Мнения за 32-ро СОУ

  • 151 936
  • 727
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 947
Доколкото чух, преди занималните са били на първи етаж...

# 91
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Когато Нели беше първи клас, всички първи класове бяха на 4-тия етаж и съответно там бяха и на занималня мисля.
Дано не се бъркам- но според мен винаги първокласниците са на 4-тия етаж
Сега във втори клас бяха на първия етаж, занималнята беше в нещо като партер-мазе.

# 92
  • Мнения: 7 947
Аа, ясно  Peace
Аз просто очаквах, че има отделни пригодени помещения.

# 93
  • София
  • Мнения: 1 086
Здравейте! Simple Smile
Темичката замря, ама аз да споделя,че на сайта са качили информация за предстоящите родителски срещи. На 11.09. от 17.30 часа. Айде, не остана! Grinning

# 94
  • Мнения: 7 947
Дам, аз вчера звъняхпо телефона - и ми казаха, че днес ще пуснат информацията, така и стана.
Абе да попитам - на вас малки или големи квадратчет ви искат по математика? В нашия списък пише  малки и се учуих.. Thinking

# 95
  • София
  • Мнения: 1 086
Малки ни искат и на нас..

# 96
  • Мнения: 7 947
Аха, ясно - просто не бях сигурна, да не би да е грешка  Peace
Аз ще попитам на родителската все пак де...
А дали знаете занималнята дали е от 17ти или от кога стартира?

# 97
  • София
  • Мнения: 1 086
Това ще стане ясно на родителската... Разбрах,че в различните училища започват по различно време занималните,но  май масово започват по-късно, сигурно ще има период в началото, в който ще трябва да си ги взимаме на обяд  Rolling Eyes Не знам...,  и аз се чудя.

# 98
  • Мнения: 7 947
Именно, това ме притеснява и мен. Просто ако познавате деца в нашето у-ще от тях може да се разбере как е било предните години например...
Храната мен същи ме интересува дали е хубава и дали е на принципа - да се избира от няколко възможни или е едно - защото купон от 3.50 не е никак малко...

# 99
  • Мнения: 10
Здравейте, някой може ли да сподели мнение за г-жа Бойка Чакърова.

# 100
  • София
  • Мнения: 1 318
Мъжа ми твърди, че на родителската среща са казали учениците да носят раниците си още на 16ти, на откриването на учебната година, за да си приберат в тях учебниците, които ще им раздадат. Но се чудя дали е разбрал правилно, дали не става въпрос за 17ти, някак си не ми се връзва да са с раници на тържеството Thinking Моля, някой присъствал да ми помогне с инфо Laughing

# 101
  • София
  • Мнения: 329
.

Последна редакция: чт, 12 сеп 2013, 09:54 от Щастлива съм!

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 35
Учебниците взехме вчера на родителската.На 17.09 с раница подредена с програмата за Вторник:)

# 103
  • София
  • Мнения: 329
Мъжа ми твърди, че на родителската среща са казали учениците да носят раниците си още на 16ти, на откриването на учебната година, за да си приберат в тях учебниците, които ще им раздадат.

Съвсем правилно е разбрал мъжът ти!

# 104
  • София
  • Мнения: 1 318
Благодаря ти много за отговора!  bouquet Аз пък го изкарах недоразбрал и разсеян Blush

Общи условия

Активация на акаунт