Тренировки в домашни условия - Тема 34

  • 52 617
  • 757
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 5 776
Аз малко ви отървах, но пък натоварих децата в колата, изминахме около 1600км и вече сме си вкъщи за лятото. Междувременно ходихме и за 3 дена на планина, та и там доста се поизморихме. Сега видях и практическата страна на тренировките, усещането е страхотно. Вече се настанихме и от вчера започнах лекичко със зумба. Предполагам след 3 седмици нетрениране ще ми трябват няколко дни да вляза в час  Grinning

# 436
  • Мнения: 2 149
Привет Hug
мαрия приятно прекарване в родината Sunglasses
Натренирах се добре днес, изкарах 45 мин абс с Джаки, и естествено Зуска- абс, почвам да й свиквам, вече са мипо-лесни упражненията й, добре, че е кратка Joy
Закусвах преди малко( пълнена сурова ч. чушка с извара, варено яйце, и чери доматчета), малко пр.мляко и съм ок. С водата се погаждаме, почнах дапия около 2 л на ден, понякога идват и повече. Wink
Малката свикна да ме гледа всеки ден да тренирам и изяви желание и тя, в моментаправи таебо на Б.Бланкс за деца Joy Дори си е сложила постелката на земята( не, че й трябва), но нали ме копира, трябва и оборудване Laughing
Лек ден от мен момичета Hug

# 437
  • Мнения: 5 405
За добро утро се отчитам с HIIT от Ние не сме желета.
Скрит текст:
Имам някакви пъпчици по ченето и малко в страни по бузите... тази сутрин гледах, че имам и над очите малко, почти до носа... много са странни. Не пари, не сърби, стоят си там и червенеят. Не знам от какво съм се изринала. 2-3 дни бях на язовир и се пекох, мазала съм се само със слънцезащитния лосион и това е. А и не съм се мазала само аз, не знам дали е от него или от Слънцето.. дано утре да са по-малко Sad Купих си алергозан таблетки, мажа се и с някакви кремчета, аптекарката ми каза да не се излагам на слънце няколко дни Sad
Чудя се дали трябва да се потя с тренировки?  ooooh!

# 438
  • Мнения: 550
Днес тренирах със Skinny Bitch Fitness Body. Приятна тренировка за цялото тяло, но трудността и натоварването определено е за начинаещи. Аз бих я правила само в (полу)почивни дни. Недостатък е, че момичетата не обясняват упражненията и правилното им изпълняване, а и камерата често показва само лицата им, докато те правят разни невидими стъпки
Вчера си купих специална тетрадка и започнах да вписвам кал изядени, кал изгорени, имам аппс на тел които не ползвам, черно на бяло си е друго. Резултата е 600-700 изгорени, 970 изядени. Де да беше така всеки ден.
Аталанта, дано не е така с яденето всеки ден, защото ти гладуваш. Да, нужен е отрицателен калориен баланс за сваляне на мазнини, но и този дефицит има своята минимална граница и когато тя бъде премината се получава точно обратното - метаболизмът се забавя, тялото почва да се запасява с мазнини за “черни дни“,  мускулите почват да се стопяват. Дори и да свалиш килограми, те после бързо се връщат (т.нар. йойо ефект).

# 439
  • Мнения: 4
Здравейте Embarassed и аз имам да свалям около 7-8 кг и започнах 90 ДД ще се радвам ако ме приемете във вашата редица Grinning Grinning Grinning
Днеска правих тае-бо на Били Бланкс и други упражнения клякания,коремни и др Grinning
 П.П Започнах с упражненията преди 2-3 дни

# 440
  • Мнения: 3
Добре дошли Мимето и Хилари Simple Smile

Аз днес съм почивка,но минавам да се оплача Sad ,вкъщи нямаме кантар и не се меря,но днес минах през родителите ми и си викам чакай да видя какво се случва и УЖАС -станала съм 48,5кг,а аз чак си мислех дали не съм качила едно кило нали ужким пия протеина,то вярно ,че го пия от седмица,ама все пак се надявах на 50-51кг,явно няма да стане толкова лесно Simple Smile

