Отговори
# 45
  • Мнения: 54
Ехеее събуждам се днес и има нова тема и ново бебоче  newsm30
Честита рожбичка на Бихайнд,да е жива и здрава,а мама бързо да се възстановява след раждането Hug   bouquet

И аз като Ева,върло отказвам да раждам не само в тази тема,но и по принцип  Mr. Green

За роднините и изписването и помощта-не ги искам.За мен помощ е някой да направи прилична манджа,да почисти,да изглади.. ей такива домакински неща,пък аз да си кърмя Йоан и да си го обгрижвам .Един такъв период на кърмене,гушкане и свикване с чавето искам.

Скрит текст:
Да се оплача,имам гъби.Това чудо как го хванах ако разбера,ще съм благодарна.Не стига течение,ми и гъби.Егати живота!Чувствам се болна и мръсна.На всичкото отгоре от лекарството имам сърбеж,а док каза,че трябва да се уморят тия гадини.УФФ!!!  #Cussing out

# 46
  • София
  • Мнения: 216
Честита Мартина, Бихайнд, да ви е жива и здрава и много, много щастлива!!!

Марти, браво, виж как напредвате малко по малко, скоро ще си ги приберете 2-мата юнаци Simple Smile

О, Сандалка, като ти четох поста за тийнейджърите и направо се разплаках, хормони - да, обаче винаги съм си мечтала да съм такава майка за децата си, хем приятел, хем да имам авторитет и да ценят съветите ми, пък дали ще успея...

Глупи, то тук не знам какъв съвет да дам, тя е голяма жена и явно не разбира от намеците ви, говори с нея, но не знам дали ще помогне това, трябва сама да се осъзнае и дано е скоро, толкова ли няма други ухажори, да види разликата поне...

За изписването, със Стани дойдоха роднините на мъжа ми и майка ми, а той има мнооогоо роднини, обаче вкъщи слава богу дойдоха само майка ми, свекърва ми и бабите му, пак много, ама 2-те баби набързо ги изпратих, после свеки и остана само майка ми. Този път мисля само мама да си взема до вкъщи и то за малко, че тя ще си ходи на другия ден, ще си останем 4-мата първите 2 седмици, в родилното на изписването който иска да идва, аз никого няма да каня.

Близначе, ами като няма условия, пък най-вече и ти като нямаш желание, нека мъжът ти й каже направо, на него няма да се разсърди.

Ох, момичета, този болничен...сега го взех, нали има поленце дни с цифри и дни словом, ми с цифри пише 45 дни, а словом четиридесет дни, баси, сега ще ми го върнат, писна ми от тая болница, хем ме бавиха цяла седмица, хем са го объркали, давам го така пък каквото стане...

За ремонтите не се обаждам, защото ние решихме, че преди раждането няма да се справим, та мъжът ми септември ще си ремонтира сам, ние ще се изнесем на гости, иначе ви съчувствам, че е много изнервящо и аз бих се изнервила, признавам си.

# 47
  • Мнения: 11
Идвам да се впиша и излизам, а вие стискайте палци за утре че пак съм на изпит. И честита рожба на Бихайнд

# 48
  • Мнения: 16
ЧЕСТИТО НА НОВАТА МАМА БИХАЙНД. ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА И МНОГО ДА Я РАДВА.

# 49
  • Мнения: 2 237
Урааа, доволна съм  Laughing Пристигнаха ми помпата и стерилизатора от Продавалника. Наистина са чисто нови и неразпечатвани, а и на тая цена...супер. Вече съм напълно заредена със всичко. Сега остава само и кърма да имам.

# 50
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Честито бебче на Бихайнд. Пожелавам и на двете много бързо възстановяване и само радостни мигове Hug  bouquet

Заглавието е страхотно и предразполагащо за раждане, ама на мен някакси още не ми се ще. Все ми се вижда рано, а от днес официално влизам в 9-ти месец и хем знам, че идва времето хем някакси ми е далечно newsm78

След обяд съм на преглед, да видим колко е пораснал мъника и как са мозъчните стомахчета. Дано всичко е наред Praynig

Близначе браво за покупката. Аз този сайт го признавам за поръчки, досега не съм била разочарована от него. Нещата винаги са си отговаряли на описанието

# 51
  • Мнения: 96
Добро утро,девойки!Кротки сте нещо тази сутрин,спите ли?
М-тина,много мило ми стана,като писа,че си ги гушкала.Сетих се и аз как се ровят в мама като котета,а как хубаво миришат на млекце и бебешко...Много хубаво,че са засукали,няма да се отказваш,ще заякнат и ще сучат по-усърдно,а така и кърмата ти ще се увеличи.Аз,между другото,тъй като нямах достатъчно кърма,изпробвах всякакви лактогонни чайове-на Хип,билкови,та от личен опит евтините билкови имаха по-голям ефект върху лактацията,или пък си внушавах,но няма значение,важното беше,че като че ли имах повече кърма.Та,ако смяташ,че нямаш достатъчно,с нищо няма да ти навреди един чай,извини ме за непоискания съвет,просто се радвам за вас,че имате желание да се кърмите.
Не знам вие къде успявате да поберете такива количества храна,но от Гинипрала имам екстра-запек и сега в корема ми е пълно с бебета и л****(с извинение  Embarassed) и няма място за нищо друго,особено вечер,намалила съм порциите наполовина и сутрин вия от глад,но пак не мога да побера желаното количество.
Сандалка,термосът задържа топло/студено на принципа въздушна изолация,нали дътрешният балон е с двойни стени.хлад.чанта има батерии,които предварително се слагат във фризер да се охладят и те поддържат,но само ниска Т,т.е. за охлаждане са.Термобокс,такъв,какъвто аз ползвах http://prodavalnik.com/termoboks-i17795395 е изработен от стиропор,който запазва Т за 1-2 часа,като изстива мъничко,но ти като си знаеш слагаш малко по-топла храна/вода и докато стане време за употреба тя се темперира.Това "чудо на науката и техниката" ме спасяваше по разходки и нощем,но този път и аз ще си взема  дозатори и ще спазвам изискванията за приготвяне на АМ,Терп.,благодаря Hug,но първо ще видя,дали ще ми се наложи изобщо.
Глупи,подозирам,че майка ти кара криза на средната възраст,в която се опитва да си докаже,че още става,но това са си само мои предположения.Съдя от факта,че баща ми,при положение,че е женен,също беше залитнал преди няколко години и се правеше на палячо,отстрани поне така изглеждаше,човек ще рече,че са му изпили мозъка,просто не можехме да го познаем,държеше се като влюбен до уши тийн.Мина му,де,след около 1 година дойде на себе си.Пожелавам на майка ти скоро да изтрезнее и тя! Hug
Жалина,ти щом си толкова притеснителна,защо не помолиш майка ти да комуникира с хората и да се справи със ситуацията.Най-малкото за бебето не е здравословно да контактува с толкова хора на тази крехка възраст,а и ти ще имаш нужда от почивка,не от шетане.Всъщност,аз не мога да си представя един автобус хора да се изсипят вкъщи и да не се усещат,че не е удобен момента за такъв джангър.Ти си знаеш,надявам се да намерите изход от ситуацията.
Таничка,мъжът ти сигурно също си кара негова бременност и го тресат хормони,ще му мине като види бебето и като си направите новия режим вкъщи. Hug
Още ми се пише,но няма да има кой да го прочете,толкова дълго,та ще е по-късно Grinning

# 52
  • Мнения: 96
Пак съм аз Embarassed
Исках да споделя,че за болницата на тези,които имат брак,им искат свидетелство за брак,при вписване на бебето в регистрите,та да ви подсетя.
Агнес,кажи ми,с какво го заслужих ей това,тука  
Цитат
Аз пък ще напомням за
Скрит текст :
мидите мидите и пак мидите  
Grinning

