Нашите кухни - тема 49

  • 108 777
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Благодаря за темата   bouquet


Относно фурната и котлоните, търся нещо до към 700-800лв да речем. И задължително със защити от бандити  Mr. Green


Аспиратор си бях харесала скъп от модерните, но ММ каза, че не искал такова нещо, понеже те били със постоянен филтър, който след първата година не ставал на нищо и много трудно се чистел от мазното. Искал обикновен със сменящ се филтър, та днес ще си купим някакъв. Нескафе 3в1 ме обзаведоха с ширм  Mr. Green

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Цитат на: Елънче
Мацки,я дайте снимки на вашите кухни,които са на терасата,че и на нас ни предстои да правим нова кухня и събираме мнения всякакви ... 
Моята всички са я виждали, сигурно вече им е писнала....  Mr. Green
Аааа да,гледала съм я твоята кухня  Mr. Green Аз искам всичко да вкарам в "терасата" ама и място да имам ... много сложно  Laughing

# 17
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Благодаря за темата   bouquet


Относно фурната и котлоните, търся нещо до към 700-800лв да речем. И задължително със защити от бандити  Mr. Green


Аспиратор си бях харесала скъп от модерните, но ММ каза, че не искал такова нещо, понеже те били със постоянен филтър, който след първата година не ставал на нищо и много трудно се чистел от мазното. Искал обикновен със сменящ се филтър, та днес ще си купим някакъв. Нескафе 3в1 ме обзаведоха с ширм  Mr. Green

700-800 лв за фурната и котлоните ли? Огледай Беко-то, мисля, че няма да съжаляваш. Ще погледна и конкретно. Бих ти препоръчала поне с 3 стъкла, за да ти е студена фурната докато готвиш.

А това за филтрите хич не го слушай мъжа ти, ти като си ги измиваш примерно 1 път в месеца и са си като нови.

# 18
  • Мнения: 4 841
Чакай, че ме замисли  Thinking Малко ли са тия пари за такъв уред  Thinking Иначе мерси за идеята с трите стъкла. Чакам си детегледачката  ooooh! да се накани да дойде и отиваме да разглеждаме.

# 19
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Аз да се похваля - купихме си абсорбатор. Уж днес на майтап попитах  Naughty Решихме да отидем и да погледнем. Първо си казах, че повече от 80лв. няма да дам, не съм роб на вещите и доста на подбив ги вземаме подобни познати  ooooh! Ноо си взехме този http://www.technopolis.bg/b2c/details/710308/P11100801/Absorbator-SANG-SC-61-X супер съм доволна. А ММ още повече - той нали си е голям техничар и веднага проверява характеристики и най-вече за какви пари може да сменя частите - оказа се, че моторът струва 20лв, и всяка перка е по 10лв. А и капацитетът му е по-голям от подобно изглеждащите маркови- 550.

# 20
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
По-маломощните аспиратори оказват неприятно влияние на шкафовете около него.

# 21
# 22
  • Мнения: 28
Здравейте!

И ние сме на вълна нова кухня и аспиратор.
За сега сме се спрели на тези два модела:http://www.-spam234-/catalog/product_info.php?products_id=3813 и http://www.-spam234-/catalog/product_info.php?products_id=3851, но си нямам и идея кой е по-добър.
 Моля, ако някой ползва подобен ширм сподели мнение. Praynig

# 23
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Чакай, че ме замисли  Thinking Малко ли са тия пари за такъв уред  Thinking Иначе мерси за идеята с трите стъкла. Чакам си детегледачката  ooooh! да се накани да дойде и отиваме да разглеждаме.

То по-добре по нета да гледаш. Кажи какво си си харесала, да видим как са.
Бих ти препоръчала мах голям обем, студена врата.

# 24
  • Мнения: 4 841
харесахме фурна на Беко и керамични котлони + газови такива. Отделно излизат по евтини, отколкото ако са цели  newsm78 Абсорбатори имаше само два вида със сменящ филтър и нито единия не ми хареса. ММ заяви категорично, че не иска да е с постоянен  Crossing Arms пък аз все такива си харесвах. Харесах един за вграждне пак на Беко и май наистина това ще е марката.
Детегледачката (сестра ми) си би камшика като изобщо не се появи, та почти нищо не успяхме да видим с малкия и довечера ще се ровя из нета да разглеждам.
Тези със защити за деца (фурни) с тройно стъкло започваха от 800 и нагоре, което мен не ме устройва изобщо.
Онова в Мола Техно Хоум май  newsm78 дали няма да е по заредено от Технополис?

# 25
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Гледй по нета, така ще си сравниш на спокойствие (що годе) характеристиките. Иначе на място само на фасон ги виждаш.

А Беко само в Технополис, в Техномаркет в Мола няма. Това, ако си се спряла на тази марка.
То от защитите само студената врата май е предимство, заключването на вратата е по-малко важно сякаш, сравнително трудно се отварят фурните. Но не знаех, че започват от такива пари. Огледай ги все пак.

# 26
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Beko смятам, че за парите си бива, само гледайте котлоните (нали ще са две отделни двойки) да са на една фирма и да са с един и същ дизайн. Ако погледнете брошурата с промоции на лексгруп ще видите, че има врати със студена врата за около 410 лв от серията Lino и 555 за eurolux http://www.leksgroup.com/uploads/akcenti/Promo-BG.pdf. Също така ще спомена, че аспиратор за вграждане на Beko е 1:1 с Eurolux by Faber.

1:1

# 27
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Да, да, вярно, ако са отделно котлоните да са една марка, за да са еднакви по размер и ако са с кантове и те да са еднакви, че малко ще те дразни иначе.

На фурната пише двойно остъкление, така че виж и другите и те са с двойно, но дали е студено, не знам. Но пък тази е с малък обем, само 56 л.

# 28
  • Мнения: 4 841
Аз нещо с тоя ми калпав нет не успявам добре да отворя линка. Ще го мъча малко по късно. Иначе харесахме фурна с обем 60л мисля беше. А котлоните пак са на Беко, но наистина едните бяха с кант, а другите нямаха. Ще го имам и това в предвид  Hug
Чакам да заспи зверчето, че с ММ да седнем и да разгледаме на спокойствое освен ако и той не е заспал вече.

# 29
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
1:1  са два линка.

Общи условия

Активация на акаунт