506
  • Мнения: 2 987
С руски ще е Николова. Знае се, кой учител с кой език клас ще води. Питайте при подаване на документите.
Знаете ли за другите езици и госпожи? Всъщност не се знае още дали руски ще е само една паралелка или две.

# 507
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз се интересувам кои ще са учителките, които ще поведат първите класове наесен, и от отзиви. Моля, споделете информация, момичета.

# 508
  • Sofia
  • Мнения: 488
Много ви благодаря за отговорите.
Ще се радвам и за други госпожи някой да се включи.За Николова и аз чух, че ще е с руски и е с добри отзиви.
Ние обаче записахме немски Sad

# 509
  • Мнения: 36
И ние сме записани вече,но на мен повече ме вълнува седмокласната тема:grinning:Записани сме с руски.Не сме избирали госпожа,най-вероятно разпределението е по език.

Общи условия

Активация на акаунт