Отговори
# 720
  • Мнения: 109
Аз съм вече по-добре. Честно казано очаквах по-леки болки след операцията, но се изтърпява всичко.Коремът ми обаче си е така, сякаш съм в 6 месец бременна( знаех си аз,че ще си нося бременските дрехи цяло лято) За щастие стрии не се появиха. Надявам се да се прибере с времето. Кърма нямам никаква още. Сега ще ме слагат на специална помпа да видим има ли шанс и ще пиша после( то май съм вече за друга тема, тука само спамя вече Embarassed)

# 721
  • Мнения: 4 709
tatyana1975 за тук си не се притеснявай, автоматично темата се мести в родени през, когато и последната от нас се обеби, така че пиши, то на такива като нас ни е интересно, не се притеснявай  Laughing А това за корема, аз си го имам като спомен от първият път, че на изписването бях с едни дрехи, дето ги носех до към нова година, а дъщерята се роди в началото на май.
Флай еее честито чакане, тайничко ти завидях, че малко ти остана  Laughing

# 722
  • Мнения: 96
До родилите мами-стоите си с нас докато не се излюпи и последното юлче,след това под ръка всички заедно в Родени,май беше.
Татяна,той коремът 9 месеца се е разпъвал,няма как да се прибере за 5 дни,но ти с  тези две бебчета много бързо ще влезеш във форма. Grinning
Ооо,Мисти,ако знаеш в каква еуфория съм,май вече нямам търпение.

Последна редакция: чт, 13 юни 2013, 13:52 от fly2

# 723
  • Мнения: 54
Благодаря за отговорите  Peace

# 724
  • Мнения: 11 747
Татяна, не си за друга тема! Юлки вкупом се местят от 'Бременни' в 'Родени'. Споко бе хора, защо всички искате да се местите?! И не е спам, нали и нас това ни чака утре- вдруги ден...

Флай, понеже и други споменаха, че циганките сигурно не изпълняват списъците ни във Варна - аз съм писала, но повтарям - и циганките купуват, и циганките! Смятайте колко мощна мафия е, тях да успяват да накарат. Не съм свидетел, но във форума са писали вече родили, които са свидетели как и тях успяват да накарат.

А да, Флай, честито чакане!  Laughing То всички туй чакаме..., ама ти поне знаеш нещо по- ясно. Аз съм в съвсем затъмнение.

# 725
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Честито на всички с хубавите новини и да продължавате все такива да носите  Hug

Роси, добре дошла. Чакам с нетърпение разказа ти  Hug

Ахи, аз не познавам никой от НОИ. Имам една приятелка, която има друга приятелка от НОИ, но тя роди скоро и надали ще може да помогне.

Татяна, и дума да не става да се местиш в други теми, не те пускам  Naughty

За педиатрите - Марти го записах при детски педиатър и да ви кажа досега не се е налагало да ходим при специалист, освен, когато имаше проблем с пъпчето и пишката  Simple Smile Имам й огромно доверие, разбира прекалено много и до момента малкия, за 2 години и половина, не е сложил антибиотик в устата си. Лекува само с хомеопатия и ако нещо е наистина сериозно, чак тогава изписва и по-сериозни лекарства. Бебката ще я запиша също при нея. На личната си лекарка нямам такова доверие.

# 726
  • София
  • Мнения: 1 318
Почти сигурна съм, че следващите родили ще бъдат.... айде няма да казвам, че да няма сръдни, но за две дами съм сигурна Peace
Ох, ние с детето учим и аз много се изнервям, не ставам за учителка /винаги съм респектирала тази професия/.
Момичета, имам страхотни болки при междукрачието, дори и легнала, като се бръщам много боли... Confused

# 727
  • Мнения: 96
Пина,сигурно много лошо бият Grinning,та затова и те плащат,което от друга гледна точка е много,много не смешно.
Ахи,ако ти е счетоводен проблемът,що не видиш в темата за майчино счетоводство,а иначе-Гери Д.,ама тя изчезна някъде.Гериии, 55
Джина,разхлабват ти се връзките,търпение му е майката.Я прошепни тихичко имената,а можем и едно черно тото да си спретнем със залози Grinning Hug

# 728
  • София
  • Мнения: 1 318
Флай, че се разхлабват, означава ли, че може да очаквам нещо в близките 2 седмици? Абсурдно е, до края на месеца бебето не бива да излиза Naughty Ми ако не да лягам и да не ставам 20 дни, знам ли и аз...
Скрит текст:
Пина и Гифт

# 729
  • Мнения: 11 747
А, мене къде в списъка, аз съм поръчала на 1 юли, при термин 4 юли не е чак такова нахалство, а?  Thinking  Но поне съм спокойна, че и днес да тръгне, барем си е вече в най- прилични седмици.

# 730
  • София
  • Мнения: 1 318
Е, точно де.. Да не говорим, че и стая си има, и дрехи, в този ред на мисли и ние сме спокойни за теб Peace

# 731
  • Мнения: 11 747
Така е, с всичко сме готови. Само все още ме е страх, което ще рече, че не ми е писнало достатъчно, но и това върви натам.

# 732
  • Мнения: 617
Здравейте
ние сме още в болницата. На бебче му откриха стафилококи това е причината да се роди по_рано. Развили са се в окОлоплодните води. Виктор. Беше в кувиоз 48 часа но. Вече е при мен. Кърмя го. Чакаме да преборим бактеерията и се прибираме. Дано.
сори ама пиша от модул в болницата и едва успявам иначе ви чеТа

# 733
  • Мнения: 109
Моргана, пожелавам ти скорошно прибиране в къщи и много да си го гушкаш  Hug
Аз се връщам сега от слагане на помпа. Изкарах 25 мл кърма. Ще се кърми Praynig Поне ще опитам,че моите маймунчета ще имат нужда, каквито са дребнички !!!

# 734
  • Мнения: 251
Флай, честито за хубавата новина Simple Smile)
Нашата фирма е със седалище Габрово, там е централният офис, а ние търговците сме в София. Имам и доста колеги Габровци и само ги бъзикам, че там е центъра на света и всичко е прекрасно. Само дето още не са ме поканили на гости. Simple Smile
Количката беше полу разглобена и реших първо да изпера дамаската, че е втора употреба и после като я сглобя да я снимам и покажа.
Така изглежда нова Simple Smile
Скрит текст:


Мен почнаха да ме хващат лудите за пране, почистване, гладее, да не повярваш, ама нещо ми е лошо  2 дни и едвам ставам да ги свърша нещата. Днес целият ден ми се обърка с този спасов ден и неможенето да се пере.

Вие какви сте героини, какви голями бебенца сте си отгледали. На мен не ми се ходи изобщо на прегледи, не ми се ходи на тонове, не ми се ходи на изследвания, искам само да си седя и да чакам бебето да се появи.
Татяна, изобщо не се мести, на нас ни е много интересно да разказвате, че и снимки да гледаме.

Моргана, ние се борим с тази бактерия със сина ми, падна му косата даже от нея и сега ме е страх дали не ме е заразил и мен, дали може да се предаде на бебето в корема.
Татяна супер новина, хайде следващият път повече Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт