Гей-парад 2013

  • 30 296
  • 1 169
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 682
Докладвах и двете страници във ФБ. Съветвам и вие да го направите.

Докладвах и Devorah.

И имаш вътрешна необходимост да го съобщиш.

# 721
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Какви загрижени хора само! А как ги лекуват в Иран, защото имам разни подозрения?

Май със същото, от което страдат.   Joy
Сигурна съм, че лечението е успешно.

И ти е забавно?!  ooooh!

# 722
  • Мнения: 14 654
А, аз не твърдя, че трябва да се лекуват, всеки пациент има право на отказ от лечение. Против принудителното лечение съм по принцип и за всички.
пп: Александриа37, голяма си гаднярка.

# 723
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
И защо трябва да го търся това?

# 724
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Какви загрижени хора само! А как ги лекуват в Иран, защото имам разни подозрения?

Май със същото, от което страдат.   Joy
Сигурна съм, че лечението е успешно.

И ти е забавно?!  ooooh!

Преди няколко страници ми бе казано, че цивилизацията има нужди от войни, за да не се изпедерасти, та не се учудвам, че това се намира за забавно.

# 725
  • Мнения: 10 547
О, защото при война, при военните, изобщо сред мъжете, които съжителстват по-дълго време заедно, няма педерастия?! Хохо, питайте братята тамплиери колко са били добри в размяната на мъжки ласки, ако и изначално повечето да са били хетеросексуални.
Но, както се пита във вица: от три пъти педераст става ли се?

# 726
  • Мнения: 543
О, защото при война, при военните, изобщо сред мъжете, които съжителстват по-дълго време заедно, няма педерастия?!

 Това вече го коментирахме. Попитах дали сред екипажите на патрулиращи подводници в продължение на месеци има хомосексуални контакти. В днешната армия няма скрито-покрито. Трябва да се знае всичко за всеки.

Цитат
Военната повинност е задължителна без оглед на сексуална ориентация в Швейцария, Ирландия, Русия, Швеция.
Хомосексуалната ориентация като основание за освобождаване от военна служба не е предвидена изрично, но се извлича по тълкувателен път в Полша, Австрия, Италия, Финландия.
В Гърция хомосексуалността е забранена сред офицерския състав на въоръжените сили. Ако се окаже, че едно лице е хомосексуално, то е длъжно да подаде оставка. Лицата на редовна военна служба се освобождават от такава, независимо от тяхното изрично желание да служат. Така е уреден въпросът и в Португалия.
Изрична забрана за военна служба на хомосексуални (за някои военни чинове) е предвидена в САЩ.

# 727
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Преди няколко страници ми бе казано, че цивилизацията има нужди от войни, за да не се изпедерасти, та не се учудвам, че това се намира за забавно.
Цивилизацията (по принцип природата като цяло) има нужда от педерасти, за да се избегне прекалената раждаемост. Но пък никой няма нужда от ПАРАДирането на педерастията, освен самите педерасти. От нас се очаква да кимаме толерантно с глава. Незнайно защо.

# 728
  • Мнения: 9 144
Изрична забрана за военна служба на хомосексуални (за някои военни чинове) е предвидена в САЩ.


Стара ти е препратката от Уики Духчо,
в Щатите вече е разрешено, в момента уреждат нормативно подробностите за обезщетенията и пенсиите за партньорите

# 729
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Докладвах и двете страници във ФБ. Съветвам и вие да го направите.

Докладвах и Devorah.

У-у, бравос! Докладването е важно нещо.
А защо ни съветваш, какво ще ни стане иначе?

# 730
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Изобщо, щатите се очертават като
сериозен хомосексуален авангард.
Мда. Кофтито е, че векторът им на
развитие се е килнал надолу, и да-
же е вероятно между двете неща
да има някаква връзка.

# 731
  • Мнения: 9 144
Изобщо, щатите се очертават като
сериозен хомосексуален авангард.

Мда наистина сериозна драма, как не ги е срам да защитават така яростно каузата в ООН,
особено като се има предвид, че са държава основана от религиозни фундаменталисти.

Може би еволюцията ги е засегнала по някакъв неведомен начин  newsm78
 Joy

# 732
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
От нас се очаква да кимаме толерантно с глава.

Не мисля. Никой не очаква някой да отиде и да кима, и ръкопляска, ако не му идва отвътре. Можете преспокойно да избегнете съответния маршрут по време на парада. Въпроса тук е друг - няма основание да няма такъв парад. Не и законово такова. Ако се нарушава някоя обществена норма за благоприлично поведение, следва съответния нарушител да бъде глобен или арестуван, предполагам зависи от сериозността на провинението. И аз нямам против това да се случи на участник в гей парада, ако е прекалил. Но да се забрани изцяло парада - не, няма законово основание за това. Ако този парад се забрани, аз ще искам забрана на военните паради, които на мен, като пацифист, не са ми никак приятни за гледане.  Simple Smile

# 733
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Изпедирастили са се достатъчно за да го прокарат.

# 734
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Изобщо, щатите се очертават като
сериозен хомосексуален авангард.

Мда наистина сериозна драма, как не ги е срам да защитават така яростно каузата в ООН,
особено като се има предвид, че са държава основана от религиозни фундаменталисти.

Може би еволюцията ги е засегнала по някакъв неведомен начин  newsm78
 Joy

Еволюцията ги е прегазила здраво, мен ако питаш.
Но не питаш, знам. Обаче имам предвид не самата
еволюция, а теорията, еволюционната. Та, покрай
доказване колко сме по-маймуни от маймуните се
пръкват всичките "естествености" на всичките ви-
дове сексуалности. Щото, нали, ако не сме майму-
ни, при това такива, които са недостойни да се ве-
личаят като най-голяма ценност на таз' планета,
току виж някой писарушко не си получи хонорара.

Общи условия

Активация на акаунт