Любители на Котки Тема 74

  • 52 421
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 064
Таня, мерси много   Hug  Сега имаме интернет, но какво от това.  Няма сигурна информация, дори ветовете подозираме, че дават комерсиални съвети. Добре, че можем тук да обменяме мнения тук.  Hug

Делфи, 2 кг пелети - 3.90 - за 1 седмица за 1 котка, така ли излиза?
На gadamer пелетите май са по-скъпички.  newsm78

# 31
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета,
Ще се запиша за темата, тъй като от доста време ви следя (защото си взех коте) и ще е добре да споделяме опит. Не съм много наясно с "правилата", но знам, че трябва да дам т.нар. "данък".  Ще публикувам три снимки:

http://prikachi.com/images.php?images/748/6186748S.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/751/6186751c.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/756/6186756L.jpg

Мацата се казва Катерина (на галено Катето), на около 2 месеца е. В следващите дни ще разкажа историята й.

Надявам се да приемате нови членове в групата.
Лека вечер!

# 32
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
По-скъпи са тези, които аз купих, но са по-голямо количество, уж пише ,че трябва да стигнат за 4-6 седмици. Иначе има такива дървени пелети, по-евтини, на други марки, но все още не мога да направя сравнение.

# 33
  • Мнения: 1 064
Добре дошла на Катето  Heart Eyes
Много сладко бебе и май си спи в легълцето  Laughing

# 34
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 989
Ей, детето ме изпреварило и се записало още на 1 страница! Crazy Hug Аз знам, че тиквите са предпочитана компютърна емблема в нашето семейство, ама на мен оная каляска ми омръзна. Joy
И докато не ми пратиш по скайп последните снимки на Силвестър, че бяха на твоя апарат, не мога да си платя данъците! Crossing Arms

Мис Нели, благодаря за новата тема!

# 35
  • Мнения: 6 274

О, милинкото Катенце, как се гушка с играчката! Heart Eyes Hug
Ей за това си мисля, че им трябват другарчета! Peace

# 36
  • Costa Rica
  • Мнения: 551

Делфи, 2 кг пелети - 3.90 - за 1 седмица за 1 котка, така ли излиза?

2кг насипни са между 2 и 3лв, за седмица за три котки. Една сигурно би издържала и месец. Все пак зависи и от качеството на пелетите.

Скадко малко плюшено Кате, да го изпапкам Heart Eyes Hug

# 37
  • Мнения: 6 274
Момичета, пак съм аз с тъпите въпроси. Embarassed
Утре, живот и здраве като го обезтопчим наш Лъкчо, веднага ли става "безопасен" за мацанка? Thinking

# 38
  • Мнения: 4 312
Miss, благодаря за темата!
Дами, ако случайно някоя от вас е ходила на морска почивка с котка,моля да сподели хотел и впечатления. Питах в една тема,ама там се разпениха колко било ужасно в хотелите да се допускат дом.любимци и как станешли веднъж майка слагаш точка на дом.любимци.
Налага се да взема Финдъски и имам вариант или да търся хотел за котки в Пловдив или да идва с нас на морето. Но не мога да намеря хотел за котки в Пловдив, за кучета има,но май няма за котки
Данък:/ трудно се снима,че като ме види си навира муцуната в телефона/,но все пак е нещо Simple Smile
Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 05 юни 2013, 01:17 от *Black cat*

# 39
  • Мнения: 6 274
Не знам дали ще ти е от помощ, но това намерих в нета набързо:

ТОВА

и

ТОВА

Успех! Hug

П.С. Много е сладко котачето, много! Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 4 312
Джул Hug ,златна си, благодаря!

# 41
  • Мнения: 1 064
Делфи, мерси  Hug  Ти предлагаш най-изгодния вариант  Peace , остава да намеря къде се продават в Пловдив.

Фъндъски става все по-сладък  Heart Eyes  Апропо ние ще си водим и двете котета на море, за ужас на родата  Laughing

Джуличка, преди десетина дни треперих като теб. Днес все едно не е било. Котенцето се оправи за 2 дни.  Hug

# 42
  • Мнения: 15
Добре дошла на Катето  Heart Eyes
Много сладко бебе и май си спи в легълцето  Laughing
Да, наистина е много сладка. Но иначе за леглото: дневните дрямки си ги прави там, но вечер се шмугва под завивките или до възглавницата. Но иначе да, научена е да си спи в легълцето.

# 43
  • Мнения: 15

О, милинкото Катенце, как се гушка с играчката! Heart Eyes Hug
Ей за това си мисля, че им трябват другарчета! Peace
Гушка се, да. И само като тръгна да я взимам кравата и веднага започва едно цупене. Но иначе не мисля, че има нужда от другарче, поне за сега едно ми е достатъчно.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Тоалетна на пелети има почти във всеки зоомагазин в Пловдив. На 6-ти септември към прелеза има едно магазинче там преди беше най евтина, имаше 2 вида от 1 лв./кг. и от 1.50/кг., когато вземах за морското свинче не съм направила разлика в качеството.
Аз нямам път на там, но може би още днес ще видя да купя 2 кг. от друго магазинче и да ги поставя в по-малкия съд (бившата тоалетна), за да ми станат тоалетните 2 и да има алтернатива на силикона, надявам се и това да е някаква помощ за маркирането и опишкването. може би ако Руби се почувства, че си има своя тоалетна...
За кастрацията на момчето. Веднага ства безопасен естествено, като няма вече тестиси. Освен това минава супер безпроблемно. На мен ми го предадоха след 3-4 часа леко замаян, не е демонстрирал никаква болка или дискомфорт. На другия ден беше свежар, а и няма никакви конци за махане и не се налага никакво повторно водене за лекарства или нещо друго.

Общи условия

Активация на акаунт