Прохладна вечер(ден) момичета  Hug

# 441
  • Мнения: 5 405
Irenkaaaaa, на ти 3-4кг от мен, с радост ти ги подарявам Grinning

# 442
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Радост4е, с теб сме  Hug

Аз тези дни се замислих да запо4на Инсанити, особено като про4етох, 4е гори мускулна маса. Искам да намаля мускулите на бедрата. Ако го комбинирам със силови за горна 4аст, може и да стане не6то  newsm78
Замислих се и за PX90, някой тренирал ли е с тях по- дълго да от4ете резултати от първа ръка?

Навсякъде виждам резултати, из4исти се корема, ръцете се развиват добре, но в бедрата няма мърдане и това е. Мерките ве4е 3 мисеца са едни и съ6ти. Много обезкуражава6то ми действа. Изпросих си разре6ение от 6ефа да ползвам пътеката в тренинг студиото в хотела през обедната си по4ивка. 6те пробвам с 15-20 минутни интервали да видим какъв 6те е ефекта.

И аз запо4вам да си мисля за по4ивката в родината и едва 4акам да си хапна розови домати и сирене, само това ми се яде и ракияяяя. А мама ми е обе6тала агне6ко пе4ено и супа от коприва. Вафли никога не съм оби4ала, смао локумените обожавам  Mr. Green

# 443
  • Мнения: 561
Здравейте   bouquet
За вчера отчитам Кръгло дупе и Гладки бедра, за днес Стегнати и красиви - тренировка за цяло тяло от Стегни се. Това ще ми е последната седмица от тази програма и се чудя коя да подхвана. За сега се чудя или за Изгори 450 калории, или Адреналин в кръвта. Май ще е втората, че са по-кратки тренировките, а това не е за пренебрегване в тези жеги. А как се изкушавам да направя някоя друга седмица от Ние не сме желета..  Crazy

# 444
  • Мнения: 13
Здравейте,
благодаря за топлото посрещане  Hug много сте мили  Heart Eyes
днес се разписвам с Упражнения за Отслабване на Цялото Тяло, и да се оплача че съм цялата в мускулна треска даже не можах да ги направя 3 пъти повторенията, явно съм много отпусната Crossing Arms кой режим на хранене е за препоръчване? Моля споделете примерно дневно ваше хранене?
Хубав и спортен ден   bouquet

# 445
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Mamma Mil, благодаря ти за съветите! Hug Почивен ден си изкарах вчера, както ми е по програма, довечера ме чака Fit Test-a. Друго не съм правила тези дни, щъкахме насам-натам - поне като сме навън, се отчитам с много ходене със 7-килограмово чудо в кенгуруто + търчане по другите чудеса. Wink

Иначе днес се мерих - за една седмица с включен режим на хранене, съм смъкнала кило и половина и по 1-2см отвсякъде. Първата седмица, като си ядях, както аз си знам, в килограмите нямах разлика, за мерките не знам, не си бях взимала. Притеснява ме единствено да не свалям твърде бързо, тъй като кърмя, а като се смъкват бързо килограми, се отделят токсини и в кърмата. Но аз нямам много за сваляне и няма да бележа подобни резултати занапред. Освен това се чувствам добре, пия доста вода, храня се пълноценно, така че се надявам, че не си тровя детенцето.

