Мнения за 32-ро СОУ

  • 152 124
  • 727
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 1 120
Здравейте!
Може ли да ми кажете трети клас коя смяна са?

# 481
  • София
  • Мнения: 331
Може ли някоѝ,който е посетил днес 32ро на деня на отворените врати, да каже какво точно е било?

# 482
  • Мнения: 2 992
Здравейте!
Може ли да ми кажете трети клас коя смяна са?
Сега са следобедна, първият срок бяха сутрин.

# 483
  • София
  • Мнения: 1 793
Днес сутринта отидох. Показаха ни класните стаи на първолаците и една презентация за училището. Отговаряха на въпроси. Това беше.

# 484
  • София
  • Мнения: 1 120
Здравейте!
Може ли да ми кажете трети клас коя смяна са?
Сега са следобедна, първият срок бяха сутрин.

Благодаря!

# 485
  • София
  • Мнения: 331
А, отмятаха ли пак по списък, както беше миналата година?
 

# 486
  • София
  • Мнения: 1 793
Не. Нищо не сте изпуснали.

# 487
  • София
  • Мнения: 331
Благодаря за отговора
Не. Нищо не сте изпуснали.

# 488
  • Мнения: 97
Здравейте, може ли да споделите впечатления от учителите на 4-ти клас, които ще поемат първолаците наесен : Николай Николов
Павлинка Светозарова
Илияна Николова
Анелия Митова-Манчева
Надежда Илиева
Емилия Йончева
Светлана Спасова
По-назад в темата прочетох единствено за г-жа Илиева мнения.

# 489
  • София
  • Мнения: 331
Здравейте, може ли някой да сподели мнение за Илияна Николова?

# 490
  • Мнения: 25
Чувала съм за господин Николов, че децата го обичат защото умее да общува с тях, печели им доверието в игри, внимателен е.  Освен това обича шах и футбол:) Нямам преки впечатления  нито от него нито от другите учители.

# 491
  • София
  • Мнения: 587
Да попитам - някой знае ли бъдещите третокласници как ще са със смените? Първия срок как се очаква да са?

# 492
  • София
  • Мнения: 252
Здравейте,

Малко отраничко се ориентирам за кандидатстването в първи клас за следващата учебна година, та затова бих искала да помоля за мнения за госпожите, които тази година ще изведат четвърти клас и съответно ще поемат първолаците през следващата година.

Виждам, че от тази година има паралелки с английски и испански. Някой има ли впечатления от госпожите по испански?

Предварително благодаря!

# 493
  • Мнения: 6 937
Виждам, че от тази година има паралелки с английски и испански. Някой има ли впечатления от госпожите по испански?
Както сама пишете, от тази (2017-2018) учебна година има прием с втори език испански. Вторият език в 32ро СУ започва да се изучава от 2ри клас. Така, че впечатления за испанския в начален курс ще има след 2 години Simple Smile. Може евентуално бъдещите второкласници да са имали опция за смяна на езика (както стана с бъдещите петокласници), т.е. би могло да има отзиви и по-рано, но пак ще е след половин година.

# 494
  • София
  • Мнения: 252
Пуснах отделна тема за следващата учебна година с мнения за госпожите за първи клас. Ще се радвам повече родители да се включат.
http://m.bg-mamma.com/?topic=992483

Общи условия

Активация на акаунт