# 53
  • varna
  • Мнения: 871
И от мен добрутру  Mr. Green Пак си отспивах сутринта след нощното неспане.
Близначе, и аз се вкарвам в някакви такива филми отвреме навреме, нали сме на първия етаж и все мисля, че някой ще нахлуе през балкона, особено милото като изчезне в 5 за работа. Добре, че откак си взехме Брена да спи с мен в леглото, помирясях, че иначе с тез безсъния голям проблем.
Фроузън, при мен е същата история, направо вече не се понасям, ама отказвам да раждам в тая тема пък  Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 2 237
Хера, искам и аз Брена Sad Амя няма. Имам си само една Нури (костенурка) на която забравям вече и водата да сменям и тя жабунясва. Е тя каква дружинка е...никаква. Предишната бременност я карах с най-прекрасната котка на света  Heart Eyes Никога няма да я забравя и никога няма да си простя, че се поддадох на шантажа на майка ми да я махна Sad

Вижте таз статийка, хареса ми Simple Smile

http://cleverbook.net/?p=1841

И аз така действам.

# 55
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672

Харесва ми.

Преди 2-3 години така много ми хареса поведението на едни комшии към малката им дъщеричка. Като паднеше пред блока  никой не отиваше при нея, седяха си на пейката все едно нищо не е станало, а тя самичка ставаше и продължаваше, нито плачеше, нито хленчеше ... беше много сладка... Освен това не й се караха като пипа мръсотии, котета и какво ли още не... Тогава се възхитих на метода на родителите. Много рядко срещано. Много различно от повечето семейства.

# 56
  • Мнения: 11 747
Върнах се от преглед - ръчен на шийката на матката. Била много чувствителна и се разкърви, сега 2-3 дена щяло да ми цапа, да не се притеснявам. На някого случвало ли се е така или да е чувал за такава ситуация?

# 57
  • Мнения: 1 350
Маменца ,ей сега си правя едно кафе и се връщам да чета назад.
Аз да ви се оплача ,че днес след ЖК съм с хапчета за една камара пари сигурно.
Хемоглобинът ми е 97 ,изписаха ми ферофологама.Такова чудо никога не съм пила.
Някаква бактерия имам пак.Пак ще пия Уринал.Аман вече ,за втори път ще я моря таз бактерия.
На всичкото отгоре има някакви гъби и почвам Полижинакс.Като се сетя каква гадост са тези глобули,лошо ми става.Взеха ми секрет за микробиология ,но ще стане готов чак в сряда.
Иначе бебко си е добре,расте си ,подритва ме ,кротушко си ми е той  Heart Eyes
Засега нещата си вървят към 100 % нормално раждане.
Взех си болничния най-сетне.
Детето вече втори ден го оставям в детски център без мен и е сушер доволен и щастлив.Много ме радва ттова му поведение ,че бях се притеснила.

# 58
  • Мнения: 96
Пина,този направо те е наранил,естествено,че ще е чувствителна,всички сме така,нали точно заради увеличеното количество кръв в тази област са ни такива подути.Егати грубиянът,дано не те е наранил сериозно,може инфекция някаква да се получи,ти си поддържай хигиена,не знам,ако се подмиваш със смрадлика,дали няма да зарастне по-бързо.
Данче,браво,браво,ти нали се страхуваше от секцио,ето че ти се удава възможност.

# 59
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Върнах се от преглед - ръчен на шийката на матката. Била много чувствителна и се разкърви, сега 2-3 дена щяло да ми цапа, да не се притеснявам. На някого случвало ли се е така или да е чувал за такава ситуация?

И на мен ми правиха такъв преглед, но се отървах само с чувството на дискомфорт за час два.
Много неприятно се е получило при теб. Бързо се оправяй.

Общи условия

Активация на акаунт