Иначе и ние отскоро се преместихме да живеем в Германия. След 5 седмици ще пътуваме към България и по план ще изкараме там месец и половина. Никак не знам как ще оправя храненето тогава, това е големият ми кошмар, като се има предвид, че половината килограми, които качих през бременността, ги трупнах по Коледа за три седмици в България, а другата половина - пак там миналото лято... Просто непрестанно се виждаме с приятели и роднини, от пицария на пицария, от маса на маса... Сега си обещавам да наблягам повече на салати и разходки в парка, но ще видим докъде ще ми издържи волята... Иначе и аз като bob4enka си мечтая силно и непрестанно за домашни домати със сирене! Само това ми е в акъла! И все на това си обещавам да наблягам, но ще видим... Ще гледам да се отчитам пред вас ежедневно, ще ви ангажирам да ме държите изкъсо. Mr. Green

# 446
  • Мнения: 5 405
Аз се отчитам с долна част на тялото от Ние не сме желета  Peace

# 447
  • Мнения: 207
И аз си мечтая за зеленчуците на свекърва ми.Тука си намерихме хубави фермрски домати и хубаво овче българско сирене има, но у дома си е друго.Тия пусти вафли не че толкова ги обичам, но мин. година доста си хапнах.Иначе много отдавна не купувам сладкиши тук.Не ми се прияждат даже.Всичко ми е отровно сладко.Виж приготвено в дом. условия си е друго.Като си говорим за сладко да ви споделя.Аз шоколад не обичам по принцип, но видях в магазина нещо ново и викам си ще си взема ей така да опитам.Черен Линд с уасаби  Sick няма такава гадост.Отяде ми се шоколад завинаги  Laughing

Днес се сдобихме с лежанка с щанга  Party Веднага изпробвах щангата естествено.Много готино.Тъкмо бях свършила с моите си съботни тежки тренировки, но направих малко мъртва тяга за проба.Това ми е любимото движение и съм щастлива, че ще мога редовно да си го правя.Иначе Бобченка и моите бедра не мърдат, но не мога да се откажа от тежестите.Не знам луда съм сигурно  Crazy
Ръцете и те пораснаха и всички блузки ми са малки в ръкава  Laughing


Ох ще трябва да ходя на пазар, че време не остана, а аз още се подмотавам.Лека вечер   bouquet

# 448
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аууу, лежанка и 6танга, искам и аз. Замалко да си купя 6танга, но се поспрях, за6тото ми е назряла идеята от есента да запо4на да ходя на фитнес. Само из4аквам да видя как ¨6те си направя програмата с двете работи дето ги имам.

Ауу, днес си облякох една тениска, която носех лятото преди две години- оле майко, 6тях да пръсна ръкавите, ама кеф, трицепса такъв един о4ертан, кеф ми е да си го поглаждам  Crazy

# 449
  • Мнения: 8 163
Добре дошла и на Хилари! Бандата на мускулестите става все по-голяма  newsm44

Миме, спокойно, тялото ти ще набере сили и издържливост постепенно.

За мен знаеш, че ям предимно сурова храна. Сутрин обикновено си правя зеленчуково-плодово смуди, като използвам каквото имам: цвекло, целина, ябълки, спанак, кейл, кълнове, джинджифил... Добавям по малко портокалов сок и вода. Или пък приготвям предишната вечер комбинация от семена, ядки и сушени плодове, които заливам с кефир и ги оставям в хладилник до сутринта.

За обяд и вечеря обикновено ям салати, в които има месо или яйце. За снак разнообразявам с някой плод, ядки, бийф джърки, кефир, кисело мляко...

Тяна, черен шоколад с уасаби  Joy Аз с "Линд" имам от преди година вътрешен конфликт заради неприятно преживяване в нюйоркския им магазин. От тогава не съм купувала продукти на тази компания.

Бобченка, и аз съм така - обичам си мускулите. С толкова труд съм ги отгледала...

***

Днес почти не си стоях вкъщи. Още сутринта закачих кучето на кръста си и излязох из квартала да си направя Джо Дилън тренировчица. След това пазарувах, а накрая работих в градината: поокастрих ниските клони на няколко дървета. Това сгъваемия трион на "Фискарс" е опасна работа!

Общи условия

Активация на акаунт