Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 91

  • 27 356
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 214
Благодаря за превода!  bouquet
Честито на позналите от нашия отбор. Другият отбор продължава с мечтите. Joy Joy Joy

Дафне, спокойно можеш да ни смениш от Джемрейки на Мечтателки или най-добре ДриймТийм!  newsm08

# 736
  • Мнения: 1 012
Това с плажа беше ни в клин, ни в ръкав, той отвързва Симай, те плажове дават  ooooh! И права е Госпожата за американския похват, ама мнооого левашки изкопиран  Crossing Arms

НОВА ТЕМА

# 737
  • Мнения: 2 282
Благодаря за превода в ефир !   bouquet

Шани,  Hug това насищане на серията с фантазии и мечти, къде споделени, къде - не, също е много показателно, според мен !  Peace
Hug Дж му разказваше сънищата си.  Това разбрах. Рускините са превели, че К. отказал да спи в нейното легло, затова заспал на хамака. Joy Joy

# 738
  • Мнения: 214
Еми, защото са си мои мисли и нямат общо с кълбата, а казах има причини Дениз да го убие, майка й, гаджето й...

Роми, на втори прочит вдянах какво си имала предвид.  Hug Същото мисля и аз.  Peace

# 739
  • Мнения: 3 371
[Дафне, спокойно можеш да ни смениш от Джемрейки на Мечтателки или най-добре ДриймТийм!  newsm08[/color]

ТЦ ! Олмаз ! Има вече продуцентска къща с това име !  Laughing

Дафне,  Hug ще вземе да вземе Wink, да се сбъдне и другата ти прогноза - Симай да спаси живота на Кузей . Peace

# 740
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Благодаря за превода в ефир !   bouquet

Шани,  Hug това насищане на серията с фантазии и мечти, къде споделени, къде - не, също е много показателно, според мен !  Peace
Hug Дж му разказваше сънищата си.  Това разбрах. Рускините са превели, че К. отказал да спи в нейното легло, затова заспал на хамака. Joy Joy
Еееее, Дафне, Hug и какво като не е искал да й спи в леглото....?
Малеййй...каква любовна драма...тцтцтцтцтц... Mr. Green

# 741
  • Мнения: 1 413
Мда, сега ми светна и защо на промото на канал Д за първи сезон, Кузей/ Къванч беше като Дж. Бонд! Че той лекции ще трябва да изнася в Полицейската академия на Турция!  Laughing  Mr. Green

# 742
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Не беше лоша серията, да. И двамата бяха много красиви, удоволствие е да ги гледаш. Когато наблюдаваше спящия Кузей, лицето на Джемре беше като на мадона - толкова спокойно и красиво.

Направи ли ви впечатление как Кузей се държи срамежливо като момиче, а тя е по-настойчива, като момче? Значи, дори и при турците нещата се променят. У нас отдавна момичетата са по-активния пол.

# 743
  • Мнения: 1 012
Мда, сега ми светна и защо на промото на канал Д за първи сезон, Кузей/ Къванч беше като Дж. Бонд! Че той лекции ще трябва да изнася в Полицейската академия на Турция!  Laughing  Mr. Green

Не той, а Едже-Мелек-Хилял трио!  Weary

Светалче, променят се нещата... във филмите  Rolling Eyes

# 744
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Не беше лоша серията, да. И двамата бяха много красиви, удоволствие е да ги гледаш. Когато наблюдаваше спящия Кузей, лицето на Джемре беше като на мадона - толкова спокойно и красиво.

Направи ли ви впечатление как Кузей се държи срамежливо като момиче, а тя е по-настойчива, като момче? Значи, дори и при турците нещата се променят. У нас отдавна момичетата са по-активния пол.
Мдааааа...и понеже на Кузей хич не му харесва настъпателната Джема...искаше репете... Joy Joy Joy

# 745
  • Мнения: 3 371
Мда, сега ми светна и защо на промото на канал Д за първи сезон, Кузей/ Къванч беше като Дж. Бонд! Че той лекции ще трябва да изнася в Полицейската академия на Турция!  Laughing  Mr. Green

Ми той цялата работа им свърши, за кой ли път !  ooooh!

Дафне,  Hug разказваше му ги, много цветно при това. Много се смях на реакциите му - а, две деца ли имаме ? И после , като се оказа, че и трето ще има - направо с глас се смях тук, за ужас на домашните . Laughing

О преведената сцена - мечта, подчертах една фраза, но никой не и обърна внимание, а аз мисля, че е ключова !  Peace

Кузей към едното дете  - никога не изоставяй брат си !  Peace
И това, мечтаейки !  Peace

Роминка, ами зле копирано, ама толкова си могат хората !  Mr. Green

# 746
  • Мнения: 1 413
Не беше лоша серията, да. И двамата бяха много красиви, удоволствие е да ги гледаш. Когато наблюдаваше спящия Кузей, лицето на Джемре беше като на мадона - толкова спокойно и красиво.

Направи ли ви впечатление как Кузей се държи срамежливо като момиче, а тя е по-настойчива, като момче? Значи, дори и при турците нещата се променят. У нас отдавна момичетата са по-активния пол.

Светле, Hug аз пък отдавна не оценявам качеството на сериите според визията на актьорите!
В случая- колкото по- красиви са, толкова по- лоша е серията! Тази пък беше смях в залата!
За 2 серии какво може да направят? - според мен дори и пълен обрат!
Както и сега показаха Кузей е на бойната линия, Дж- мечтае!  Joy  

# 747
  • Мнения: 2 282
Не беше лоша серията, да. И двамата бяха много красиви, удоволствие е да ги гледаш. Когато наблюдаваше спящия Кузей, лицето на Джемре беше като на мадона - толкова спокойно и красиво.

Направи ли ви впечатление как Кузей се държи срамежливо като момиче, а тя е по-настойчива, като момче? Значи, дори и при турците нещата се променят. У нас отдавна момичетата са по-активния пол.
Мдааааа...и понеже на Кузей хич не му харесва настъпателната Джема...искаше репете... Joy Joy Joy
Hug Дори , и на сън не Ви подариха  една целувка в устата. Как станаха тия бебета е странно. Непорочно е заченала Джемрето, да знаете.

# 748
  • Мнения: 1 012
Мда, сега ми светна и защо на промото на канал Д за първи сезон, Кузей/ Къванч беше като Дж. Бонд! Че той лекции ще трябва да изнася в Полицейската академия на Турция!  Laughing  Mr. Green

Ми той цялата работа им свърши, за кой ли път !  ooooh!

Дафне,  Hug разказваше му ги, много цветно при това. Много се смях на реакциите му - а, две деца ли имаме ? И после , като се оказа, че и трето ще има - направо с глас се смях тук, за ужас на домашните . Laughing

О преведената сцена - мечта, подчертах една фраза, но никой не и обърна внимание, а аз мисля, че е ключова !  Peace

Кузей към едното дете  - никога не изоставяй брат си !  Peace
И това, мечтаейки !  Peace

Да, чух я и се чудехме със свекърва ми дали имаше предвид той да не изоставя Гюней или че Гюней изостави него.. А и това няма как да е в съня на Джемрето  Laughing

# 749
  • Мнения: 2 282
За 2 серии какво може да направят? - според мен дори и пълен обрат!
Както и сега показаха Кузей е на бойната линия, Дж- мечтае!  Joy  [/b]
Hug Мечтае и си трае за разговора с Гюней.

Общи условия

Активация на акаунт