Мюсли!

  • 13 775
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Това ми е закуската почти всеки ден, в комбинация с мляко  Grinning

# 16
  • Мнения: 5 103
Не ям мюсли.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз обожавам Мюсли и дебелея като прасе от него. Е, поне така беше преди да родя.
ПО всяка вероятност за да отслабваш с него трябва да ядеш по 50-100 грама на ядене.

Аз мисля, че това дали дебелееш от дадена храна или не ( в случая мюслито) зависи и от кръвната група . Ето погледнете тук, дали съставките на мюслито са "позволени" за вашата кръвна група:
http://anhira.com/zdrave/krgrupi.php

Успех  newsm10!!

# 18
  • София
  • Мнения: 3 328
Аз си вземам от тези прозрачните пакети от по 1 кг дето ги има в била .. и почти навсякъде. Има плодово, мюсли плюс и т.н.. аз най-харесвам тези две пък и са с най-малко мазнини. На нестле също се продават в едни кутии, но те излизат по-скъпо в сравнение с прозрачните торби. Въпреки това с канела и ябълка са супер! Grinning
И аз купувам такова, но гледам да няма захар в състава му. Освен това, струва ми се, че по-важен от процента мазнини е процентът на въглехидратите.

# 19
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   В офиса съм се заредила с няколко вида и като се сетя си правя с кисело мляко. Най-гаресвам това мюсли с ябълки и канела!
  По темата - не слабея!

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 779
Karimma, това е закуска, т.е. приемът на въглехидрати сутрин не е толкова фатален колкото през останалите части на деня - най-вече следобед и по-късно.

# 21
  • Мнения: 2 032
Хе-хе, мечти да си яде, но слабее човек...
Мюзли е полезна храна, с разтворима целулоза (от овеса) и т.н., но е концентрирана/калорична и трябва да се яде с мярка. Грубо казано, по 3 супени лъжици (това са към 30гр), а то като се накисне, набъбва. Аз предпочитам да си правя сама смес, защото купеното мюзли често има добавена захар, консерванти и подобни. Смесвам малко овесени ядки с каквото се сетя, малко сурови ядки, малко (смляно)ленено семе, няколко парчета (някълцан) сушен плод, накисвам от вечерта с вода, сутрин добавям една с.л. кисело мляко, и, готово, сравнително здравословна и балансирана закуска.

# 22
  • Мнения: 5 317
Хапвам си мюсли,но не всеки ден.Най-често с прясно или кисело мляко.

# 23
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
обожавам мюсли за вечеря с хрупкав шоколад и обезмаслено мляко Heart Eyes
в никакъв случай накиснати вътре, взимам от мюслите и ги давя на момента Grinning
обичам ги хрупкави.

аз взимам от тези, уж са диетични, а ужасно вкусни





# 24
  • Мнения: 2 032
Скарлет, скъпа, туй не й мюзли, туй е корнфлейкс.
Мюзли са овесени ядки и разни други неща, като ядки, сушени плодове, и подобни.
http://www.goodnessdirect.co.uk/cgi-local/frameset/sect/FBCM.html

# 25
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
скъпа, аз на всичкото таквоз му викам мюсли Wink Embarassed
щом е тъй, аз мюсли не обичам, не ми харесват....гади ми се
обожавам корнфлейкс Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 521
Аз от 21 дена хапвам по 2 млекца на данон с мюсли . Вътре иам и сметана и захар. Хапвам си и малко зеленчуци на пара, булюнче и сиренце. 3-5 пъти на ден. За сега резултата е -2 кг. не гладувам и се чувствам супер! харесвам се в огледалото Wink

# 27
  • Мнения: 766
И аз си хпвам почти всяка сутрин - 3-4 лъжици с кисело или пясно млекце.
Но не слабея   newsm78 за съжаление. То е по-скоро за регулиране на обмяната на веществата, но са вкусни.

# 28
  • Мнения: 1 114
Не мисля, че с Мюсли може да се отслабва. И от опит го знам. Доста е калорично и трябва по малко да се хапва. Е, ако ядеш само  това може и да стане... Моя мъж му казва мюсли-плюсли  Laughing Laughing Laughing Той предпочита corn flakes. Аз обичам на Dr.Oetker Knusper Müsli със стафиди. Понеже мноооого го обичам, не съм си купувала от няколко месеца, за да не се изкушавам.  SickХрупкавите са ми любими.  хрус-хрус, страхотен вкус...

# 29
  • Мнения: 1 290
Много калорично това мюсли-към 400 калории #CrazyПък и основно въглехидрати,не ми изглежда диетично Stop

Общи условия

Активация на акаунт